Sumažinta kaina! Garmin eTrex Touch 35 Padidinti

Garmin eTrex Touch 35

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

224,00 € su PVM

-13,00 €

237,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Naujas spalvotas nešiojamas GPS imtuvas su liečiamu ekranu, GLONASSpalaikymu, trijų ašių kompasu bei barometriniu aukštimačiu

eTrex Touch 35 GPS imtuvas yra iš esmės patobulintas populiarios eTrex serijos GPS imtuvas. Išsaugojusi patvarumą ir patikimumą, kompanija Garmin pridėjo į šį prietaisą liečiamą ekraną bei praplėtė darbo su žemėlapiais galimybes.

Nepameskite kelio

eTrex Touch 35 modelyje įdiegtas 2.6 colių 65 tūkst. spalvų liečiamas ekranas su atnaujintu vartotojo valdymu, kuris užtikrina puikią vaizdo kokybę net prie tiesioginių saulės spindulių. Patvarus ir vandens nepraleidžiantis korpusas nebijo jokio blogo oro. Legendinis šio prietaiso patvarumas daro jį atsparų dulkėms, purvui, drėgmei ir vandeniui.

Naudokite bet kur

Daugybė tvirtinimo elementų leidžia eTrex Touch 35 naudoti keturračiuose, dviračiuose, kateriuose, automobiliuose, o taip pat kaip asmeninį navigatorių.Kartu su automobiliniu laikikliu ir City Navigator NT® žemėlapiu, prietaisas duos navigacijos patarimus nuo posūkio iki posūkio. Taip pat galite pasirinkti patvarų laikiklį keturračiui arba motociklui. Kur be nuspręstumėte naudoti eTrex Touch - mes galime pasiūlyti patvarų laikiklį bei žemėlapius.

Žemėlapiai

microSD™ kortelės lizdas bei 3.7 Gb vidinė atmintis leidžia Jums panaudoti įvairius kartografijos tipus: topografiniai žemėlapiai kelionėms pėsčiomis, jau įkrautos BlueChart® g2 kortelės jūrose bei ežeruose arba City Navigator NT® skaičiuoti maršrutams keliuose. eTrex Touch 35 taip pat palaiko BirdsEye™ palydovinius žemėlapius (už papildomą mokestį), kad Jūs galėtumėte užkrauti palydovines nuotraukas ir integruoti jas su žemėlapiais.

Pozicijos skaičiavimas

Efektyvaus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos dėka eTrex greitai ir tiksliai nustato jūsų poziciją ir palaiko patikimą ryšį miško arba kalnuotoje vietovėje. Naujieji eTrex Touch GPS imtuvai taip pat palaiko Rusijos GLONASS palydovinę sistemą, kas padidina iki 20% greitesnį pozicijos aptikimą.

Pramogaukite

Modelis eTrex Touch 35 palaiko slėptuvių (geocaching) GPX failus užkrovimą koordinatėms ir slėptuvių aprašams tiesiai į patį imtuvą. 


 
Savybės
PC kabelisyra
 
Lietuviškas meniuyra
 
Galimybė išsaugoti matavimo duomenis kompiuteryjeyra
 
JungtisminiUSB
 
Baterijų darbo laikas16 val.
 
Vidinė atmintis, MB3.7 Gb
 
Baterija2xAA
 
ŽemėlapisEuropos TopoActive
 
Imtuvo tipasMTK (didelio jautrumo)
 
Papildomi žemėlapiaiyra galimybė
 
DGPS galimybėyra
 
WAAS/EGNOSyra
 
Papild. GPS antenos jungtisnėra
 
NMEA įėjimas/išėjimasyra
 
Atsparumas vandeniuiIPX7
 
Ekrano tipas65 tūkst. spalvų, TFT
 
Ekrano dydis, mm36 x 55
 
Ekrano raiška, pix160 x 240
 
Maršruto taškai (waypoints)4000
 
Išsaugoti maršrutai/taškai200
 
Automatinis maršrutizavimasyra
 
Garsiniai perspėjimo signalaiyra
 
Ploto skaičiavimasyra
 
TracBack™ Funkcijayra
 
Pėdsako taškai (tracklog)10000
 
Duomenų kortelėmicroSD
 
Barometrinis aukštimatisyra
 
Dydis, mm58 x 102 x 33
 
Svoris, g159
 
Elektroninis kompasasyra