Perkamiausios

Naujos prekės

Garmin DriveTrack 71

Nauja prekė

Bendras

Fizinės savybės 17.3 x 9.9 x 1.9 cm
Ekrano dydis 15.2 x 8.9 cm; 6.95" diag (17.7 cm)

Ekrano rezoliucija

1024 x 600 pixeliai

Ekrano tipas

multi-touch, Stiklas, WSVGA spalvos TFT su baltu foniniu apšvietimu
Svoris 243 g
Baterija Pakraunama lithium-ion

Baterijos gyvavimo laikas

Iki 1 valandos

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

339,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

N-automobilio šunų sekimo įrenginys ir GPS navigacija su patobulinta ryšio galimybe Sujungia su pasirinktomis Garmin GPS šunų sistemomis, kad galėtumėte sekti ir naršyti savo šunis iš automobilio viduje Gaukite nuostabų visureigio navigacijos detalumą su išankstinai įkrautomis žemėlapiais ir 1 metų BirdsEye Satellite Imagery prenumerata Detaliai Europos kelių žemėlapiai ir eismo atnaujinimai ryškioje 6,95 colių prisilietimo funkcijos displeje Wi-Fi® ryšys lengvam žemėlapių ir programinės įrangos atnaujinimui Bluetooth® belaidė technologija be rankų skambinimui1 ir balso aktyvuota navigacija Sekite ir stebėkite savo sportinius šunis su Garmin DriveTrack 71 šuns sekimo įrenginiu ir GPS navigacija. Jis turi didelį 6,95 colių ekraną ir bevieliu būdu sinchronizuojasi su pasirinktomis Garmin GPS šunų sistemomis ir suderinamais išmaniesiais telefonais.

Matykite, kur tavo šunys yra buvę Sinchronizuokite savo Garmin DriveTrack navigaciją su pasirinktomis Garmin GPS šunų sistemomis, kad padėtumėte sekėjui sekti ir atkurti savo sportinius šunis lauke. Matysite žymeklius kiekvienam šuniui, esančiam sekti tinklo zonoje, virš antrografinės krumpliukų arba BirdsEye Satellite Imagery dideliame GPS ekrane. Kryptingi nurodymai padės lengvai sekti ir rasti kiekvieną sekamą šunį. Be to, kelionėms keliais ar greitkeliais, Bluetooth-enabled Garmin GPS jungia naujausią vairuotojui skirtą perspėjimų, balso aktyvuotą navigaciją, žemėlapius ir eismo informaciją, aktyvią kelio vadovystę ir daug daugiau.

DriveTrack71LMT-S

Padedant "protingai" ryšiams Sinchronizuojant Bluetooth-enabled išmanųjį telefoną su Garmin DriveTrack 71, gaunate puikias funkcijas, kurios leidžia išlikti ryšiu neatsitraukiant rankų nuo vairo. Skambinkite be rankų ir gaukite pasirinktinai pritaikytas protingas pranešimas savo navigacinio prietaiso ekrane. Matykite įeinančius skambučius, tekstinius pranešimus ir kalendoriaus priminimus, net nepasiekiant telefono.

Protingi pranešimai

Gyvieji paslaugos jūsų kelionei Išvengite eismo spūsčių naudodamiesi greitesniais alternatyviais maršrutais arba visiškai vengdami jų. Tada, turėdami gyvą informaciją, mažiau laiko praleiskite paieškodami stovėjimo vietų. Norėdami gauti eismo įspėjimus, atitinkamus persiorientavimo nurodymus ir naujausias oro prognozes, atsisiųskite "Smartphone Link", kuris sujungia jūsų Garmin DriveTrack su jūsų suderinamu išmaniuoju telefonu. Artėjant prie jūsų paskirties vietos, streso išvengsite žiūrėdami kainas ir galimybes viešojoje gatvėje. "Smartphone Link" programa taip pat įgalina "LiveTrack" funkciją, kuri leidžia vairuotojams bendrinti savo buvimo vietas - taip draugai gali stebėti jūsų buvimo vietą, ar vykdote asmenines pareigas mieste, ar planuojate ilgą kelionę.

Eismo įspėjimai

Eismo įspėjimai

Daugiau navigacijos iš jūsų Garmin išmaniojo laikrodžio Kai sujungiate šį navigacinį prietaisą su savo suderinamu Garmin išmaniuoju laikrodžiu (parduodamu atskirai), gausite navigaciją tiesiai ant savo riešo, netgi po to, kai jau palikote automobilį ir einate link savo paskirties vietos. Be to, gaukite naudingus vairuotojo perspėjimus ant laikrodžio. Nebijokite prarasti savo automobilio perkrautoje automobilių aikštelėje; jūsų išmanusis laikrodis suteikia kompaso vadovą nuo jūsų pastatyto automobilio iki jūsų paskirties vietos ir atgal į jūsų automobilį.

Kelionės keliais tapo dar geresnės su TripAdvisor® Kelionės keliais

Kai nežinote apie plotą, puiku turėti kažką, kas rodytų jums teisingą kryptį. Todėl mes į jūsų Garmin DriveTrack navigaciją įtraukėme TripAdvisor. Peržiūrėkite įvertinimus kelionių interesų vietoms, pvz., viešbučiams, restoranams ir lankytinoms vietoms, kelyje ar netoliese nuo jūsų paskirties vietos