Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Forerunner 920XT su HRM Padidinti

Forerunner 920XT su HRM

Nauja prekė

Dėl šios prekės likučių kreiptis el. paštu: [email protected]

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

449,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Profesionalus GPS sportinis laikrodis su bėgimo dinamika ir belaidžiu susijungimu

  • Bėgimo dinamika¹ tokia kaip ritmas, vertikalus judėjimas ir sąlyčio su žeme laikas
  • Pateikia VO2 max parametrą², bėgimo laiko numatymas pagal šį parametrą ir savijautos atsigavimo laiko po treniruotės numatymas
  • Plaukimo funkcijos - atstumas, tempas, mostų tipo identifikavimas, mostų kiekis, poilsio skaitiklis
  • Išmanūs pranešimai³ leis matyti žinutes, el. paštą ir kitus pranešimus tiesiai laikrodyje
  • Susijungimų galimybės4: automatinis duomenų siuntimas į Garmin Connect™, sekimas realiu laiku, dalinimasis socialiniuose tinkluose

Forerunner 920XT
 minisite-graphic.jpg

Kompanija pagaminusi pirmą pasaulyje GPS sportinį laikrodį įvairiom sporto šakoms (multisport) pristato naują laikrodį puikiai atitinkantį visus tiek profesionalių tiek pradedančių atletų poreikius. Pristatome Forerunner 920XT — su naujomis galimybėmis tokiomis kaip bėgimo dinamika, VO2 max, sekimas realiu laiku ir išmanūs pranešimai.

Aktyvios treniruotės sujungiamos su aktyvumo asistentu

Forerunner 920XT turi savyje visas reikalingas treniruotėms funkcijas ir yra aptakios formos laikrodis, beveik 15% plonesnis nei jo pirmtakas, Forerunner 910XT. Jame yra pagerintas aukštos raiškos spalvotas ekranas; patogus HRM diržas ir laikrodžio režimas, todėl jus jį galite nešioti kasdien. Integruotas aktyvumo asistentas įrašys jūsų žingsnius, poilsį ir sudegintas kalorijas kas suteiks žymiai daugiau informacijos apie jūsų visos dienos aktyvumą.

Nardykite

Nesvarbu ar jūs treniruojatės baseine ar atvirame vandenyje, Forerunner 920XT visuomet pateiks tikslią plaukimo informaciją, tokią kaip atstumas, tempas, mostų kiekis, mostų dažnis ir kitą informaciją. Nėrimo įrašymo funkcija leidžia sekti nėrimus ir atsistūmimus nuo baseino sienų, taip pat 2 tipų poilsio skaitikliai parodys atsistūmimų laiką. Naudokite laiko perspėjimus tam kad laikyti vienodą tempą ar atstumo pranešimus kad žinotumėte kada laikas keisti kryptį. Taip pat galite naudoti ir sudegintų kalorijų bei mostų dažnio perspėjimus.

Patobulinkite savo treniruotes

920XT yra suderinamas su įvairiais davikliais tokiais kaip greičio, dažnio ir širdies darbo, kurie padės geriau treniruotis dviračiu. Jis taip pat gali pateikti jėgos duomenis kai suporuotas su įvairiais ANT+™ davikliais, tame tarpe ir Vector™ serijos viengubo ar dvigubo pedalų pasirinkimu.

Jei jūs treniruojatės su širdies darbo ir jėgos davikliais, Forerunner 920XT gali pateikti informaciją apie VO2 max važiuojant dviračiu tam kad sekti jūsų pasiekimus. Spalvotas ekranas leis lengvai palyginti rezultatą su kitais atletais jūsų amžiaus grupėje. Kita galimybė leis palyginti rezultatą tam tikroje Garmin Connect atkarpoje (segments). Kuomet pabaigiate treniruotę ir nusiunčiate duomenis į Garmin Connect, jūs galite pamatyti ir palyginti savo rezultatą su kitais šioje atkarpoje.

Pagerinkite savo bėgimo formą

Jūs norėjote tai ir mes tai padarėme  — bėgimo dinamika dedikuotame laikrodyje įvairiam sportui. Technologija kuri yra naudojama mūsų Forerunner 620 ir fēnix™ 2 laikrodžiuose dabar padeda jums su 920XT treniruotis dar optimaliau kartu su HRM-Run™ davikliu. Šis susijungimas pateikia 920XT tokius duomenis kaip žingsnių dažnis (žingsnių kiekis per minutę), vertikalus pokytis (atsispyrimo aukštis žingsnyje) ir sąlyčio su žeme laikas (kiek laiko koja būna ant žemės kiekvieno žingsnio metu). 920XT taip pat turi metronomo funkciją kuri kartu su vibravimu ir garso pranešimais leis palaikyti pastovų tempą treniruotėse.

Papildomos galimybės kartu su širdies darbo davikliu

vo2max.jpg

Kuomet naudojamas kartu su širdies darbo davikliu (nesvarbu ar su įprastu Garmin HRM ar su HRM-Run), Forerunner 920XT pateikia papildomą informaciją apie jūsų atsistatymą po treniruotės, o taip pat ir treniruotės galimybes. Pirma tai yra fizinės būklės patikrinimas, kuris paskaičiuojamas po pirmų treniruotės minučių. Po treniruotės 920XT pateikia laiką, kuris reikalingas pilnai atsigauti sekančiai sunkiai treniruotei. 920XT taip pat paskaičiuoja jūsų VO2 max reikšmę bėgimui jei naudojamas širdies darbo daviklis ir šią reikšmę važiuojant dviračiu, jei naudojamas širdies darbo daviklis kartu su jėgos davikliu. Atsižvelgiant į šią informaciją, laikrodis gali prognozuoti rezultatą įvairioms distancijoms.

connect.jpg

Garmin Connect

Savo treniruočių ir rungtynių duomenis visuomet galite nukrauti į naują patobulintą Garmin Connect, mūsų nemokamą bendruomenės tinklą, kuriame galite išsaugoti, planuoti ir dalintis su kitais savo pasiekimais. Kai jūs pabaigiate treniruotę įvairiose sporto šakose ji išsaugoma viename faile, tam kad būtu patogiau ją analizuoti ir dalintis. Individualūs skyriai parodys rezultatus kiekvienoje sporto šakoje atskirai.

Yra keletas būdų sinchronizuoti duomenis su  Garmin Connect. 920XT gali nusiųsti duomenis naudojant Garmin Connect™ Mobile programėlę išmaniajame telefone su Bluetooth® technologija. Jūs taip pat galite tai padaryti naudojant vieną ar kelis  Wi-Fi® taškus, ir 920XT perduos duomenis į Garmin Connect automatiškai per atstumą, kai bus veikimo zonoje. Arba jūs galite sinchronizuoti duomenis per USB susijungimą su kompiuteriu.

Suporuokite 920XT su jūsų išmaniuoju telefonu per Garmin Connect Mobile programėlę papildomoms galimybėms, tokiomis kaip būti pasiekiamiems per treniruotes ar rungtynes. Sekimas realiu laiku leis jums pakviesti draugus el. paštu ar per socialinius tinklus, kurie galės stebėti jūsų pasiekimus realiu laiku žemėlapyje. Išmanūs pranešimai leis jums gauti pranešimus apie el. paštą, žinutes ar skambučius tiesiai laikrodyje jei bus suporuoti su suderinamais  Android™ ar Apple® įrengimais. Kai 920XT yra suporuotas su jūsų telefonu per Garmin Connect Mobile programėlę, jūsų treniruotė nukraunama iš karto po jos pabaigos.

¹Kai naudojama kartu su HRM-Run™ davikliu; būna komplekte su kai kuriais modeliais arba įsigyjama atskirai.
²Kai naudojama su širdies darbo davikliu.
³Suderinama su Bluetooth® Smart Ready telefonais. Android įrengimai turi būti su įdiegta Garmin Connect Mobile programėle ir įjungtais išmaniais pranešimais.
4Kada suporuota su suderinamu Android arba Apple įrengimu ir Garmin Connect Mobile.

ANT Firstbeat

 
Savybės
Bluetooth sąsajayra
 
Žemėlapisnėra
 
Wi-Fiyra
 
GPS imtuvasyra
 
Baterijų darbo laikasIki 40 val. UltraTrac rež.; iki 24 val. treniruotė; iki 4 mėn. laikrodis
 
BaterijaLi-Ion
 
Imtuvo tipasSiRFStarIII
 
Atsparumas vandeniui5 ATM
 
Ekrano tipasspalvotas LCD
 
Ekrano dydis, mm29 x 21
 
Ekrano raiška, pix205 x 148
 
Maršruto taškai (waypoints)100
 
Išsaugoti maršrutai/taškainėra
 
Barometrinis aukštimatisyra
 
Dydis, mm48 x 55 x 13
 
Svoris, g61
 
Žingsnių/pedalų ritmo daviklis GSC10įsigijamas papildomai
 
Dviračio apsukų daviklisįsigijamas papildomai
 
Širdies ritmo daviklisyra, Premium RUN

Video medžiaga (0)