Garmin DriveSmart 70LMT

Nauja prekė

Dėl šios prekės likučių kreiptis el. paštu: [email protected]

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

315,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

7 colių navigatorius su išmaniomis funkcijomis, pranešimai apie eismo kamščius

Gamintojas
GARMIN
Prekės ženklas
Drive
Ekrano dydis, coliais
7"
Žemėlapis
Yra
Įdiegti žemėlapiai
City Navigator Europe
Bluetooth telefono laisvų rankų įranga
Yra
Garmin Smartphone Link
Yra
Lietuviškas meniu
Yra
Pranešimai balsu Lietuviškai
Yra
Navigacija kelio juostose
Yra
Valdymo aprašymas ekrane (help)
Yra
Papildomų žemėlapių galimybė
Yra
Nemokami žemėlapių atnaujinimai
Yra
Taško paieška pagal koordinates
Yra
Pranešimas apie eismo kamščius
Yra
microSD kortelės lizdas
Yra
USB jungties tipas
mini USB
Dydis, mm
189 x 111 x 20
Ekrano dydis, mm
153 x 85
Svoris, g
306
Ekrano tipas
WVGA color TFT with white backlight
Ekrano skiriamoji geba (pixels)
800 x 480
Maršruto taškai (waypoints)
1000
Pėdsako taškai (tracklog)
Taip
Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
Taip
Baterijų darbo laikas
Iki 1 val.
Maitinimo įtampa
12/24V
Gamintojo kodas
010-01538-11
  • Prekės aprašymas

Automobilinė navigacija su išmaniomis galimybėmis

  • Ryškus 7 colių ekranas su dviguba orientacija ir dviem pirštais keičiamu masteliu
  • Išsamus visos Europos žemėlapis su nemokamais lifetime atnaujinimais visam gyvenimui
  • Pranešimų paslauga apie eismo kamščius apmokėta visam gyvenimui
  • Nuspauskite norėdami pamatyti žemėlapio padengimą
  • Bluetooth® laisvų rankų įranga¹ ir pilnas valdymas balsu (tik modeliuose su visos Europos žemėlapiais)
  • Pranešimai vairuotojui apie pavojingus posūkius, maksimalaus leistino greičio pasikeitimus, per ilgą vairavimą, mokyklų zonas ir kiti
  • Keičiami išmanūs pranešimai iš išmanaus telefono² praneš apie skambučius, tekstines ir kitų programėlių žinutes tiesiai navigatoriaus ekrane

Detalus visos Europos žemėlapis

DriveSmart 70 gausite su iš kart įkrautais detaliais Europos žemėlapiais. Nemokami lifetime žemėlapio atnaujinimai garantuoja, kad Jūsų navigatoriuje visuomet bus naujausi žemėlapiai, lankytinos vietos ir navigacinė informaciją. Naujausius žemėlapius galima atsisiųsti iki 4 kartų per metus, per visą navigatoriaus gyvenimą, be jokių papildomų mokesčių.

Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį. Šis žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant po Lietuvą.

Naudingi patarimai vairuotojui kasdieniuose važiavimuose

Garmin DriveSmart 70 GPS navigatoriaus patarimai padeda vairuotojams vairuoti saugiau ir suteikia daugiau informacijos apie padėtį aplink. Pranešimai yra apie pavojingus posūkius, maksimalaus leistino greičio pasikeitimus, geležinkelio kirtimus ar gyvūnų perėjas. Be to, Garmin DriveSmart 70 perspėja apie važiavimą neteisinga kryptimi važiuojant vienpusio eisimo gatvėje ir praneša apie šalia esančias mokyklų zonas. Gaukite pranešimus apie greičio ir šviesoforo kameras³. Ilgose kelionėse Jūs gausite perspėjimus apie nuovargį; jei vairuosite per ilgai ir būsite informuoti apie arčiausiai esančias poilsio aikšteles. Maršruto priekyje matomi lankytinų vietų taškai leis patogiai peržvelgti naudingas vietas maršrute, nenukreipiant dėmesio nuo pagrindinio žemėlapio vaizdo ekrane.

DriveSmart 70LMT    DriveSmart 70LMT    DriveSmart 70LMT

DriveSmart 70LMT valdymas balsu

Valdykite Garmin DriveSmart balsu

Garmin DriveSmart 70 suteikia Jums galimybę valdyti prietaisą balsu. Kontroliuokite savo Garmin DriveSmart 70 su savo balsu ir Jūsų rankos visada bus ant vairo (modelis su įdiegtu visos Europos žemėlapiu).

 

 

Plačios išmanios galimybės

Suporuokite savo išmanų telefoną Bluetooth sąsaja su Garmin DriveSmart 70 ir galėsite naudotis laisvų rankų įranga atsiliepimui į skambučius arba gausite įvairius pranešimus tiesiai savo Garmin DriveSmart 70 ekrane. Gaukite pranešimus apie skambučius, tekstines žinutes ar kalendoriaus priminimus laikydami rankas saugiai ant vairo ir neieškodami tam savo išmanaus telefono. Susikoncentruokite vairavimui į kelią priekyje, o visus reikiamus išmanius pranešimus gausite savo navigatoriaus ekrane.

Įvairiems, realiu laiku gaunamiems, pranešimams, tokie kaip oro prognozė ar pranešimai apie kamščius keliuose atsisiųskite ir įdiekite Smartphone Link programėlę, kuri sujungs Jūsų Garmin DriveSmart 70 navigatorių su Jūsų suderinamu išmaniu telefonu.

Garmin DriveSmart 70LMT išmaniosios galimybės      Garmin DriveSmart 70LMT išmaniosios galimybės       Garmin DriveSmart 70LMT išmaniosios galimybės

Įveikite sudėtingas sankryžas lengvai

Interaktyvūs judėjimo eismo juostose vaizdai, kartu su balso pranešimais, informuoja Jus iš anksto apie būsimą manevrą, todėl sudėtingas sankryžas įveiksite lengvai ir saugiai. Kai tik artėjate prie sankryžos, ekrane bus matoma parodoma animuota ryški rodyklė, kuri rodys į kurią eismo juostą reikia persirikiuoti. Sankryžos vaizdas rodomas iš paukščio skrydžio pateikia visas reikalingas detales. Fotografinės kokybės sankryžos vaizdai, kartu su aplinkiniais objektais, neleis nuklysti nuo maršruto.

Garmin DriveSmart 70LMT navigacija      Garmin DriveSmart 70LMT navigacija      Garmin DriveSmart 70LMT navigacija

Garmin DriveSmart 70LMT pranešimai apie kamščius

Nemokama eismo kamščių pranešimo paslauga

Garmin eismo kamščių pranešimo paslauga gali pateikti išsamią informaciją apie eismo situaciją esančią Jūsų kelyje. Pavyzdžiui, matysite kiek minučių vėlavimo galima tikėtis judant pasirinktu maršrutu, ar yra kokių nors galimų aplinkkelių. Navigatorius gali net patvirtinti ar važiuojate greičiausiu maršrutu. Ši nemokama paslauga suteikia galimybę Jūsų Garmin DriveSmart navigatoriui gauti nemokamą informaciją apie eismą visam laikui, be reklamos ir be abonentinio mokesčio. Naudojantis šia paslauga nereikia Jūsų išmanaus telefono.

 

 

 

Garmin DriveSmart 70LMT navigacija

Navigacija naudojant žinomus objektus

Garmin DriveSmart 70 vietoje jau įprastos, detalios, manevrų pranešimo balsu funkcijos, naudoja patobulintą, Garmin Real Directions™ funkcionalumą. Toks perspėjimas dar patogiau perspėja apie artėjančius posūkius, pasinaudojant žymesniais objektais (pvz. "Sukite į dešinę už raudono pastato" arba "Sukite į kairę už McDonalds"). Jame jau įdiegti milijonai naujų ir populiarių lankytinų vietų iš Foursquare.

 

 

 

Garmin DriveSmart 70LMT rasti

Raskite tiksliai tai ko ieškote

Nauja tiesioginės prieigos funkcija (Direct Access) supaprastina navigaciją ieškant tikslo didelėse kompleksinėse paskirties vietose, tokiose kaip dideli prekybos centrai arba aerouostai. Kai naviguojate į prekybos centrą, tiesioginės prieigos funkcija (Direct Access) suteikia papildomos informacijos apie parduotuves esančias komplekso viduje. Pvz. "Atvykstama į Lakeside. Debenhams yra viduje, viršutiniame aukšte".

 

 

 

Garmin DriveSmart 70LMT lengva rasti

Lengviau ieško, greičiau randa

Garmin DriveSmart 70 turi paieškos lauką, kuriame labai lengva rasti reikiamą adresą arba milijonus lankytinų vietų(POI). Tiesiog įveskite kategoriją (pvz. "pica"), reikiamą adresą arba ieškomą pavadinimą (pvz. "Starbucks") ir Garmin DriveSmart 70 greitai pateiks paieškos rezultatą. Jei suklydote įvesdami, Garmin DriveSmart 70 pateikia paieškos rezultatus panašius į Jūsų įvestą pavadinimą.

 

 

 

 

Garmin DriveSmart 70LMT galinė kamera

Prijunkite kamerą prie Jūsų Drive

Tam kad navigaciją būtų dar labiau patogesnė, Garmin DriveSmart 70 galite suporuoti su galinio vaizdo kamera BC 30 (įsigyjama papildomai). Ją prijungus galėsite matyti automobilius, pėsčiuosius ar kitas kliūtis tiesiog Garmin DriveSmart 70 navigatoriaus ekrane, kuomet įjungiate atbulinio judėjimo pavarą. Jeigu keliaujate su vaikais ar kūdikiu suporuokite Garmin babyCam™ prie savo navigatoriaus. BabyCam yra automobilio viduje naudojama kamera, tam kad pamatyti vaizdą kas vyksta ant užpakalinės sėdynės, tiesiai navigatoriaus ekrane, neatitraukiant akių nuo kelio.
DĖMESIO: Kai kuriose šalyse yra reguliuojamas vaizdo kamerų naudojamas viešose vietose. Todėl savo atsakomybe prisiimate teisę žinoti ir laikytis galiojančių teisės įstatymų šalyje, kurioje planuojate naudotis papildomomis kameromis.

 

 

Fotografuojančios greičio kameros

Lietuvoje esančių greičio kamerų duomenų bazę galite įkrauti patys, kompiuterio pagalba. Visą informaciją rasite čia.

Įrenginio aptarnavimas su viena programa

Naudokite Garmin Express™ programą tam kad atnaujinti Jūsų Garmin DriveSmart 70. Garmin Express leis patogiai atnaujinti žemėlapius, programinę įrangą (firmware), nukrauti ir įrašyti atgal savo įrašytus taškus, įdiegti papildomus balsus ar pakeisti automobilio ikoną ekrane.

¹Būtinas išmanus telefonas su Bluetooth (įsigyjamas atskirai). Daugiau rasite čia - Garmin.com/ble
²Kad gauti išmanius pranešimus navigatoriuje, turite atsisiųsti ir įdiegti nemokamą Smartphone Link programėlę. Vartotojo parsiunčiami duomenys gali būti apmokestinami. Būtinas išmanus telefonas su Bluetooth (įsigyjamas atskirai)
³Šviesoforų ir greičio kameros gali veikti ne visose šalyse
&sup4;Nuovargio pranešimai gaunami kai vairuojama nepertraukiamai ilgą laiko tarpą be ilgų sustojimų

*  Patobulinta TMC aprėptis vietose, lyginant su standartinių eismo paslaugų tiekėjų pagerėjo. Vieta nustatoma naudojant TPEG. TPEG yra naujos kartos eismo protokolas, naujas eismo standartas ir tenkina aukščiausius reikalavimus dėl pažangaus eismo informacijos perdavimo visame pasaulyje.