Perkamiausios

Naujos prekės

Fenix 3 GRAY-BLACK +HRM Padidinti

Fenix 3 GRAY-BLACK +HRM

Nauja prekė

Dėl šios prekės likučių kreiptis el. paštu: [email protected]

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

407,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Bekompromisinis laikrodis su GPS, įvairioms sporto šakoms

  • Nerūdijančio plieno EXO™ antena su GPS ir GLONASS palaikymu greitam ir tiksliam pozicijos nustatymui
  • 1.2 colių, saulėje gerai skaitomas spalvotas Chroma™ ekranas
  • Papildomi treniruočių duomenys tokie kaip VO2 Max ir atsistatymo padėjėjas (kai naudojama su širdies darbo davikliu¹)
  • Navigacijos galimybės lauko salygomis tokios kaip:  3-jų ašių kompasas, barometrinis aukštimatis, TracBack ir Sight’n Go funkcijos
  • Suderinamumas su Connect IQ™ , kuris leis įdiegti papildomas programėles, valdiklius, naujas laikrodžio išvaizdas ir naujus duomenų laukus

fēnix 3

fēnix 3 yra tvirtas, su daugybe galimybių ir išmanus treniruočių laikrodis su GPS. Kartu su tokiomis galimybės kaip treniruočių planavimas bei navigacija lauko sąlygomis, fēnix 3 pasiruošęs bet kokiam aktyvumui ir iššūkiams. Prisijunkite prie Connect IQ platformos ir gaukite naujas laikrodžio išvaizdas, duomenų laukus, valdiklius ar aktyvumo galimybes. Taip pat fēnix 3 yra plonas, lengvas treniruočių laikrodis su GPS, kurio tiesiog nejausite ir treniruojantis, ir naudodami kasdien.

Rimtas stilius sudėtingose sąlygose

fēnix 3 gaminamas trijuose modeliuose: pilkas su stipria, atsparia įbrėžimams juoda apyranke (GRAY-BLACK); sidabrinis su raudona apyranke (SILVER-RED); ir aukščiausios klasės modelis su safyro stiklu ir nerūdijančio plieno apyranke (SAPPHIRE/metal). Kiekvienas iš jų turi nerūdijančio plieno korpusą ir mygtukus. Saulėje gerai matomas aukštos raiškos spalvotas Chroma ekranas su LED pašvietimu leis matyti ekrano duomenis prie bet kokio apšvietimo. fēnix 3 turi pilną apsaugą nuo vandens (iki 100 metrų gylio) ir ilgą baterijų veikimo laiką, iki 50 val. UltraTrac režimu, 16 val. su įjungtu GPS ir iki 3 mėnesių laikrodžio rėžimu (priklausomai nuo nustatymų).

Praplėsti sporto duomenys

fēnix 3 jau turi savyje priemones, kurios padės geriau nustatyti jūsų sportinę formą. Pirmoji yra VO2 max registratorius. Kai naudojate prietaisą kartu su širdies darbo davikliu¹, fēnix 3 apdoroja duomenis, tokius kaip judėjimo greitį, širdies darbą per minutę ir jos darbo pokyčius,  taip apskaičiuodamas maksimalų sunaudojamo deguonies kiekį per minutę. Sekdami VO2 max pokyčius galėsite geriau kontroliuoti treniruočių krūvį. Kiti sporto duomenys yra atsistatymo laikmatis ir būsena, kartu su varžybų planavimu (Race Predictor), kuris parodo apytikslius įvairių distancijų rezultatus atsižvelgiant į esamą VO2 max reikšmę.

fēnix 3 altimeter

Bėgimo dinamikos duomenys

fēnix 3 integruotas papildomas bėgimo dinamikos duomenų registravimas. Kai naudojate fenix 3 kartu su HRM-Run davikliu¹, fēnix 3 leis jums pamatyti žingsnių dažnį, vertikalų pokytį ir sąlyčio su žeme laiką. Šie duomenys vadinami bėgimo dinamika ir tai gali padėti nustatant ekonomiškiausią bėgimo stilių.

Plaukimo profilis ir snieglenčių rėžimas

fēnix 3 tai ne tik aktyvus poilsis lauke. Specialios funkcijos leis panaudoti jį plaukimo treniruotėse bei čiuožiant nuo kalnų. Taip pat kaip ir Garmin Swim™, fēnix 3 seka distanciją, tempą, plaukimo mostus ir kita. Tiesiog nurodykite fēnix 3 baseino dydį ir pradėkite treniruotes. Snieglenčių rėžimas seks greitį, atstumą, vertikalius kritimus ir automatinį paleidimą (kartu su automatine pauze kylant pakėlėju). Jūs taip pat galėsite naudotis fēnix 3 kaip distanciniu pultu valdant VIRB™ ir VIRB Elite veiksmo kameras.

Planuokite, Naviguokite, Sekite

fēnix 3 leidžia kurti maršrutus, įrašyti iki 1000 taškų (tokius kaip tarpiniai taškai, arba būsimos poilsiavietės) ir įrašinėti pėdsakus (tracklog). Naviguoti pagal koordinates, sekti pėdsaką ar maršrutą, pagal įrašytus taškus,  arba tiesiog sekti nustatytą kryptį. TracBack funkcija padės gryžti atgal tuo pačiu keliu kuriuo keliavote, rasti toliau paliktą mašiną arba poilsiavietes.

Suplanuokite kelionę ir pasidalinkite ja su draugais arba šeima naudodamiesi BaseCamp ir BaseCamp Mobile. fēnix 3 turi integruotą ANT+™ ir Bluetooth®, todėl gali apsikeisti duomenimis su kitais suderinamais Garmin prietaisais arba išmaniais telefonais.

fēnix 3 altimeter

Aukštimatis, Barometras ir Kompasas

fēnix 3 turi savyje tris integruotus ABC daviklius (aukštimatis, barometras ir kompasas) ir iš karto pateikia ekrane jų gaunamą informaciją realiu laiku. Aukštimatis parodys jums dabartinį aukštį bei jo pokyčius, barometras slėgį ir galimus oro pokyčius. 3-jų ašių kompasas parodys tikslią kryptį kai jūs judate arba ne.

fēnix 3 kalibruoja savo daviklius automatiškai naudodamas GPS imtuvo duomenis ir taip pat automatiškai nustato laiką pagal esamą vietovės poziciją. Jei reikalinga tiksli aplinkos temperatūra galite naudoti jį kartu su tempe™ išoriniu temperatūros davikliu.

Connect IQ

Prisijunkite prie Connect IQ platformos ir gaukite naujas laikrodžio išvaizdas, duomenų laukus, valdikius ar aktyvumo galimybes, padarykite fenix 3 dar išmanesniu.

Likite prisijungę

Smart Notification funkcija leis priimti el. paštą, tekstines žinutes bei įvairius pranešimus tiesiai laikrodyje, net kai jūs keliaujate. fēnix 3 priima signalus belaidžiu ryšiu iš jūsų suderinamo išmanaus telefono², tai leis jums sužinoti ar gavote pranešimus ir parodys juos ekrane.

¹Širdies darbo davikliai arba HRM-run, būna komplekte arba reikia įsigyti papildomai (priklausomai nuo pasirinkto modelio).
²Veikiantys su fenix 3 telefonai, pvz.: iPhone 4S ir vėlesnis, Android 4.3, Galaxy S3 ar vėlesnis, Galaxy Note 3, Moto X, Moto G, HTC One, Nexus 4 & 5 ir vėlesnis; telefonas turi turėti Bluetooth Smart.

 

 

 

Savybės
Bluetooth sąsaja yra
 
Žemėlapis EU Basemap
 
Bevielis duom.perdavimas yra
 
Baterija Li-Ion
 
Baterijų darbo laikas 16-50 val. (GPS),6 sav. (laikrodis)
 
GPS imtuvas yra
 
Imtuvo tipas SiRFStarIII
 
Atsparumas vandeniui iki 100 metrų
 
Ekrano tipas Spalvotas
 
Ekrano dydis, mm 30.4 x 30.4
 
Ekrano raiška, pix 218 x 218
 
Maršruto taškai (waypoints) 1000
 
Išsaugoti maršrutai/taškai 50
 
Ploto skaičiavimas Yra
 
Duomenų kortelė nėra
 
Barometrinis aukštimatis yra
 
Dydis, mm 51 x 51 x 16
 
Svoris, g 82
 
Dviračio apsukų daviklis įsigijamas papildomai
 
Širdies ritmo daviklis HRM run
 
Elektroninis kompasas Yra