Garmin Forerunner 630 Juodas su HRM-RUN širdies ritmo davikliu Padidinti

Garmin Forerunner 630 Juodas su HRM-RUN širdies ritmo davikliu

Nauja prekė

Dėl šios prekės likučių kreiptis el. paštu: [email protected]

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

419,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Sportinis GPS laikrodis su pažangiais bėgimo duomenimis

  • Lietimui jautrus GPS sportinis laikrodis su aukštos raiškos spalvotu ekranu
  • Papildomi bėgimo duomenys¹ tokie kaip kontakto su žeme laikas, žingsnio ilgis ir vertikalus judėjimas
  • Streso rezultatas, savijautos būklės įvertinimas ir laktato slenkstis²
  • Prisijungimo galimybės³: automatinis duomenų nukrovimas į Garmin Connect™, sekimas realiu laiku, garsiniai pranešimai, grotuvo valdymas, išmanūs pranešimai ir dalyvavimas socialiniuose tinkluose
  • Papildomi duomenų laukai, laikrodžio išvaizdos ir kitokios programėlės iš Connect IQ™ svetainės

Visi bėgimo duomenys bus nuskaityti

Nesvarbu ar Jūs ruošiatės savo pirmam maratonui ar ruošiatės pagerinti savo asmeninį rekordą, Forerunner 630 pateiks visus duomenis reikalingus treniruotei ar varžyboms. Patikrinkite ar jūsų 630 susietas su HRM-Run™ davikliu, kad matytumėte savo ritmą, vertikalų judėjimą ar sąlyčio su žeme laiką¹ ir papildomus duomenys - sąlyčio su žeme balansas, žingsnio ilgis ir vertikalus pokytis.

Jūsų potencialo rodymas

Forerunner 630 matuoja išplėstinius fiziologinius rodiklius siekiant padėti Jums gauti maksimalią naudą iš savo treniruočių ir tiksliai žinoti kaip to pasiekti. Per specialią treniruotę Forerunner 630 nustatys laktato slenkstį, Jūs galėsite tai panaudoti nustatant savo širdies krūvio zonas. Bendras treniruočių krūvis, miegas, mityba ir gyvenimo stresai - visa tai įtakoja treniruotes. Norėdami suteikti Jums geresnį supratimą apie tai, kokiomis dienomis geriau treniruotis, o kokiomis geriau ilsėtis, Forerunner 630 gali pateikti streso rezultatus atsižvelgiant į širdies darbą. Veiklos būsena - dar viena galimybė sekti kaip Jums sekasi treniruotės metu ir kiek toli esate pažengę. Bėgimo metu ši funkcija analizuoja Jūsų tempą, širdies darbą ir jo pokyčius. Tokiu būdu realiu laiku galite įvertinti savo galimybes.
Kai planuojate savo strategiją sekančioms varžyboms, Forerunner 630 matuoja Jūsų VO2 max² ir gali nuspėti įvairių varžybų distancijų laiko rezultatus. 630 gali patarti kada ir kiek pailsėti po sunkios treniruotės tam panaudojant atsistatymo nuspėjimo funkciją.

Pasiderinkite laikrodį savo treniruotėms

Forerunner 630

Nėra dviejų bėgikų su tais pačiais reikalavimais ir tais pačiais siekiais. Pasirinkite Jums tinkamą treniruotę ir jos planus iš Garmin Connect. Jūs taip pat galite pasikeisti duomenų laukus matomus ekrane, atsisiųsti naujus laikrodžio vaizdus, kitas papildomas programėles nemokamai iš Connect IQ.

Paprasta naudotis

Paprasti, lengvai suprantami grafikai, žemėlapiai ir kiti rodomi duomenys leis aiškiai matyti Jūsų aktyvumą, pasiektus tikslus ir visus duomenis leis nukrauti tai bevieliu ryšiu bei pasidalinti jais su draugais Garmin Connect tinkle. Galite rungtyniauti su draugais ar šeimos nariais savaitės iššūkiuose, nueitų žingsnių ar nubėgtu atstumu - ir palyginti rezultatus realiu laiku su LiveTrack. Taip pat galite gauti pranešimus iš savo³ suderinamo išmanaus telefono.

 

¹Kai suporuotas su HRM-Run davikliu; komplektuojamas su kai kuriais modeliais, įsigyjamas papildomai su kitais.
²Kai suporuotas su širdies darbo davikliu; komplektuojamas su kai kuriais modeliais, įsigyjamas papildomai su kitais.
³Kai suporuotas su suderinamu išmaniu telefonu.