Apple iPhone 6 16GB Grey/Gold/Silver EU Padidinti

Apple iPhone 6 16GB Grey/Gold/Silver EU

Nauja prekė

730,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

iPhone 6 nėra tiesiog didesnis - jis geresnis kiekvienoje srityje. Didesnis, bet žymiai plonesnis. Galingesnis ir daug efektingesnis. Puikaus dizaino korpusas su Retina HD ekranu. Harmoningai dirbanti programinė įranga sukuria naują iPhone telefonų kartą, kuri yra geresnė kiekviename žingsnyje.

Didžiausias ir ploniausias iPhone

Tik 6.9mm (iPhone 6) arba 7.1mm (iPhone 6 Plus) storio. Pagamintas iš anoduoto aliuminio, nerūdyjančio plieno ir stiklo. Besiūlis dizainas labai malonus laikyti rankoje. Čia nėra jokių aštrių ar nepatogių kampų ar tarpų.

Ne tik didesnis, bet ir geresnis ekranas

Dėka naujų inovacijų įgyvendinti Retina HD pokyčiai: didesnis kontrastas, dual-domain pikselių technologija, didesnis žiūrėjimo kampas, dar tikslesnis spalvų atkūrimas. Tai yra labiausiai pažengęs ekranas kokį yra pagaminusi Apple kompanija. Iphone 6 rezoliucija 1334x750, Iphone 6 Plus rezoliucija 1920x1080.

Itin galingas ir efektyvus

Atnaujinta programinė įranga ir padidintas baterijos gyvavimo laikas. Nuo šiol su savuoju iPhone 6 ir iPhone 6 Plus galėsite mėgautis naujausiomis programėlėmis, muzika, vaizdo įrašais žymiai ilgiau. Budėjimo laikas nuo 10 iki 16 dienų.

Kamera, kuri pakeitė fotografavimą dabar keičia ir filmavimą

Daugybė žmonių su savi iPhone fotografuoja daugiau negu su bet kuria kita kamera. Nuo šiol iSight kamera turi 1800p HD 60 kadrų per sekundę, slow motion režimą su 240 kadrų per sekundę ir kitus patobulinimus. Taigi nuo šiol brangias akimirkas įamžinkite ir filmuodami.

Saugumas jūsų pirštų galiukuose

Touch ID technologija leis atrakinti savo telefoną su tobulu slaptažodžu: jūsų piršto antspaudu. Jį galite naudoti vietoj slaptažodžio apsipirkdami iTunes, iBooks ir App Store.

Specifikacijos:
iPhone 6 PlusiPhone 6
Aukštis - 158.1 mmAukštis -     138.1 mm
Plotis -     77.8 mmPlotis -     67.0 mm
Storis -     7.1 mmStoris -     6.9 mm
Svoris -     172 g.Svoris -     129 g.

Video medžiaga (0)