Naujos prekės

Garmin Epix

Nauja prekė

Dėl šios prekės likučių kreiptis el. paštu: [email protected]

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

466,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Pilnavertė navigacija su žemėlapiais ir GPS/GLONASS tiesiog ant riešo

  • 1.4 colių didelės raiškos spalvotas ir jautrus lietimui ekranas
  • Jau įkrautas Europos Topo žemėlapis
  • Nerudyjančio plieno EXO™ antena su GPS/GLONASS palaikymu
  • 8 GB atmintinė papildomiems žemėlapiams
  • Aukštimatis, barometras ir 3-jų ašių kompasas su automatiniu kalibravimu
  • Išmanios funkcijos ir pilnas Connect IQ App palaikymas naujoms galimybėms

epix

 

Epix™ yra pirmas Garmin navigatorius nešiojamas ant rankos. Su didelės raiškos spalvotu, lietimu jautriu, ekranu ir jau įkrautu visos Europos žemėlapiu. Turi 8 GB integruotą atmintį, į kurią gali būti įkrauti papildomi žemėlapiai, tokie kaip regioniniai TOPO žemėlapiai arba palydovinės BirdsEye nuotraukos. Iškirtinė, nerudijančio plieno EXO™antena puikiai priima GPS ir GLONASSS signalus ir greičiau užfiksuoja pradinę poziciją.

Tyrinėkite vietoves

Epix™ jau turi integruotą 44 šalių Europos TOPO žemėlapį. Žemėlapyje jau yra detalus kelių tinklas (be maršrutizavimo), miškai, vietovių kontūrai, aukščių izometrinės linijos, ežerai ir lankytini taškai. Laikrodis taip pat turi nemokamą vienų metų Birds Eye abonementą.

Detalūs žemėlapiai

Patogus Epix liečiamas ekranas leidžia patogiai naršyti detaliame žemėlapyje, tokiame kaip jau įdiegtame visos Europos rekreaciniame žemėlapyje. Integruota 8 GB vidinė atmintis leis įdiegti kitus reikalingus žemėlapius, tokius kaip TOPO PRO, TOPO Light, BirdsEye palydovinės nuotraukos, BirdsEye Select Raster, City Navigator® ir BlueChart® g2.

Praplėstos navigacijos galimybės

Nauja, didelio jautrumo EXO™ antena, užtikrina geresnį palydovų signalų priėmimą ir greitesnį signalų fiksavimo laiką. Epix naudoja HotFix® tam, kad galėtų priimti vienu metu GPS ir GLONASS palydovų signalus, tai padeda greičiau užfiksuoti esamą poziciją. Kai tik pozicija bus nustatyta, Jūs galėsite naudotis visomis navigacijos funkcijomis, tokiomis kaip praplėstas pėdsako įrašymas, naviguoti pagal įrašytą pėdsaką, TracBack®, naviguoti pagal įrašytus taškus ar koordinates, Taikyk'ir'Eik(Sight'n Go) ir maršrutais su tarpiniais taškais.

Aukštimatis, Barometras ir Kompasas

Epix™ turi integruotus ir automatiškai susikalibruojančius ABK (aukštimatis, barometras ir kompasas) daviklius. pateikiančius informaciją realiu laiku. Integruotas aukštimatis parodo esamą aukštį ir gali įrašyti jo pokyčius. Barometras gali pateikti numatomus oro pokyčius pagal atmosferos slėgio pokyčius. 3-jų ašių kompasas parodys kryptį į pasaulio šalis net tuomet kai stovite vietoje.

Pilnavertis treniruočių laikrodis

Dabar nebūtina pasikeisti laikrodį priklausomai nuo veiklos. Epix leidžia lengvai persijungti į treniruočių režimą ir sportuoti.

Tvirta konstrukcija

Epix™ turi patvarų mineraliniu stiklu padengtą ekraną. Laikrodžio korpuso atsparumas yra 50 metrų vandeniui, Epix sukurtas darbui sudėtingose gamtos sąlygose.

Connect IQ™

Prisijunkite prie Connect IQ platformos ir gaukite naujas laikrodžio išvaizdas, duomenų laukus, valdiklius ar aktyvumo galimybes, padarykite Epix dar išmanesniu.

Likite prisijungę

Smart Notification funkcija leis priimti el. paštą, tekstines žinutes bei įvairius pranešimus tiesiai laikrodyje, net kai Jūs keliaujate. Epix priima pranešimu belaidžiu ryšiu iš Jūsų suderinamo išmanaus telefono¹, tai leis Jums sužinoti kad gavote pranešimus ir parodys juos ekrane.

¹Suderinamas su iPhone® 4S ar vėlesniu ir dauguma Bluetooth Smart-suderinamais Android™ įrengimais (Android 4.3+ būtinas).