Sumažinta kaina! Garmin eTrex 20x Padidinti

Garmin eTrex 20x

Nauja prekė

168,00 €

-11,00 €

179,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Nešiojamas GPS imtuvas su spalvotu LCD ekranu ir įkraunamais žemėlapiai

Atsparumas vandeniui IPX 7
 
Ploto matavimas Yra
 
GLONASS palaikymas Yra
 
Lietuviškas meniu Yra
 
microSD lizdas Yra
 
Papildomų žemėlapių galimybė Yra
 
Dydis, mm 54 x 103 x 33
 
Ekrano dydis, mm 35 x 44
 
Svoris, g 142
 
Ekrano tipas 2.2" transflective, 65K colour TFT
 
Ekrano skiriamoji geba (pixels) 240 x 320
 
Maršruto taškai (waypoints) 2000
 
Pėdsako taškai (tracklog) 10000
 
Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose 200
 
Baterijų tipas 2 x AA
 
Baterijų darbo laikas Iki 25 val.
 
Vidinė atmintis 4 GB
 
 

Nešiojamas GPS navigatorius su pagerinta ekrano raiška ir atminties praplėtimu

  • 2,2 colių ryškus, spalvotas ekranas
  • Visos Europos topografinis žemėlapis
  • Didelio jautrumo GPS imtuvas su HotFix® ir GLONASS technologijos palaikymu
  • 4GB vidinė atmintis su galimybe ją praplėsti microSD™ kortele

Etrex 20x yra labai populiaraus Garmin nešiojamo navigatoriaus Etrex 20 patobulintas variantas. Šiame modelyje yra patobulintas LCD ekranas, padidinta vidinė atmintis, todėl galėsite įkelti didesnius žemėlapius. Etrex 20x turi tą patį patogų valdymą, patikimumą kaip ir visa Etrex navigatorių šeima. Šį navigatorių galima naudoti visose srityse - važiuojant keturračiu, dviračiu, plaukiant kateriu, važiuojant automobiliu ar net oro balionu. Etrex 20x maitinimui naudojami AA tipo elementai, jų užtenka daugiau nei parai darbo ir jie lengvai keičiami.

Parodys Jums kelią

Etrex 20x turi pagerintą, 2,2 colių, spalvotą (65К spalvų) ekraną, kuris puikiai matomas ir saulėtą dieną. Lengvai valdomas ir vandeniui atsparus nešiojamas navigatorius patikimai ves Jus ir pačiomis blogiausiomis oro sąlygomis. Jis atsparus dulkėms, purvui, padidintai drėgmei ir vandeniu.

Naudokite visur

Etrex 20x turi didelį tvirtinimo aksesuarų pasirinkimą. Navigatorių galite tvirtinti ant keturračio, dviračio, kateryje, automobilyje ar net oro balione. Naudojant tvirtinimą automobiliui ir įkrovus Europos žemėlapį City Navigator® važiuojant ekrane matysite navigacinius nurodymus. Taip pat yra tvirtas laikiklis keturračiui ir motociklui. Kur tik sugalvosite naudoti Etrex 20x, visuomet surasite tinkamą tvirtinimą ar navigacinį žemėlapį.

Naudokite kelionėse po visą pasaulį

Etrex serijos navigatoriai pirmieji, kurie gali vienu metu priimti GPS ir GLONASS palydovų signalus vienu metu. Tokiu būdu navigacinis imtuvas maždaug 20% greičiau būna pasiruošęs naviguoti.

Žemėlapiai

microSD™ kortelės lizdas bei 4 Gb vidinė atmintis leidžia Jums naudoti įvairius žemėlapius: topografinius žemėlapius kelionėms pėsčiomis, jau įkrautas BlueChart® g2 korteles jūrose bei ežeruose arba City Navigator® važinėti automobiliu keliais. Etrex 20x taip pat palaiko BirdsEye™ palydovinius žemėlapius (papildoma prenumerata), todėl Jūs galite įkrauti palydovines nuotraukas ir integruoti jas su žemėlapiais.

Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį arba Lietuvos TOPO Offroad žemėlapius. Apie juos daugiau informacijos rasite čia ir čia. Lietuvos kelių žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant Lietuvos keliais. Lietuvos TOPO Offroad žemėlapis yra puikus pagalbininkas važinėjant miškų ir laukų keliais.

Pozicijos skaičiavimas

Jautraus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos dėka Etrex 20x greitai ir tiksliai nustato Jūsų poziciją ir palaiko patikimą ryšį miško arba kalnuotoje vietovėje. Naujieji eTrex GPS imtuvai taip pat palaiko Rusijos GLONASS palydovinę sistemą, kas padidina iki 20% greitesnį pozicijos aptikimą.

Pramogaukite

Navigatorius Etrex 20x palaiko Geocaching GPX tipo taškų formatą, todėl lengvai įkrausite Geocaching duomenų failus iš OpenCaching.com internetinio puslapio. Atsisakykite nuo popierinių žemėlapių ir užrašų, taip Jūs ne tik saugosite gamtą, bet ir efektyviau ieškosite "lobių". GPS imtuvas Etrex 20x išsaugos visą informaciją koordinates, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus. Tiesiog įkraukite GPX formato duomenis ir keliaukite.

Planuokite savo kelionę

Nemokamos Garmin programos BaseCamp™ pagalba kompiuterio ekrane matysite navigatoriuje esančius žemėlapius, sukursite savo maršrutą, kelio taškus ir pėdsakus. Taip pat galėsite programos Garmin Adventures pagalba pasidalinti savo kelionės duomenimis su artimaisiais ar draugais. BaseCamp programa topografinius žemėlapius gali atvaizduoti 2D ir 3D režimu, kontūrines linijas ir aukščių profilius. Įsigijus BirdsEye prenumeratą galėsite įkelti neribotą kiekį palydovinių nuotraukų.