Naujos prekės

Alcodetector Mobile

Nauja prekė

99,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Inovatyvus alkotesteris išmaniajai kartai

Jums artimi žmonės ką tik gavo vairuotojo pažymėjimą? Tai geriausias laikas pradėti formuoti atsakingo vairavimo įgūdžius ir įpročius. Šia proga padovanokite sumaniems jaunuoliams originalią dovaną - alkotesterį Alcodetector Mobile. Šis inovatyvus prietaisas skirtas žmonėms, kurių darbinė veikla ar laisvalaikis neatsiejami nuo naudojimosi išmaniaisiais telefonais ir internetu.

Kompaktiškas Mobile lengvai telpa marškinių ir kelnių kišenėje ar rankinėje - visada šalia išmaniojo telefono su kuriuo darnioje poroje Alcodetector Mobile veikia. Naudodamiesi programėlėmis galėsite:

  • Palyginti savo ir draugų blaivumo testų rezultatus.
  • Įkelti blaivumo testų rezultatus į Facebook ar Twitter.
  • Stebėti alkoholio koncentracijos mažėjimą.
  • Nusistatyti individualius alkoholio koncentracijos limitus.

Blaivumo tikrinimo rezultatus matysite iOS ir Android aplinkoje veikiančiuose mobiliuosiuose įrenginiuose.

Alkotesteris Alcodetector Mobile naudojant belaidę Bluetooth sąsają susijungia su išmaniuoju telefonu.

Šis asmeninis alkotesteris su premium klasės elektrocheminiu jutikliu tiksliai nustato alkoholio koncentraciją iškvėptame ore ir parodo rezultatą Jūsų išmaniajame telefone, naudojant nemokamą programėlę, kurią Jūs galite atsisiųsti iš Apple App Store ir Google Play.

Alcodetector Mobile neturi ekrano, bet gali būti naudojamas ir su išmaniuoju telefonu, ir be jo (autonomiškai).

Rezultatų pateikimas dirbant su išmaniuoju telefonu:
Atlikus matavimą, rezultatas parodomas telefono programėlėje 0.01 promilės tikslumu. Visi rezultatai yra išsaugomi telefono atmintyje. Matavimo rezultatais galite pasidalinti su draugais socialiniuose tinkluose. Šiuo metu programėlė veikia anglų, rusų, lenkų, vokiečių, prancūzų, ispanų ir kitomis kalbomis.

Rezultatų pateikimas alkotesteriui dirbant autonomiškai:
Alkotesterį galite naudoti ir be išmaniojo telefono - šiuo atveju prietaiso LED lemputės informuos apie viršytą ar neviršytą ribą žalia ar raudona spalva. Testo rezultatas rodomas 6 skirtingais lygiais, šviečiant, greitai arba lėtai mirksint raudonai ar žaliai LED lemputei, priklausomai nuo nustatytos reikšmės.

Paskutinieji be telefono atlikti testai taip pat išsaugomi alkotesterio atmintyje. Vėliau, sujungę alkotesterį su telefonu, galėsite pažiūrėti, koks buvo autonominiu būdu atliktų matavimų tikslus rezultatas.

Prieš pradedant naudoti alkotesterį autonominiu režimu, jį reikės sujungti su išmaniuoju telefonu ir nustatyti alkoholio koncentracijos ribą. Nustatyta riba bus išsaugota alkotesteryje.

Minimalūs reikalavimai išmaniajam telefonui: 
iPhone modeliai nuo 4S (iOS 7 ar naujesnė versija); 
Android modeliai - 4.3 ar naujesnė OS versija. 
Šis įrenginys gali veikti ir su planšetiniais kompiuteriais, tačiau programėlė sukurta ir pritaikyta išmaniesiems telefonams.