Garmin dezl 770LMT GPS Navigacija sunkvežimiams

New product

Warning: Last items in stock!

442,00 € tax incl.

Mokėjimai
Mokėjimai

Data sheet

Ekrano dydis coliais 7

More info

GPS navigatorius sunkvežimiams

  • 7.0 colių ekranas
  • Nemokami eismo informacijos ir žemėlapio atnaujinimai
  • Derinamas sunkvežimių maršruto skaičiavimas¹ atsižvelgiant pagal dydį ir svorį
  • Sunkvežimių aptarnavimo ir kiti taškai
  • Perspėjimai kelyje kur staigūs posūkiai, viadukų aukščiai, tiltų leidžiama masė ir daugiau

Matykite daugiau, girdėkite geriau

dēzl 770LMT turi didelį 7.0 colių ryškų stiklo ekraną gerai matomą sunkvežimio kabinoje. Didelis garsas ir patobulinti garsiakalbiai leis girdėti navigacinius pranešimus dar geriau.

Specialūs maršrutai sunkvežimiams

570-custom-routing.jpg

dēzl 770LMT jau turi integruotus visos Europos žemėlapius, kuriame jau yra specialūs sunkvežimiams skirti apribojimai - tokie kaip viadukų ar tiltų aukščiai, staigūs posūkiai, masės apribojimai ir kiti. Tiesiog įveskite jūsų sunkvežimio profilį (derinamą pagal aukštį, ilgį ir svorį) ir sužinokite specialiai jam skirtus maršrutus¹.

Paprastas sunkvežimio profilis leis lengvai pakeisti priekabų dydžius vienu mygtuko paspaudimu. Maršrutų planavimas leis sukurti reikalingus maršrutus su tarpiniais taškais ir juos įrašyti vėliasniam naudojimui.

Su paprastu maršruto keitimo pagalba galite lengvai pakoreguoti esamą maršrutą įvesdami ten specialius kelius ar papildomus miestus.

Nemokamas eismo apribojimų atnaujinimas570-traffic-avoidance.jpg

dēzl 770LMT turi Garmin Traffic kuris leidžia patogiau planuotis keliones. Su Garmin Traffic jūsų žemėlapio langas bus visada matomas. Eismo perspėjimai bus rodomi ekrano šone kartu su balo pranešimais. Garmin Traffic perduoda pilną kamščių ar įvykio kelyje informaciją kartu su laiku kiek minučių užtruksite laukdami ar aplenkdami kliūtį. Jis gali tiesiog perspėti ar dabar esate greičiausiame maršrute. Lifetime eismo daviklis jūsų dēzl 770LMT gaus visus eismo pranešimus nemokamai visą gyvavimo laiką. Garmin Traffic yra integruotas į prietaisą, jam nereikalingas prijungtas išmanus telefonas.

Suderinamas su Bluetooth®570-bluetooth.jpg

Suporuokite savo Bluetooth įrengimą², pvz. išmanųjį telefoną ir galėsite su dēzl 770LMT atlikti ir priimti skambučius pasinaudojant jau integruotais mikrofonu ir garsiakalbiu.

 

 

 

 

570-navigate.jpg

Navigacija juostose

dēzl 770LMT turi papildomą navigaciją eismo juostose (Active Lane Guidance, ALG). Ši navigacija naudoja tiek balso pranešimus ir vaizdinę informaciją, tam kad perspėti ir parodyti kuriomis eismo juostomis geriau judėti jūsų maršrute. Fotografinės kokybės iššokantys langai parodo tikslią išvažiavimų iš daugelio miestų informaciją.

Sujunkite su išmaniais telefonais570-weather.jpg

Smartphone Link yra paslauga, kuri leis suporavus su jūsų išmaniuoju telefonu gauti įvairią naudingą informaciją tiesiai į 770LMT naudojant su iPhone® ar Android™ įrenginius².

Smartphone Link taip pat gali duoti prisijungimą prie papildomų Garmin Live paslaugų (užsakoma papildomai), kurios gali pateikti informaciją apie oro sąlygas realiu laiku arba informaciją iš kitų eismo kamerų.

 

 

Suderinamas su belaide atbulinio vaizdo kamera570-backup-camera.jpg

Pamatykite kas yra jūsų sunkvežimio gale pridėdami papildomą BC™ 30 belaidę vaizdo kamerą (įsigyjama atskirai). Kai suporuota, dēzl 770LMT rodo perduodamą informaciją iš kameros savo ekrane. 

 

 

 

Sužinokite kas priekyje570-up-ahead.jpg

Su nauja "kas priekyje" funkcija jus galėsite matyti įvairius objektus kurie yra maršruto priekyje ir atstumus iki jų neperjungdami žemėlapio vaizdo. Kuomet vairuojate numatytu maršrutu būsite informuojamas apie įvairias paslaugas, tokias kaip maisto taškai, kuras ir bankomatai. Funkciją galite pasiderinti pagal savo norus ir matyti tik reikalingus taškus.

 

 

Daugiau informacijos apie kelią570-route-warning.jpg

dēzl 770LMT visada perspės apie įvairią informaciją kelyje, tai įvairūs draudimai, eismo įvykiai, statūs posūkiai, pavojingi tilto aukščiai, stiprus vėjas ir kitas. 

 

 

 

Serviso istorija570-service-history.jpg

dēzl 770LMT turi integruotą serviso istorijos langą, kuriame jūs galite įrašyti datas apie atliktus techninius darbus sunkvežimyje. Taigi lengvai galėsite sekti kiek pravažiavote kilometrų po paskutinio tepalų keitimo, padangų keitimo ir kitų darbų.

 

 

 

 

 

¹ Veikia ne visose šalyse. Visuomet vadovaukitės ženklais ir KET.
² Reikalauja suderinamo Bluetooth® išmanaus telefono
Bluetooth HERE Foursquare 

 

 

Savybės
PC kabelis yra
 
Baterijų darbo laikas iki 1 val.
 
Žemėlapis City Navigator Europe (nemokami atnaujinimai)
 
Jungtis USB
 
TTS “text-to-speech” yra
 
Eismo FM RDS-TMC Yra (komplekte)
 
Kelionių asistentas yra
 
Lietuviškas meniu yra
 
Eismo juostų nuor. yra
 
Baterija Lion. akum.
 
WAAS/EGNOS yra
 
Svoris (su baterijomis) 438
 
Bluetooth telefono laisvų rankų įranga yra
 
Atsparumas vandeniui IPX0
 
Ekrano tipas multi-touch, capacitive; WVGA color TFT with white backlight
 
Ekrano dydis, mm 153 x 85
 
Ekrano raiška, pix 800 x 480
 
Maršruto taškai (waypoints) 1000
 
Išsaugoti maršrutai/taškai 15
 
Automatinis maršrutizavimas yra
 
Automatinis tarp. taškų rūšiavimas yra
 
Garsiniai perspėjimo signalai yra
 
Duomenų kortelė microSD
 
Maitinimo įtampa, V 12/24
 
Dydis, mm 198 x 121 x 26
 
Pagalba ekrane (help) yra