Garmin echoMAP 42DV Padidinti

Garmin echoMAP CHIRP 42DV

Nauja prekė

Dėl prekės kreiptis pas vadybininką.

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

424,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

 • 4,3 colių CHIRP, DownVü echolotas su navigacija

  Garmin
  Navigacijos palaikymas
  Yra
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  DownVü
  Yra
  CHIRP
  Yra
  Dydis, mm
  102 x 168 x 46
  Svoris, g
  700
  Ekrano dydis, mm
  54 x 95
  Korpuso atsparumas vandeniui
  IPX7
  Ekrano tipas
  WQVGA display
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  480 x 272
  Dažnis
  CHIRP (low, mid, high), Traditional: 50/77/200 kHz, DownVü: 260/455/800 kHz
  Vidutinė (RMS) spinduliavimo galia,W
  500
  Pikinė spinduliavimo galia, W
  4000
  Maršruto taškai (waypoints)
  5000
  Gamintojo kodas
  010-01562-01
 • Keliaukite žvejoti pasiimdami galingąjį CHIRP

  • Aukšto kontrastingumo spalvotas 4,3 colių ekranas su valdymo mygtukais
  • Komplektuojamas su CHIRP spinduoliu Garmin GT20(77/200 kHz); spinduliavimo galia(300 W RMS)/(2400 W maksimali) su 455/800 kHz CHIRP DownVü (galingumas 300 W)
  • Įkrautas bazinis, viso pasaulio jūrinis žemėlapis
  • Integruota programinė įranga Quickdraw Contours individualių HD žemėlapių kūrimui
  • Integruotas GPS imtuvas, kuris parodys Jūsų esamą vietą ir judėjimo kryptį. GPS signalas gaunamas 5 kartus per sekundę dažniu
  • Echolotas lengvai nuimamas nuo tvirtinimo kronšteino

  Atėjo laikas keliauti į žvejybą su CHIRP sonaru. Echolotas EchoMAP CHIRP 42dv turi 5 colių ekraną, lengvai valdomas ir turi paprastą, bet patikimą tvirtinimą. Echolotas komplekte turi plačiakampį sonarą CHIRP ir Garmin CHIRP DownVü, kas garantuoja patį detaliausią skenavimą ant vandens. Echolote yra įdiegta programa Quickdraw Contours, kurios pagalba žvejybos metu bus akimirksniu sukurti HD žemėlapiai su 0,3 metro izobarais. Integruotas GPS imtuvas atnaujina Jūsų buvimo vietos duomenis 5 kartus per sekundę dažniu. Jungiamieji laidai pajungiami tiesiai į echoloto stovą, todėl nuimti ar uždėti echolotą yra labai paprasta. Komplekte yra tvirtinimai transui ir trolingo varikliui.

  Garmin CHIRP technologijos pranašumas

  EchoMAP 42dv turi integruotą CHIRP - pačią pažangiausią technologiją, prieinamą žvejams mėgėjams ir keliautojams vandeniu. CHIRP sonaras užtikrina nuostabiai tikslaus detalumo ir aukšto kontrasto vaizdą, todėl kad jis spinduliuoja dar daugiau energijos nei įprasti sonarai. Taip pat šis echolotas turi įrašo funkciją, kuri įrašo atsispindėjusį signalą kartu su esama vieta. Vėliau visą įrašą galima peržiūrėti namie, prisijungus prie kompiuterio, HomePort™ programos pagalba. Panaudojus prisijungimo kabelius galite keistis su draugais savo maršruto taškais ir maršrutais.

  Pats detaliausias skenuojantis sonaras ant vandens

  Skanuojantis sonaras Garmin CHIRP DownVü™ užtikrina praktiškai fotografinį vaizdą esant vandens gyliui iki 225 metrų. Jūs galite detaliai matyti povandeninius objektus, struktūras ir žuvis. Viename spinduolyje yra apjungti tradicinis sonaras Garmin HD-ID ir skenuojantis sonaras DownVü. Taip pat EchoMAP 42dv gali būti jungiamas prie trolingo variklių su integruotas transduseriais Minn Kota® ir MotorGuide®

  Sukurkite savo nuosavus HD žemėlapius

  Quickdraw Contours - tai nemokama, lengvai valdoma programa, kuri jau yra įdiegta į echoMAP CHIRP 42dv echolotą. Ši programa sukuria ekrane Jūsų nuosavą žvejybinį HD žemėlapį su 0,3 izobarais. Jūs galite naudoti šiuos žemėlapius kaip tik norite. Naudokite juos ateityje ar dalinkitės su draugais kurie taip naudoja Garmin produktus. Žemėlapių kūrimui nereiks jokių specialių žinių. Jūs paprasčiausiai gaudysite žuvį, o programa Quickdraw Contours pati sukurs ir įrašys žemėlapį. Jums nereikės siųsti kur nors duomenis ir laukti, taip kaip daro kitų echolotų naudotojai. Rezultatas bus matomas ekrane iš karto. Naudokite bet kurį Garmin Panoptix™ spinduolį, sonarą HD-ID™, CHIRP, spinduolį Garmin DownVü™ ar su NMEA 2000® suderinamą spinduolį. Turite daugiau kaip vieną sonaro įrenginį savo laive? Quickdraw Contours automatiškai parenka tinkamiausią sonaro įrenginį ir pateikia pačius geriausius rezultatus!

  Pasiimkite EchoMAP su savimi

  Baigus žvejybą galite lengvai nuimti echolotą ir pasiimti kartu su savimi. Jums nereiks gaišti laiko pajungiant ar atjungiant laidus nuo echoloto. Visi laidai yra sumontuoti tiesiai laikiklyje.

  Papildomos galimybės su žemėlapiais

  Garmin EchoMAP 42dv turi microSD kortelės lizdą. Į jį galima įdėti papildomai įsigyjamus žemėlapius BlueChart® g2, BlueChart® g2 Vision®, LakeVü HD arba LakeVü HD Ultra. Žemėlapiai LakeVü HD Ultra и BlueChart g2 Vision turi papildomas funkciją Auto Guidance. Jos dėka maršrutas bus sudaromas automatiškai išvengiant kliūčių, seklumų, plūdurų ir kitų kliūčių. Tiesiog įveskite kelionės tikslą ir echolotas saugiai nuves Jus link užduoto tikslo

  Pagerinta funkcija Auto Guidance

  Tiesiog įveskite vietą į kurią norite nuplaukti ir patentuota Garmin funkcija Auto Guidance Jums pasiūlys saugų, virtualų maršrutą kuriame bus vengiama žemų tiltų, seklumų ir kitų kliūčių atžymėtų žemėlapyje.

  Atnaujinta, 2.0 versija, pasiūlys Jums dar daugiau funkcijų ir galimybių. Dabar galite koreguoti apskaičiuotą maršrutą pridedant jame tarpinius taškus, patogiai peržiūrint pavojingas vietas kurios yra sudarytame maršrute. Taip pat sudarius Auto Guidance maršrutą galite naudoti suderinamą Garmin autopilotą. 2.0 versijoje galite matyti planuojamą atvykimo laiką bet kuriame maršruto taške (ši funkcija labai patogi kuomet maršrute pasitaiko tam tikru laiku pakeliami tiltai ar kiti su laiku susiję įvykiai). Auto Guidance sudarytus maršrutus galite išsaugoti į SD kortelės atmintį ir vėliau juos naudoti dar kartą kartu su BlueChart® g2 Vision® žemėlapiais.

  Apsikeitimas GPX duomenimis

  Jeigu jau naudojatės kito gamintojo arba Garmin navigatoriumi, kuriuose yra išsaugoti maršruto taškai, maršrutai ar pėdsakai, Jūs be vargo galite šiuos duomenis perkelti į šį echolotą. GPX - tai naujas duomenų apsikeitimo formatas skirtas keistis duomenimis tarp skirtingų platformų ir programų. Dėka šio patogaus naudojimui interfeiso galite lengvai keistis duomenimis su kitais įrenginiais.

  Gylio vaizdavimas spalvomis

  Ekrane matomas gylio vaizdavimas gali būti žymimas 10 skirtingomis spalvomis, kurias galite pasirinkti patys. Tai labai palengvina atpažinti vaizduojamą vandens gylį ekrane.