Perkamiausios

Naujos prekės

Sumažinta kaina! Garmin eTrex Touch 25 Padidinti

Garmin eTrex Touch 25

Nauja prekė

174,00 € su PVM

-11,00 €

185,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Naujas spalvotas nešiojamas GPS imtuvas su liečiamu ekranu, GLONASS palaikymu bei trijų ašių kompasu

eTrex Touch 25 GPS imtuvas yra iš esmės patobulintas populiarios eTrex serijos GPS imtuvas. Išsaugojusi patvarumą ir patikimumą, kompanija Garmin pridėjo į šį prietaisą liečiamą ekraną bei praplėtė darbo su žemėlapiais galimybes.

Nepameskite kelio

eTrex Touch 25 modelyje įdiegtas 2.6 colių 65 tūkst. spalvų liečiamas ekranas su atnaujintu vartotojo valdymu, kuris užtikrina puikią vaizdo kokybę net prie tiesioginių saulės spindulių. Patvarus ir vandens nepraleidžiantis korpusas nebijo jokio blogo oro. Legendinis šio prietaiso patvarumas daro jį atsparų dulkėms, purvui, drėgmei ir vandeniui.

Naudokite bet kur

Daugybė tvirtinimo elementų leidžia eTrex Touch 25 naudoti keturračiuose, dviračiuose, kateriuose, automobiliuose, o taip pat kaip asmeninį navigatorių.Kartu su automobiliniu laikikliu ir City Navigator NT® žemėlapiu, prietaisas duos navigacijos patarimus nuo posūkio iki posūkio. Taip pat galite pasirinkti patvarų laikiklį keturračiui arba motociklui. Kur be nuspręstumėte naudoti eTrex Touch - mes galime pasiūlyti patvarų laikiklį bei žemėlapius.

Žemėlapiai

microSD™ kortelės lizdas bei 3.7 Gb vidinė atmintis leidžia Jums panaudoti įvairius kartografijos tipus: topografiniai žemėlapiai kelionėms pėsčiomis, jau įkrautos BlueChart® g2 kortelės jūrose bei ežeruose arba City Navigator NT® skaičiuoti maršrutams keliuose. eTrex Touch 25 taip pat palaiko BirdsEye™ palydovinius žemėlapius (už papildomą mokestį), kad Jūs galėtumėte užkrauti palydovines nuotraukas ir integruoti jas su žemėlapiais.

Pozicijos skaičiavimas

Efektyvaus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos dėka eTrex greitai ir tiksliai nustato jūsų poziciją ir palaiko patikimą ryšį miško arba kalnuotoje vietovėje. Naujieji eTrex Touch GPS imtuvai taip pat palaiko Rusijos GLONASS palydovinę sistemą, kas padidina iki 20% greitesnį pozicijos aptikimą.

Pramogaukite

Modelis eTrex Touch 25 palaiko slėptuvių (geocaching) GPX failus užkrovimą koordinatėms ir slėptuvių aprašams tiesiai į patį imtuvą. 

 
Savybės
Baterija 2xAA
 
Žemėlapis Europos TopoActive
 
PC kabelis yra
 
Lietuviškas meniu yra
 
Galimybė išsaugoti matavimo duomenis kompiuteryje yra
 
Jungtis miniUSB
 
Baterijų darbo laikas 16 val.
 
Vidinė atmintis, MB 3.7 Gb
 
Imtuvo tipas MTK (didelio jautrumo)
 
Papildomi žemėlapiai yra galimybė
 
DGPS galimybė yra
 
WAAS/EGNOS yra
 
Papild. GPS antenos jungtis nėra
 
NMEA įėjimas/išėjimas yra
 
Atsparumas vandeniui IPX7
 
Ekrano tipas 65 tūkst. spalvų, TFT
 
Ekrano dydis, mm 36 x 55
 
Ekrano raiška, pix 160 x 240
 
Maršruto taškai (waypoints) 4000
 
Išsaugoti maršrutai/taškai 200
 
Automatinis maršrutizavimas yra
 
Garsiniai perspėjimo signalai yra
 
Ploto skaičiavimas yra
 
TracBack™ Funkcija yra
 
Pėdsako taškai (tracklog) 10000
 
Duomenų kortelė microSD
 
Barometrinis aukštimatis nėra
 
Dydis, mm 58 x 102 x 33
 
Svoris, g 159
 
Elektroninis kompasas nėra