Naujos prekės

FRR 620 su HRM-Run™ davikliu (j/mėlyn.) Padidinti

FRR 620 su HRM-Run™ davikliu (j/mėlyn.)

Nauja prekė

Dėl šios prekės likučių kreiptis el. paštu: [email protected]

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

319,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

FRR 620 su HRM-Run™ davikliu (j/mėlyn.)

 

SVARBU:
Šioje prekėje HRM-Run™ daviklis jau yra komplekte:
https://buy.garmin.com/en-GB/GB/shop-by-accesories/fitness-sensors/hrm-run-/prod133715.html

Patobulintas sportinis laikrodis su atsigavimo patarėju

  • GPS sportinis laikrodis su lietimui jautriu aukštos raiškos spalvotu ekranu sekantis atstumą, tempą ir širdies darbą¹
  • Apskaičiuoja atsigavimo laiką ir VO2 kuomet naudojamas su širdies darbo davikliu
  • HRM-Run™ daviklis¹ prideda papildomus ritmo, sąlyčio su žeme ir vertikalaus judėjimo duomenis
  • Kitos funkcijos²: automatinis rezultatų įkrovimas į Garmin Connect™, sekimas realiu laiku, dalinimasis socialiniuose tinkluose
  • Suderinamas su nemokamais Garmin Connect treniruočių planais

Forerunner 620

Forerunner 220-620 minisite

Vienas iš puikių dalykų tai turėti asmeninį bėgimo trenerį. Forerunner 620 siūlo pažangias funkcijas tokias kaip atsigavimo patarėjas, bėgimo prognozavimą ir VO2,tai padės treniruotis protingiau bei leis pasiekti geresnių rezultatų. Kai naudojamas kartu su HRM-Run™ davikliu¹, 620 pateikia daug naudingos informacijos tokios kaip ritmas, sąlytis su žeme ir vertikalus judėjimas. Treniruojantis patalpose 620 turi integruotą pagreičio daviklį (akselerometrą), kuris gali fiksuoti atstumą, todėl jums nereikalingas papildomas žingsnių daviklis.

Jis žino jūsų galimybes

VO2 max screen

Nepriklausomai kiek ilgai jūs bėgate jūs tikriausiai norite pagerinti ir objektyviai įvertinti savo pasiekimus.  Forerunner 620 gali tai parodyti naudojant jūsų VO2 max duomenis, kurie yra puikus jūsų galimybių indikatorius. Anksčiau vienintelis būdas sužinoti savo VO2 max buvo testas laboratorijoje. Kai naudojamas kartu su širdies darbo davikliu, 620 naudoja bėgimo greitį, širdies dūžius per minutę ir širdies ritmo pasikeitimus tam kad įvertinti jūsų VO2 max. Šis parametras parodo kokį didžiausią kiekį deguonies galite suvartoti per minutę vienam kilogramui kūno svorio per savo maksimalų našumą.

Spalvų matuoklis laikrodyje rodo koks yra jūsų VO2 max palyginus su kitais jūsų amžiaus ir lyties bėgikais. Remiantis jūsų VO2 max duomenimis, 620 gali numatyti jūsų bėgimo laiką įvairiems atstumams. Tai padės nustatyti geresnį laiką kitam bėgimui jei jūs atliekate tikslias treniruotes.

Poilsio ar bėgimo diena

Forerunner 620 gali atspėti jūsų savijautą bei planuoti sekančias treniruotes po sunkaus darbo. Kaip ir treneris, jis stebi jus bei jūsų savijautą pagal širdies darbą, kuris parodo kaip jūs jaučiatės po paskutinės treniruotės ir parodo kiek laiko reikia atgauti jėgoms sekančiai sunkiai treniruotei.

Kai dėvite HRM-Run™ daviklį, 620 atlieka atsistatymo patikrinimą, kuris yra jūsų būsenos atsistatymas realiu laiku per kelias minutes nuo bėgimo pradžios. Po bėgimo atsistatymo laikas rodo kiek laiko reikia pailsėti iki sekančio sunkaus bėgimo. Spalvų indikatorių lengva interpretuoti - žalia reiškia kad galite tęsti, Jei matote raudoną spalvą ir atsistatymo laiką daugiau nei 3 dienos, jums geriau šią dieną skirti poilsiui arba treniruotę daryti ne tokią sunkią.

Sekite savo formą

Follow your form

620 yra pirmasis GPS bėgimo laikrodis kuris suteikia grįžtamąjį ryšį apie savo veiklos formą kelių rodiklių ataskaitose. Kai naudojamas kartu su HRM-Run™ davikliu¹, 620 stebi jūsų ritmą, vertikalų judėjimą ir salyčio su žeme laiką. Šie rodikliai vadinami bėgimo dinamika ir jie įtakoja bėgimo ekonomiką.

HRM-Run™ turi pagreičio daviklį, kuris naudoja jūsų liemens judesius kad gauti šiuos duomenis. Ritmas yra bendras žingsnių kiekis per minutę, bendras kairės ir dešinės kojos. Vertikalus judėjimas yra jūsų "pašokimo" lygis bėgant, matuojamas centimetrais. Sąlytis su žeme parodo kiek laiko praleidžiate ant žemės milisekundėmis. Spalvų matuoklė leidžia lengvai palyginti šiuos duomenis su kitais bėgikais.


 

Būkite prisijungę

Jei jūs kaip ir daugelis bėgikų norite peržiūrėti bėgimo duomenis po bėgimo ar varžybų, bet paprastai negalite prisijungti prie kompiuterio šią minutę. Forerunner 620 leidžia tai padaryti automatiškai nusiųsdamas jūsų duomenis į Garmin Connect, jūsų Internetinę bendruomenę kur jūs galite išsaugoti, planuoti ir dalintis savo pasiekimais. Tiesiog atsisiųskite nemokamą Garmin Connect Mobile programėlę į išmanųjį telefoną ir suporuokite jį su laikrodžiu. Kai įrašysite savo bėgimą, jis bus automatiškai nusiųstas į Garmin Connect kai tik priartėsite prie savo telefono. Forerunner 620 taip pat gali naudoti tam bevielį WiFi ryšį. Tam jūs galite nustatyti vieną ar kelis taškus kuriuose galite nusikrauti duomenis, pvz. namų ir darbo bevieliame tinkle.

Papildomos funkcijos leidžia stebėti draugams ir fanams jūsų bėgimą gyvai, realiu laiku. Tam reikia suporuoti ir laikyti mobilų telefoną ir 620 surištus viso bėgimo metu bei naudotis LiveTrack . Jūs taip pat galite dalintis savo pergalėmis socialiniuose tinkluose siųsdami juos naudodamiesi Garmin Connect Mobile programėle. Treniruotėms realiu laiku bėgant 620 gali naudoti nemokamais treniruočių planais iš Garmin Connect. Reguliariai ten prisijungdami jūs taip pat automatiškai atnaujinsite GPS palydovų poziciją, kas leis žymiai greičiau aptikti palydovus įjungus prietaisą.

Get Connected Get Connected

¹Yra komplekte prie kai kurių modelių, parduodama atskirai kitiems.

²Kai suporuojama su suderinamu išmaniuoju telefonu.

Firstbeat ANT

DĖMESIO: 

Daugelis el.parduotuvių klientus vilioja pigesniais variantais, kurių komplekte nėra širdies pulso daviklio HRM-Run™. Radę pigesnę alternatyvą, būtinai įsitikinkite, kokia reali jos komplektacija.
Galimi keturi skirtingi FRR620 išpildymai. Jų gamykliniai kodai yra:

010-01128-10 - Forerunner 620 (be pulso daviklio), juodai-mėlynas
010-01128-11 - Forerunner 620 (be pulso daviklio), baltai-oranžinis
010-01128-40 - Forerunner 620HRM (su 
HRM-Run™), juodai-mėlynas
010-01128-41 - Forerunner 620HRM (su 
HRM-Run™), baltai-oranžinis

 

 
[?] Turite klausimų apie šią prekę?
 
Savybės
Baterijų darbo laikas6 sav. taupym. režimu, 10 val. treniruotė
 
Bluetooth sąsajayra
 
Žemėlapisnėra
 
BaterijaLi-Ion
 
Imtuvo tipasSiRFStarIII
 
Atsparumas vandeniuiTaip (50m)
 
Ekrano tipasspalvotas LCD
 
Ekrano dydis, mm254 diametras
 
Ekrano raiška, pix180 x 180
 
Dydis, mm45 x 45 x 12.5
 
Svoris, g44
 
Širdies ritmo daviklisHRM run
 

Video medžiaga (0) Vid