Garmin Edge 1000 EU Padidinti

Garmin Edge 1000 EU

Nauja prekė

Dėl šios prekės likučių kreiptis el. paštu: [email protected]

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

377,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Garmin Edge 1000 EU

Universalus kompiuteris dviračiui

  • Rungtyniaukite Garmin Connect™ segmentuose
  • Navigacija keliuose ir bekelėse kartu su lankytinais taškais jau užkrautuose Garmin žemėlapiuose dviračiams
  • Įveskite atstumą ir pasirinkite 3 kelionės variantus
  • Momentinis duomenų užkrovimas į Garmin Connect™ Mobile ir dalinimasis su draugais
  • Susijungimo galimybės¹: įeinantys skambučiai ir tekstiniai pranešimai², sekimas realiu laiku, maršrutų siuntimas/gavimas, dalinimasis socialiniuose tinkluose, oro prognozė

Nesvarbu, ar jūs važinėjate norėdami pagerinti savo pasiekimus ar rungtyniaujate su kitais, Edge 1000 leis jums dalintis pasiekimais, rungtyniauti ir konkuruoti. Paverskite kiekvieną važiavimą į rungtynes Garmin Connect segmentuose ir matykite rezultatus realiu laiku savo Edge prietaise, tame tarpe ir segmento starto ir finišo pranešimus bei pasiekimų palyginimus. Segmentų galimybė suteikia jums daugiau motyvacijos siekiant geresnių rezultatų.

 

Valdykite kelią

edge landing page

Kartu su važiavimų iššūkiais ir susijungimų galimybėmis, Edge 1000 taip pat turi jau įdiegtus specialius dviračiams skirtus žemėlapius ir jiems skirtą navigaciją jais. Užkrauti Garmin dviračių žemėlapiai turi ir OSM (Open Street Map) žemėlapius su maršrutams tinkamais keliais bei dviračių takais, taip pat ir aukščio duomenys bei lankytinos vietos ir adresų paieška. Žemėlapio duomenys saugomi pačiame Edge prietaise, todėl tai papildomai nekainuos ir nepriklausys nuo mobilaus ryšio įkainių, taip pat žemėlapių atnaujinimai nemokami.

Pasirinkite tikslą

Dabar jūs galite tyrinėti daugiau, tiek keliais tiek bekele ir tai galite atlikti su įrenginio kelionių planavimo funkcija. Tiesiog įveskite atstumą kurį norėtumėte nuvažiuoti ir Edge 1000 suskaičiuos iki 3 dviračiams tinkamų maršrutų. Prieš priimant sprendimą kurią kelionę pradėti, galėsite juose patyrinėti aukščio pokyčius. Taip pat galėsite susiplanuoti kelionę atsižvelgiant į žemėlapį, lankomus taškus (POI) ir segmentus kuriuos galite atsisiųsti iš Garmin Connect. Be abejo, ir šiuo atveju prieš pradedant kelionę, bus galima atsižvelgti į aukščio pokyčius. Jei jūs nukrypsite nuo maršruto arba nutarsite baigti kelionę anksčiau, Edge visada suskaičiuos ir nuves trumpiausiu keliu į starto vietą.

At Your Finger Tips

Liečiamas ekranas

Edge 1000 turi 3 colių aukštos raiškos spalvotą liečiamą ekraną su dviguba orientacija. Taip pat jis turi šviesumo daviklį, kuris automatiškai parinks geriausią ekrano pašvietimą priklausomai nuo aplinkos sąlygų. Skirtingai nei išmanūs telefonai, ekranas skirtas darbui su pirštinėms ir lyjant³. Jūs galite suderinti savo treniruočių ekraną pridėdami iki 10 papildomų duomenų laukų bei pasirinkti reikalingą aktyvų profilį, pvz. kelių, kalnų arba turizmo.

Papildoma pajėgumo analizė

Edge 1000 yra suderinamas su ANT+™ davikliais, tokiais kaip greičio, tempo, širdies darbo ir svarstyklių. Tai pirmasis Garmin dviračio kompiuteris su integruota elketronine Shimano Di2 sistema4 kuri rodo pavaras ekrane. Edge 1000 taip pat suderinamas su ANT+ jėgos davikliais, tokiais kaip Vector™, mūsų unikaliu davikliu ant pedalų kuris matuoja spaudimo jėgą, kairės/dešinės pusės balansą ir mynimo dažnumą. Jau užkrauta jėgos programa Egde 1000 skaičiuoja jūsų maksimalią galią, su kuria jus pasiekiate savo jėgos treniruočių zonas. Edge 1000 leidžia dirbti su treniruočių kalendoriais ir jis suderinamas su praplėstomis treniruotėmis, kuris jus galite susiplanuoti ir po to užsikrauti iš Garmin Connect tinklapio.

Susijungimas su išmaniais telefonais

Kuomet suporuotas su išmaniuoju telefonu ir Garmin Connect™ Mobile programėle, Edge 1000 gali pasiūlyti daug naudingų funkcijų, tokių kaip sekimas realiu laiku (live tracking), pranešimai apie įeinančius skambučius ir trumpasias žinutes, dalinimasis socialiuose tinkluose, oro prognozė, belaidis duomenų perdavimas ir priėmimastys (maršrutai, segmentai). Kuomet treniruotė yra baigta, duomenys automatiškai perduodami į Garmin Connect per Bluetooth® arba Wi-Fi®. Tai leidžia būti visuomet pasiekiamu ir aktyviai dalintis pasiekimais su šeima, draugais ar bendraminčiais. LiveTrack leidžia jūsų draugams ar šeimai sekti jūsų treniruotę realiu laiku. Pakvieskite juos naudodamiesi el. paštu arba socialiniuose tinkluose, ir jie galės matyti rezultatus gyvai Garmin Connect tinklapyje. Kai tik jie gaus pakvietimą paštu, jie galės lengvai prisijungti ir matyti jūsų statistiką ir vietą žemėlapyje.

Smartphone Connectivity

¹Kai suporuota su Bluetooth® arba Bluetooth Smart Ready telefonu; 

²iPhone® 4s arba vėlesnis.

³Water-rated to IPX7; ANT+ belaidis susijungimas neveikia po vandeniu.

4Suderinamas su Shimano Di2 kartu su Shimano D-Fly funkcija.

 
Savybės
Baterijavidinė, Li-Polymer
 
Baterijų darbo laikasiki 15 val.
 
Žingsnių/pedalų ritmo daviklis GSC10nėra
 
Dviračio apsukų daviklisnėra
 
Širdies ritmo daviklisnėra
 
Bluetooth sąsajaYra
 
Ekrano tipasspalvotas LCD, Touchscreen
 
Ekrano dydis, mm39 x 65
 
Ekrano raiška, pix240 x 400
 
Maršruto taškai (waypoints)200
 
Duomenų kortelėmicroSD™
 
Dydis, mm58 x 112 x 20
 
Svoris, g114.5