Alkotesteris Dräger Alcotest 3820 Padidinti

Alkotesteris Dräger Alcotest 3820

Nauja prekė

299,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Virš 60 metų tikslumo: matavimo technologija naudojama policijos 

Kompanija Dräger virš 60 metų yra pasaulinės rinkos lyderis ir profesionalus iškvėpto alkoholio matavimo prietaisų tiekėjas policijai ir pramonei. Matavimo technologija naudojama Alcotest® 3820 yra identiška tai, kuri naudojama ypač tikslius iškvėpto alkoholio testus atliekančiuose prietaisuose.

Nuosekli šešių dešimtmečių technologinė pažanga šiandien pavertė Alcotest 3820 nepalyginamai greitu ir patikimu prietaisu. Privatus asmuo, ar profesionalus vairuotojas gali tiesiog užbėgti už akių nemaloniems netikėtumams, jei būtų matuojama jo alkoholio koncentracija iškvėptame ore.

Pasaulyje Dräger prietaisais kasmet atliekama virš 30 milijonų iškvėpto alkoholio matavimų. Aukštos kokybės prietaisai pagaminti Vokietijoje.

Greitas ir paprastas tyrimas 

Matavimo funkcija tiesiog aktyvuojama apšviestu funkciniu mygtuku. Garsinis signalas (kurį galima išjungti) papildomai orientuoja naudotoją. Prietaisas pasiruošia darbui per kelias sekundes ir matavimą galima atlikti tuojau pat. Tas pats mygtukas naudojamas meniu naršymui. Visi ekrano pranešimai pateikiami lietuvių kalba.

Keičiamas antgalis

Dangteliu apsaugotas antgalis lengvai, intuityviai uždedamas. Naujas antgalis turėtų būti naudojamas kiekvienam tikrinamam asmeniui. Papildomų antgalių galima įsigyti kaip alkotesterio priedų. Oro srauto kanalas nukreipia iškvėptą orą virš prietaiso ir tik mažas šio oro mėginys įtraukiamas analizei. Taip užtikrinama, kad prietaise neužsiliktų alkoholio ir visi matavimai išliktų tikslūs ir patikimi. Toks pat metodas taip pat naudojamas ir policijos.

Visuomet pasiruošęs naudojimui
 
Šaltomis žiemos naktimis ar karštą vasaros dieną: prietaisas pasiruošia beveik iškart. Matavimų temperatūros diapazonas nuo -5 °C iki +50 °C.
 
Patogus ir diskretiškas
 
Kompaktiško dizaino dėka Alcotest 3820 telpa į kelnių kišenę. Todėl matavimą galite atlikti diskretiškai bet kuriuo metu - nesvarbu, kur esate. Visuomet gausite precizišką alkoholio koncentracijos rezultatą - po verslo pietų, vakarėlio ar ryte po šventės.
 
Sukurtas daugelio metų naudojimui 

Alcotest 3820 pagamintas Vokietijoje ir atitinka aukščiausius keliamus kokybės standartus. Reguliarus prietaiso kalibravimas užtikrina, kad matavimo technologija išliks preciziška ilgą laika. Pasaulinis regioninių Dräger aptarnavimo centrų tinklas užtikrina, kad prietaisu galėsite naudotis daugelį metų.

Dräger Alcotest® 3820 pristatytas 2016 metais. Įvairūs Dräger alkotesterių modeliai Lietuvoje naudojami jau virš 20 metų.

 

Aprašymas:

 

KategorijaProfesionalus alkotesteris
JutiklisDräger elektrocheminis
Garantija24 mėnesiai
ŽingsnisRezultatai pateikiami kas 0,01 promilės
Pūtimo srauto kontrolėKontroliuojamas pūtimo stiprumas ir laikas
Testų skaitiklisYra
Pasyvaus matavimo galimybėNėra
Matavimų ribos0,0 - 5,0 promilių
Kalibravimaselektroninis kalibravimas
Kalibravimo dažnumasKas 12 mėn. Prietaisas ekrane primena apie kalibravimą prieš 30 dienų. Rekomenduojame patikrinti tikslumą kas 6 mėn.
Atitikimas standartamsLST EN15964, LST EN16280
Paklaida± 0,017 ‰ (diapazone iki 1,00 ‰); ± 1,7 % (diapazone virš 1,00 ‰)
EkranasGrafinis su foniniu apšvietimu
Ekrano pranešimų kalbaLietuvių, arba kitos, keičiama per naudotojo meniu
Valdymo meniuValdymo meniu lietuvių kalba. Matavimo rezultatų peržiūra, kito kalibravimo terminas, datos ir laiko nustatymai, ekrano ir garso pranešimų nustatymai, kalba, matavimo vienetai.
Higieniškas antgalio naudojimasAsmeninis antgalis apsaugotas dangteliu
Darbinė temperatūranuo -5 iki +50°C
Saugojimo temperatūranuo -20 iki +70°C
Pasiruošimo laikasapytiksliai 4 sekundės nuo įjungimo
Analizės trukmė~ 3 s (esant 0.00 ‰); apytiksliai 10 s (esant 1.00 ‰, kambario temperatūroje)
MaitinimasGamykliškai įmontuota baterija (nekeičiama naudotojo)
Ekonomiškumas~1500 matavimų. Baterijos veikimo laikas įprastai atitinka kalibravimo intervalą. Baterija keičiama kalibravimo metu.
Atmintispaskutiniai 10 testų su matavimo data ir laiku
Jungtis su kompiuteriuUSB (tik techniniam aptarnavimui)
Darbas su spausdintuvunėra galimybės
KomplektacijaAlkotesteris Dräger Alcotest 3820 su baterija, minkštas nešiojimo dėklas, 3 asmeniniai antgaliai, trumpas vadovas (piktogramos), naudojimo instrukcija lietuvių kalba
Šalis gamintojaVokietija
Sandėlio likutisYra sandėlyje
Dydis50 mm x 133 mm x 29 mm (P x A x G)
Svoris~130 g su baterija
Apsaugos klasėIP 52