Garmin Fenix 3 Sapphire HR Padidinti

Garmin Fenix 3 Sapphire HR

Nauja prekė

Dėl šios prekės likučių kreiptis el. paštu: [email protected]

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

597,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Tik laikrodis (010-01338-71) kaina - 597.00 Eur

 

 

Laikrodis su papildomu HRM-Run davikliu, kaina - 647.00 Eur
(010-01338-74)

 

 

Bekompromisinis laikrodis su GPS ir integruotu optiniu širdies ritmo matuokliu

 

Aprašymas:

 

 
Bluetooth jungtis
Yra
 
WiFi
Yra
 
Veikla
Aktyvumo asistentas
Bėgimas
Plaukimas
Dviračių sportas
Multisportas
Išmanūs pranešimai
Connect IQ Apps
 
Atsparumas vandeniui
 
GPS imtuvas
Yra
 
GLONASS palaikymas
Yra
 
Barometrinis aukštimatis
Yra
 
Širdies daviklio pajungimas
Yra (integruotas)
 
Elektroninis kompasas
Yra
 
Dydis, mm
51.5 x 51.5 x 16
 
Ekrano dydis, mm
30.4 diametras
 
Svoris, g
86 g.
 
Ekrano tipas
transflective MIP, spalvotas
 
Ekrano skiriamoji geba (pixels)
218 x 218
 
Maršruto taškai (waypoints)
1000
 
Baterijų tipas
Pakraunama 300mAh lithium-ion
 
Baterijų darbo laikas
Iki 40 valandų UltraTrac režimu; iki 16 valandų GPS režimu; iki 2 savaičių laikrodžio režimu (su 24/7 įjungtu HR)
 
 

Tikras efektyvumas, tikras stilius

 • Nerūdijančio plieno korpusas ir EXO™ antena su GPS ir GLONASS palaikymu, greitam ir tiksliam pozicijos nustatymui
 • Nuo riešo nuskaitoma optinė širdies ritmo technologija Elevate™
 • 1.2 colių, saulėje gerai skaitomas, spalvotas Chroma™ ekranas
 • Papildomi treniruočių duomenys, tokie kaip VO2 Max ir atsistatymo padėjėjas (kai naudojama su širdies darbo davikliu¹)
 • Navigacijos galimybės lauko sąlygomis, tokios kaip: 3-jų ašių kompasas, barometrinis aukštimatis, TracBack ir Sight’n Go funkcijos
 • Suderinamumas su Connect IQ™, kuris leis įdiegti papildomas programėles, valdiklius, naujas laikrodžio išvaizdas ir naujus duomenų laukus

jump

Fenix 3 yra bekompromisinis GPS sportinis laikrodis sukurtas reikliems sportininkams ir keliautojams. Optinė, nuo riešo nuskaitoma širdies ritmo technologija Elevate™ leidžia bet kada išnaudoti visas šio laikrodžio galimybes.

Laikrodis turi savyje multi sporto treniruočių funkcijas, kroso bėgimą ir navigaciją. Visos laikrodžio dalys pagamintos iš kokybiškų medžiagų ir yra puikaus dizaino, bei turi išmaniąsias funkcijas. Prisijungę prie Connect IQTM platformos galėsite pasikeisti laikrodžio ekrano išvaizdą, atsisiųsti naujų duomenų laukų ir kitokių išmanių programėlių.

Nesvarbu kuo Jūs užsiimate - šis laikrodis Jums!

Fenix 3 Sapphire HR yra sukurtas aktyviam sportui ir laisvalaikiui lauke. Laikrodis skirtas įvairioms sporto šakoms, tokioms kaip bėgimas, važiavimas dviračiu, plaukimas, kroso bėgimas, irklavimas, treniruotės patalpoje, slidinėjimas ar triatlonas, o taip pat ir aktyvus poilsis lauke pvz. laipiojimas uolomis, turizmas, plaukiojimas baidarėmis ar važinėjimas slidėmis. Prietaisas matuoja ir įrašo visus duomenis realiu laiku ir jeigu pasiklysite, padės grįžti į pradinį tašką. Ir tai ne viskas. Jūs galite atsisiųsti papildomų programėlių naujoms sporto šakoms ar laisvalaikio praleidimo būdų.

Rimtas stilius sunkiausioms sąlygoms

Sportinis Fenix 3 Sapphire HR turi apsauginį žiedą ir mygtukus pagamintus iš nerūdijančio plieno su PVD danga, silikoninę, atsparią UV apyrankę ir nepaprastai patvarų stiklą. Didelės raiškos, puikiai matomas saulėtą dieną, spalvotas Chroma ekranas su LED pašvietimu yra matomas bet kokiomis oro sąlygomis. Fenix 3 Sapphire HR yra atsparus panardinimui iki 100 m ir turi ilgalaikę bateriją, kuri gali veikti iki 50 val. UltraTrac™ režimu, iki 20 val. su įjungtu GPS ir iki 3 savaičių kaip laikrodis (priklauso nuo nustatymų).

 

fenix hr

Elevate - optinis širdies ritmo daviklis

Fenix 3 Sapphire HR turi integruotą ant riešo Elevate optinę širdies ritmo nuskaitymo technologiją tam, kad suteikti dar daugiau laisvės sportuojant. Laikrodis gali matuoti širdies ritmą tiesiai nuo riešo, nesidedant papildomo širdies ritmo diržo ant krūtinės. Dabar Jūs galite kontroliuoti savo širdies ritmą ne tik per treniruotes, bet ir visą dieną, taip gaudami tikslesnę informaciją apie sudeginamas kalorijas per dieną.

 

 

Gaukite detalią informaciją įvairiose sporto šakose

Fenix 3 Sapphire HR buvo sukurtas sportininkams, kurie nori sekti savo pasiekimus įvairiose sporto šakose. Laikrodyje yra daugybė funkcijų. Ne tik bėgimui, bet ir plaukimui, slidinėjimui, irklavimui ir net golfui. Plaukimo užsiėmimuose Fenix 3 matuoja Jūsų įveiktą atstumą, tempą, grybšnių kiekį ir dar daug kitų duomenų. Slidinėjant slidėmis ar snieglente gausite informaciją apie greitį, atstumą, vertikalų kritimą ir nusileidimų kiekį (su automatine pauze keltuvuose) ir dar daugiau informacijos. Bet kada šią informaciją galite pamatyti prietaiso ekrane. Irkluojant Fenix 3 pateiks Jums įvairią informaciją apie irklavimo tempą, kiekį ir jo efektyvumą. O taip pat galite pasirinkti virtualų treniruotės partnerį. Atsisiųsite informaciją iš Garmin Connect™, golfo žaidimo metu matysite atstumą iki duobutės bet kurioje aikštelėje. Jūs taip pat galėsite valdyti savo ANT+ suderinamą VIRB veiksmo kamerą.

 

fenix hr

Jūsų potencialo įrodymas

Fenix 3 Sapphire HR turi papildomus treniruočių įvertinimo grafikus, kurie padės geriau įvertinti Jūsų fizinę ir sportinę formas. Analizuodami tokius bėgimo parametrus kaip greitis, širdies ritmas ir jo pokyčiai, Fenix 3 paskaičiuoja VO2 maks. Šis parametras parodo maksimalų deguonies įsisavinimą per minutę. Sekite savo treniruočių rezultatų pokyčius tam kad pasiekti dar geresnius rezultatus. Taip pat galite dalintis savo rezultatais ir lyginti juos su savo kolegomis. Prietaisas turi atsistatymo patarėją, kuris gali rekomenduoti laiką kuris reikalingas jėgoms atsistatyti po sunkios treniruotės. Taip pat laikrodis gali nuspėti finišo laiką atsižvelgiant į VO2 maks. parametrą.

 

 

Visi bėgimui reikalingi parametrai

 

Visiems bėgimo mėgėjams Fenix 3 Sapphire HR, kartu su papildomu HRM-Run širdies ritmo davikliu1, pasiūlys papildomas priemones bėgimui patobulinti, šie parametrai padės patobulinti bėgimo techniką.

Papildomi bėgimo parametrai (Advanced Running Dynamics):

 

 • Vertikalus judėjimas ir jo koeficientas - "atšokimo" lygis ir jo santykis su žingsnio ilgiu
 • Kontakto su žeme laikas ir jo balansas - rodo kiek laiko Jūsų koja buvo ant žemės bėgimo metu, o taip pat padeda įvertinti bėgimo simetriją
 • Žingsnių dažnis - žingsnių kiekis per minutę
 • Žingsnio ilgis - apskaičiuojamas vidutinis žingsnio ilgis

Fiziologiniai matavimai atsižvelgiant į širdies ritmą:

 • Streso taškai - Fenix 3 matuoja širdies ritmo pokyčius 3 minutes kai Jūs stovite ir po to pateikia streso lygį nuo 1 iki 100 skalėje. Kuo mažesnis skaičius, tuo mažesnis streso lygis
 • Efektyvumo lygis - po 6-20 min. bėgimo, Fenix 3 palygina Jūsų realaus laiko reikšmes su vidutinėmis
 • Laktato slenkstis - analizuojant Jūsų tempą ir širdies ritmą, fenix 3 nustato tašką, kurį praėjus, Jūsų raumenys pradeda greitai pailsti

swim.jpg                    row.jpg                par.jpg

 

fenix hr

Navigacijos funkcijos

Fenix 3 Sapphire HR jau turi integruota daugybę navigacijos pėdsako įrašymo funkcijų, kurios leis patogiai ir patikimai naviguoti keliuose ir bekelėje. Fenix 3 judėjimo metu įrašinėja GPS treką (pėdsaką). Jis taip pat gali pažymėti reikalingas vietas, tokias kaip startas ar finišas, kontrolinį maršruto tašką arba stovyklavietę, paliktą automobilį ar kitą įdomią vietą. Su Fenix 3 Jūs galite sukurti maršrutus arba pažymėti iki 1000 taškų ir naviguoti į juos. Planuokite keliones ir dalinkitės jais su draugais ir šeimos nariais naudodami BaseCamp™ - Garmin nemokamą planavimo programą kompiuteryje.

 

 

fenix hr

Daugiau nei įprasti davikliai

Fenix 3 Sapphire HR jau turi savyje barometrinį aukštimatį ir elektroninį trijų ašių kompasą. Laikrodis automatiškai atlieka šių daviklių kalibravimą naudojant GPS, tam kad pasiekti maksimalų tikslumą. Aukštimatis leidžia sekti aukščio pokyčius, o barometras gali prognozuoti oro sąlygų pasikeitimus registruodamas slėgio pokyčius. Trijų ašių kompasas visada rodys teisingą kryptį, nesvarbu ar Jūs judate ar stovite vietoje. Tikslesniam temperatūros matavimui galite prie Jūsų Fenix 3 prijungti papildomą tempe temperatūros daviklį.

 

fenix hr

 

Pasiderinkite laikrodį savo reikmėms

Prisijunkite prie Connect IQ tinklapio ir atsisiųskite savo Fenix 3 Sapphire HR laikrodžiui papildomas laikrodžio ekrano išvaizdas, naujus duomenų laukus ar kitas programėles. Prisiderinkite laikrodį sau.

 

 

 

fenix hr

 

Likite prisijungę

Fenix 3 yra išmanus laikrodis ir jis leis Jums visada būti pasiekiamu visam pasauliui. Gaukite išmanius pranešimus tiesiai iš suderinamo išmanaus telefono², automatiškai siųskite savo pasiekimus į Garmin Connect™ visos dienos metu arba perduokite juos belaidžiu WiFi ryšiu. LiveTrack² funkcijos pagalba Jūsų draugai ar šeimos nariai gali sekti Jūsų judėjimą realiu laiku. Gaukite daugiau reikalingos informacijos prijungdami daugiau įvairių ANT+ daviklių, tokių kaip Vector galios matuoklis dviračiams, tempe - temperatūrai matuoti, HRM-Run bėgimo dinamikai matuoti ir kitokius daviklius.