Naujos prekės

Sumažinta kaina! Garmin Forerunner 45 Padidinti

Garmin Forerunner 45

Nauja prekė

Pavadinimas Sandelyje

Black

(190 €)

Nėragarmin-forerunner-45-2-1.jpg?t=443761

Lava Red

(165 €)

Yragarmin-forerunner-45-3-1.jpg?t=254530

45s Iris

(165 €)

Yragarmin-forerunner-45-4-1.jpg?t=453157

45s White

(165 €)

Yragarmin-forerunner-45-5-1.jpg?t=304224

Užsakant prekę, reikia nurodyti pavadinimą!

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

165,00 € su PVM

-25,00 €

190,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Techninės savybės

Prietaiso matmenys (plotis x aukštis x ilgis):42 x 42 x 11.4 (39.5 x 39.5 x 11.4 S)
Ekrano dydis:1.04" (26.3 mm) diametras
Ekrano raiška:215 x 180 taškai
Ekrano tipas:Saulėje matomas, spalvotas
Svoris:36 g
Baterija:Įkraunamoji ličio jonų baterija
Baterijos veikimo laikas:Išmanus laikrodis: iki 7 dienų; Su GPS: Iki 13val.
Atsparumas vandeniui:5 ATM (iki 50 m)
GPS:GPS ir GLONASS
Jautrus imtuvas:Taip
Galileo palaikymasTaip

GPS bėgimo laikrodis su  Garmin Coach treniruočių planais

  • Paprastai naudojamas bėgimo laikrodis stebintis širdies pulsą tiesiai nuo riešo ir su GPS kad sekti atstumą, tempą, intervalus ir daugiau
  • Dirba kartu su nemokamais Garmin Coach indvidualiais treniruočių planais kurie duos profesionalius ir indidualius patarimus tiesiai nuo riešo
  • Prisijungimo galimybės2 tookios kaip pranešimai apie skambučius ir žinutes, automatinis duomenų perdavimas į Garmin Connect™ Interneto bendruomenės tinklapį, sekimas realiu laiku ir muzikos grotuvo kontroliavimas Jūsų telefone
  • Sauga ir sekimo priemonės įskaitant automatinį incidento aptikimą (treniruotės metu) ir pagalbos rėžimas, kurio metu koordinatės perduodamos nurodytais kontaktais2
  • Sporto profiliai bėgimui, dviračiui, bėgimas patalpoje, treniruokliai, kardio, joga ir daugiau
  • Baterijos laikas: iki 7 dienų laikrodžio režimu; iki 13 valandų su GPS

Kai rišatės sporo batelius ir pasiruošę bėgti būkite tikri, jus turite tinkamą tam įrankį. Forerunner 45 yra GPS bėgimo laikrodis visomis reikalingomis bėgimui funkcijomis stilingame, lengvame korpuse. Tai laikrodis kurį norėsite nešioti dieną ir naktį.

Nestabdyk širdies

Šį bėgimo laikrodį  paprasta naudoti ir jis puikiai tinka kasdieniam bėgimui, treniruotėms ir netgi artimiausiems 10K varžyboms. Integruotas GPS seka atstumą kur Jūs bėgate, suteikia tikslią statistiką, įskaitant atstumą, tempą ir intervalus. Jo intuityvi mygtuko sąsaja leidžia net prakaituotoms rankoms lengvai pažymėti etapą arba sustabdyti laikmatį. Forerunner 45 taip pat stebi širdies ritmą tiesiai nuo riešo dieną ir naktį 1 .

Run Your Heart Out

Prisijunkite kartu su Garmin Coach

Nesvarbu, ar esate patyręs bėgikas, ar tiesiog ką tik išlipęs iš sofos, kiekvienas gali gauti naudingų patarimų. Štai kodėl Forerunner 45 suderinamas su „Garmin Coach“ adaptyviais treniruočių planais. Šie planai yra orientuoti ums, iš ekspertų trenerių ir nemokamų mokymo planų, kurie prisitaiko prie jūsų ir jūsų tikslų. Tai neįtikėtinas būdas pasiekti į finišo liniją. Kaip savo mokymo plano dalį, jis gali netgi padėti jums prognozuoti savo lenktynių laiką, o treniruočių rezultatai sinchronizuojami tiesiai su Jūsų laikrodžiu.

Gear up with Garmin Coach

Likite prisijungę net bėgdami

Saugos ir stebėjimo funkcijos leidžia lengvai dalintis savo buvimo vieta tarp pasirinktų kontaktų, jei jums reikia pagalbos - rankiniu būdu arba automatiškai su integruotu incidento aptikimu 2 . Įvairios prijungtos funkcijos leidžia palaikyti ryšį su likusiu pasauliu bėgimo metu arba tarpuose tarp jų. Gaukite protingus pranešimus tiesiai nuo riešo, taip pat priimkite tekstinius pranešimus ir skambučius. Sujungus su suderinamu išmaniuoju telefonu, Forerunner 45 automatiškai įkels jūsų treniruočių duomenis į Garmin Connect internetinę fitneso bendruomenę. Jis netgi turi patogų valdymą muzikai, kuris leis valdyti muzikos grotuvą telefone žymiai paprasčiau.

Stay Connected and Secure

Jūs galite daugiau

Turėdami dešimtis veiklos profilių, visuomet galėsite užfiksuoti savo aktyvumo rezultatus, ne tik bėgdami. Forerunner 45 gali įrašyti Jūsų pastangas dviračių treniruotės metu, ant treniruočių takelio, bėgdami patalpoje ar elipsės, kardio, joga ir dar daugiau.

There’s More to Do

Kelyje į sveikatingumą

Forerunner 45 GPS bėgimo laikrodis siūlo plačias veiklos ir sveikatingumo stebėjimo funkcijas. Dėvėkite visą parą, kad stebėtumėte kasdienius veiksmus, atstumą, sudegintas kalorijas ir net miegą¹. Šis išmanus laikrodis taip pat turi visą dieną veikiančią streso stebėseną, skirtą sveikatingumo stebėjimui per dieną. Jei jūsų streso lygis pradeda kilti, naudokite atsipalaidavimo kvėpavimo pratimus keletą minučių, kuris gali padėti nuraminti protą ir kūną. Norėdami padėti jums optimizuoti savo organizmo energiją, Kūno baterija ™ energijos stebėjimo funkcija naudoja surinktus duomenis įvertinti Jūsų energijos atsargas, sukauptas bet kuriuo metu, todėl galite planuoti savo dieną optimizuojant veiklą ir poilsį.

On the Way to Wellness

Dalinkitės ir varžykitės

Veiklos sinchronizavimas su „Garmin Connect“ yra skirtas ne tik duomenų saugojimui. „Garmin Connect“ yra didelė internetinė bendruomenė, kurioje žmonės gali prisijungti ir varžytis tarpusavyje, sujungdami iššūkius, skatindami vieni kitų sėkmę ir netgi dalindamiesi savo pergalėmis per socialines žiniasklaidos priemones. Garmin Connect yra nemokama ir prieinama žiniatinklyje arba išmaniajame telefone..

Būkite indvidualūs

Pasikeiskite savo Forerunner 45 laikrodžio išvaizdą iš nemokamos Connect IQ™ parduotuvės. Pasirinkite iš šimtų laikrodžio vaizdų kuriuos galite lengvai atsisiųsti tiesiai į savo laikrodį.

Forerunner45