Garmin Drive 40 LM

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

129,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

4 colių automobilinis navigatorius su nemokamai atnaujinamais žemėlapiais

Gamintojas GARMIN
Ekrano dydis, coliais 4"
Žemėlapis Yra
Įdiegti žemėlapiai City Navigator Europe
Prekės ženklas Drive
Garmin Smartphone Link Yra
Lietuviškas meniu Yra
Pranešimai balsu Lietuviškai Yra
Navigacija kelio juostose Yra
Valdymo aprašymas ekrane (help) Yra
Papildomų žemėlapių galimybė Yra
Nemokami žemėlapių atnaujinimai Yra
Taško paieška pagal koordinates Yra
microSD kortelės lizdas Yra
USB jungties tipas mini USB
Dydis, mm 122 x 76 x 19
Svoris, g 144.6
Ekrano dydis, mm 97 x 57
Ekrano tipas Spalvotas WQVGA TFT su pašvietimu
Ekrano skiriamoji geba (pixels) 480 x 272
Maršruto taškai (waypoints) 1000
Pėdsako taškai (tracklog) Yra
Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose Yra
Baterijų darbo laikas iki 1 val.
Gamintojo kodas 010-01956-17

Rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį. Apie jį daugiau informacijos rasite čia. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant po Lietuvą.

Daugelis žemiau aprašytų funkcijų priklauso nuo įdiegto žemėlapio

Automobilinė GPS navigacija su perspėjimais vairuotojui

  • Lengvai naudojamas, automobilinis GPS navigatorius su keičiamos orientacijos 4 colių ekranu
  • Pranešimai vairuotojui, tokie kaip pavojingi posūkiai, greičio pasikeitimai, per ilgas vairavimas, mokyklos zonos ir kiti
  • Garmin Real Directions™ funkcija - dar paprastesni patarimai, naudojant objektus šalia kelio

Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį. Šis žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant po Lietuvą.

Naudingi patarimai vairuotojui kasdieniuose važiavimuose

Garmin Drive 40 GPS navigatoriaus patarimai padeda vairuotojams vairuoti saugiau ir suteikia daugiau informacijos apie padėtį aplink. Pranešimai yra apie pavojingus posūkius, greičio pasikeitimus, geležinkelio kirtimus ar gyvūnų perėjas. Be to, Garmin Drive 40 perspėja apie važiavimą neteisinga kryptimi vienpusio eisimo gatvėje ir praneša apie šalia esančias mokyklų zonas. Gaukite pranešimus apie greičio ir šviesoforo kameras¹. Ilgose kelionėse Jūs gausite nuovargio perspėjimus² jei vairuosite per ilgai ir būsite informuoti apie arčiausiai esančias poilsio aikšteles. Maršruto priekyje matomi lankytinų vietų taškai leis patogiai peržvelgti naudingas vietas maršrute nenukreipiant dėmesio nuo pagrindinio žemėlapio vaizdo ekrane.

school-zone.jpg      daily-commute-1.jpg     daily-commute-2.jpg

guidence.jpg

Navigacija naudojant žinomus objektus

Garmin Drive 40 vietoje jau įprastos detalios manevrų pranešimo balsu funkcijos, naudoja patobulintą, Garmin Real Directions™ funkcionalumą. Toks perspėjimas dar patogiau perspėja apie artėjančius posūkius pasinaudojant žymesniais objektais (pvz. "Sukite į dešinę už raudono pastato" arba "Sukite į kairę už McDonalds"). Jame jau įdiegti milijonai naujų ir populiarių lankytinų vietų iš Foursquare.

 

 

 

find-exactly-where.jpg

Raskite tiksliai tai ko ieškote

Nauja tiesioginės prieigos funkcija (Direct Access) supaprastina navigaciją ieškant tikslo didelėse kompleksinėse paskirties vietose, tokiose kaip dideli prekybos centrai arba aerouostai. Kai naviguojate į prekybos centrą, tiesioginės prieigos funkcija (Direct Access) suteikia papildomos informacijos apie parduotuves esančias komplekso viduje. Pvz. "Atvykstama į Lakeside. Debenhams yra viduje, viršutiniame aukšte".

 

 

 

easer-to-search.jpg

Lengviau ieškoti, greičiau rasti

Garmin Drive 40 turi paieškos lauką, kuriame labai lengva rasti reikiamą adresą arba milijonus lankytinų vietų(POI). Tiesiog įveskite kategoriją (pvz. "pica"), reikiamą adresą arba ieškomą pavadinimą (pvz. "Starbucks") ir Garmin Drive 40 greitai pateiks paieškos rezultatą. Jei suklydote įvesdami, Garmin Drive 40 pateikia paieškos rezultatus panašius į Jūsų įvestą.

 

 

Prijunkite kamerą prie Jūsų Drive

backup-camera.jpg

Tam kad padaryti navigaciją dar labiau patogesne, su Garmin Drive 40 galite suporuoti su galinio vaizdo kamera BC 30 (įsigyjama papildomai ). Kai ji prijungta, galėsite matyti automobilius, pėsčiuosius ar kitas kliūtis tiesiog Garmin Drive 50 navigatoriaus ekrane, kuomet įjungiate atbulinio judėjimo pavarą. Jei keliaujate su vaikais ar kūdikiu suporuokite Garmin babyCam™ prie savo navigatoriaus. BabyCam yra automobilio viduje naudojama kamera, tam kad pamatyti vaizdą kas vyksta ant užpakalinės sėdynės, tiesiai navigatoriaus ekrane, neatitraukiant akių nuo kelio.

DĖMESIO: Kai kuriose šalyse yra reguliuojamas vaizdo kamerų naudojamas viešose vietose. Todėl savo atsakomybe prisiimate teisę žinoti ir laikytis galiojančių teisės įstatymų šalyje, kurioje planuojate naudotis papildomomis kameromis.

Fotografuojančios greičio kameros

Lietuvoje esančių greičio kamerų duomenų bazę galite įkrauti patys, kompiuterio pagalba. Visą informaciją rasite čia.

Įrenginio aptarnavimas su viena programa

express-icon.jpg

Naudokite Garmin Express™ programą tam kad atnaujinti Jūsų Garmin Drive 40. Garmin Express leis patogiai atnaujinti programinę įrangą (firmware), nukrauti ir įrašyti atgal savo įrašytus taškus, įdiegti papildomus balsus ar pakeisti automobilio ikoną ekrane..

¹Šviesoforų ir greičio kameros gali veikti ne visose šalyse
²Nuovargio pranešimai gaunami kai vairuojama nepetraukiamai ilgą laiko tarpą be ilgų sustojimų

HEREFoursquare