Naujos prekės

Garmin Forerunner 35 Padidinti

Garmin Forerunner 35

Nauja prekė

Dėl šios prekės likučių kreiptis el. paštu: [email protected]

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

199,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Aprašymas:

 

Lengvai valdomas GPS bėgimo laikrodis su širdies ritmo davikliu ant riešo

Gamintojas
GARMIN
Prekės ženklas
Bluetooth jungtis
Yra
Veikla
Bėgimas
Išmanūs pranešimai
Atsparumas vandeniui
GPS imtuvas
Yra
Širdies daviklio pajungimas
Yra (integruotas)
Dydis, mm
35.5 x 40.7 x 13.3
Ekrano dydis, mm
23.5 x 23.5
Svoris, g
37.3
Ekrano tipas
Juodai baltas
Ekrano skiriamoji geba (pixels)
128 x 128
Baterijų darbo laikas
Iki 9 dienų kaip laikrodis;iki 13 val. treniruotė

Lengvai valdomas bėgimo laikrodis su optiniu širdies ritmo davikliu ant riešo

  • Seka širdies ritmą1 dieną ir naktį naudodamas Garmin Elevate™ optinę matavimo širdies ritmo technologiją
  • Integruotas GPS imtuvas seka kaip greitai ir kur bėgate
  • Prisijungimo galimybės2 - Išmanūs pranešimai, automatinis rezultatų perdavimas į Garmin Connect™ programą, sekimas realiu laiku ir muzikos grotuvo valdymas
  • Aktyvumo asistentas1 visą parą skaičiuoja žingsnius, sudegintas kalorijas, intensyvumo minutes ir primins Jums kada jau reikia pajudėti
  • Įvairūs treniruočių įrankiai tokia kaip intervalai, garsiniai pranešimai ir dedikuotas ėjimo ar bėgimo aktyvumas
  • Jau paruošti sporto profiliai bėgimui, bėgimui uždaroje patalpoje, važiavimui dviračiu ir kardio treniruotė
  • Automatiškai nukraunami2 duomenys į Garmin Connect, nemokamą socialinį tinklapį. Jame Jūs galėsite dalyvauti įvairioje veikloje, sekti savo pasiekimus ir dalintis jais su savo draugais

Garmin Forerunner 35


Bėkite iš širdies

Forerunner 35 yra plonas ir lengvas - idealus kasdieniam bėgimui, treniruotėms ir varžyboms. Šis laikrodis jau turi integruotą optinį širdies ritmo daviklį Garmin Elevate kaip ir GPS imtuvą, kuris gali įrašyti Jūsų įveiktą atstumą, tempą, intervalus ir dar daug daugiau. Kadangi ši informacija yra surenkama tiesiai laikrodyje, jis yra viskas ko Jums reikia - jokio išmanaus telefono ar diržo su širdies ritmo davikliu ant krūtinės. Tiesiog užsidėkite Forerunner 35 ir sportuokite.

Garmin Forerunner 35 tekstiniai pranešimai

Likite prisijungę

Kuomet laikrodis suporuotas su Jūsų išmaniuoju telefonu, Forerunner 35 gali perduoti Jums reikalingas žinutes ir pranešimus tiesiai ant Jūsų riešo kartu su kitomis galimybėmis, tokiomis kaip perduoti informaciją kitiems realiu laiku2. Likite visada pasiekiami savo šeimai ir draugams, o jie galės stebėti Jūsų bėgimą realiu laiku. Forerunner 35 taip pat visada bus atnaujintas automatiškai, bei suteiks galimybę valdyti Jūsų muzikos grotuvą esantį įrenginyje.


Pasiderinkite sau ir prisijunkite

Forerunner 35 GPS bėgimo laikrodis leis Jums automatiškai nusiųsti savo duomenis ir treniruotes į Garmin Connect, nemokamą sporto bendruomenės tinklapį. Jame galėsite peržiūrėti savo treniruotes bei pasidalinti jų rezultatais su kitais sportuojančiais žmonėmis socialiniuose tinkluose. Šis puslapis pasiekiamas per nemokomą programinę įrangą kompiuteriams arba mobiliuose įrenginiuose per Garmin Connect™ Mobile programėlę.

Garmin Forerunner 35 šeima

Keiskite sporto profilius

Treniruotės nenusibos, nes visada galite jas pakeisti kitomis. Forerunner 35 jau turi įdiegtus treniruočių profilius bėgimui patalpoje ar lauke, bet Jūs galite su juo atlikti dar daugiau nei tai. Norėdami įvairumo, naudokite dviračių profilį arba kardio profilį intensyvioms treniruotėms su treniruokliu.

Garmin Forerunner 35 aktyvumo asistentas

Aktyvumo stebėjimas dieną ir naktį

Nėra jokios priežasties kodėl negalėtumėte dėvėti savo Forerunner 35 kiekvieną dieną, integruotas aktyvumo asistentas padės gyventi aktyviau. Jis skaičiuos ir įrašys nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas, įveiktą atstumą, miego ritmą ir intensyvumo minutes ir tai yra žymiai daugiau nei visą parą sekti tik širdies ritmą. Laikrodis taip pat stebi ar ilgai nesėdite vienoje vietoje ir perspės Jus kada jau laikas pajudėti.