Perkamiausios

Naujos prekės

Sumažinta kaina! Garmin Etrex 10 Padidinti

Garmin Etrex 10

Nauja prekė

94,00 € su PVM

-7,00 €

101,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Ši kaina galioja perkant internetu

Nešiojamas GPS imtuvas nespalvotu ekranu, be žemėlapių

Atsparumas vandeniui Taip
 
Ploto matavimas Yra
 
GLONASS palaikymas Yra
 
Lietuviškas meniu Yra
 
Dydis, mm 54 x 103 x 33
 
Ekrano dydis, mm 43 x 36
 
Svoris, g 142
 
Ekrano tipas transflective, monochrome
 
Ekrano skiriamoji geba (pixels) 128 x 160
 
Maršruto taškai (waypoints)1000
 
Pėdsako taškai (tracklog) 10000
 
Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose 50
 
Baterijų tipas 2 x AA
 
Baterijų darbo laikas Iki 25 val.
 
 
 

Tvirtas, sukurtas naudoti sudėtingoms sąlygoms GPS imtuvas

  • Bazinis, viso pasaulio žemėlapis
  • 2,2 colių, monochrominis ekranas, lengvai matomas saulėtą dieną
  • GPS ir GLONASS palydovai signalų imtuvas
  • Įdiegta Geocaching taškų duomenų bazė
  • 25 valandų veikimo laikas su 2 AA tipo baterijomis

Garmin Etrex 10 GPS imtuvas

Garmin Etrex 10 tapo dar geresnis. Šis modelis išsaugojo ankstesniojo modelio funkcijas, paprastą konstrukciją, ilgą darbo laiką nuo baterijų - tas charakteristikas kurios Etrex navigatorių šeimą darė išlaikė tarp pačių populiariausių ir vieną iš patikimiausių GPS navigatorių. Patobulintas vartotojo meniu įdiegtas viso pasaulio žemėlapis (šis žemėlapis yra stambaus mastelio ir netinkamas naudoti navigacinėms funkcijoms), Geocaching taškų duomenų bazė ir platus aksesuarų pasirinkimas. Tai yra vardas ir kokybė, bet tuo pačiu visiškai naujas navigatorius, kurį galėjo pagaminti tik Garmin.

Jūsų keliasGarmin Etrex 10

Garmin Etrex 10 turi pagerintą, 2,2 colių, monochrominį ekraną. Juo patogu naudotis bet kokiomis sunkiomis apšvietimo sąlygomis. Šio GPS navigatoriaus korpusas yra tvirtas ir apsaugotas nuo drėgmės, nebijo blogo oro. Lengvai valdomas ir suprantamas vartotojo meniu, todėl daugiau dėmesio galėsite skirti savo kelionei. Jau tapęs legenda korpusas atsparus dulkėms, purvui, drėgmei ir vandeniui.

"Lobių" paieška

Navigatorius Etrex 10 palaiko Geocaching GPX tipo taškų formatą, todėl lengvai įkrausite Geocaching duomenų failus iš OpenCaching.com internetinio puslapio. Atsisakykite nuo popierinių žemėlapių ir užrašų, taip Jūs ne tik saugosite gamtą, bet ir efektyviau ieškosite "lobių". GPS imtuvas Etrex 10 išsaugos visą informaciją koordinates, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus. Tiesiog įkraukite GPX formato duomenis ir keliaukite.

Pozicijos skaičiavimas

Dėka efektyvaus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos, Etrex 10 greitai ir tiksliai nustato Jūsų poziciją ir išlaiko patikimą ryšį miške arba kalnuotoje vietovėje. Šis GPS imtuvas taip pat palaiko GLONASS palydovinę sistemą, kas padidina iki 20% greitesnį pozicijos aptikimą.

Planuokite savo kelionę

Naudodami nemokamą programą Basecamp™, lengvai galėsite tvarkyti savo kelio taškus, maršrutus ir pėdsakus. Šios nemokamos kelionės planavimo programos pagalba galėsite pasidalinti su draugais, šeima ar kolegomis savo Etrex 10 duomenimis.

Žemės sklypo ploto matavimas ir pasėlių deklaravimas dar niekad nebuvo toks paprastas!

Etrex 10 yra vienas iš pigiausių modelių, jau turinčių viduje integruotą plotų apskaičiavimo kalkuliatorių. Užtenka įjungti ploto matavimo funkciją, apeiti matuojamo sklypo perimetrą ir iš karto GPS ekrane galime matyti sklypo plotą arais arba kvadratiniais metrais. Įrašytą pėdsaką bei taškus tolimesniam duomenų apdorojimui labai lengva persiųsti į kompiuterį per USB sąsają. Su duomenų apdorojimo programa GPS Utility galima sukurti atitinkamo formato bylas (shape poligonai) tinkamas elektroniniam pasėlių deklaravimui.