Garmin Forerunner 735XT Padidinti

Garmin Forerunner 735XT

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

229,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

 • Profesionalus GPS sportinis laikrodis su bėgimo dinamika, belaidžiu susijungimu ir su integruotu optiniu pulsometru.

  Gamintojas GARMIN
  Prekės ženklas Forerunner
  Bluetooth jungtis Yra
  Veikla Aktyvumo asistentas Bėgimas Plaukimas Dviračių sportas Multisportas
  Išmanūs pranešimai Connect IQ Apps
  GPS imtuvas Yra
  GLONASS palaikymas Yra
  Širdies daviklio pajungimas Yra (optinis integruotas)
  Atsparumas vandeniui 5 ATM
  Dydis, mm 45 x 45 x 11.7
  Svoris, g 44
  Ekrano dydis, mm 31.1 diametras
  Ekrano tipas Spalvotas
  Ekrano skiriamoji geba (pixels) 215 x 180
  Istorija 80 val. aktyvumo
  Baterijų darbo laikas Iki 24 val. UltraTrac režimu be opt. HR; iki 14 val. su GPS ir opt. HR; iki 11 dienų laikrodis, su aktyvumo asistentu, pranešimais ir opt. HR
 • VO2 max vidurkį, laktato slenkstį³, varžybų rezultato spėjimą ir turi atsigavimo patarėją
 • Prisijungimo galimybės: išmanūs pranešimai, automatinis duomenų perdavimas į Garmin Connect™, sekimas realiu laiku ir dar daugiau
 • Laikrodžio ekrano išvaizdos keitimas, programėlės ir dar daugiau iš Connect IQ™ tinklapio

Forerunner 735XT optinis pulsometras

Širdies ritmo daviklis ant riešo

Forerunner 735XT turi integruotą Elevate™ širdies ritmo nuskaitymo nuo riešo technologiją¹. Tai reiškia kad Jūs jausitės laisviau judėdami. Daugiau nereikės dėvėti jokių papildomų daviklių, savo širdies ritmą matysite tiesiai ant riešo esančiame dideliame spalvotame ekrane.

Treniruokite širdies darbą

Integruotas širdies ritmo daviklis bus naudojamas varžybų dieną, bet treniruotėse Jus gal būt norite gauti dar daugiau informacijos. Prie Forerunner 735XT Jūs galite prijungti papildomus belaidžius daviklius. Visą smulkią papildoma informacija kurią galite gauti dėvėdami papildomą širdie ritmo daviklį ant krūtinės:

 • Running dynamics² tai kontakto su žeme laikas, žingsnio ilgis, vertikalus judėjimas ir daugiau
 • VO2, laktato slenkstis, varžybų rezultato prognozė ir poilsio patarėjas
 • Širdies darbas plaukiant

Forerunner 735XT treniruotės

Forerunner 735XT

Įrodyk tai

Pasinaudokite Strava Live Suffer Score paslauga. Strava Suffer Score analizuoja Jūsų širdies darbą treniruočių metu ir įvertina Jūsų pastangas. Įsigiję Forerunner 735XT Jūs galite pasinaudoti bandomuoju 60 dienų Strava Premium servisu, tokiu būdu pamatysite savo pastangų įvertinimą ir galėsite save priversti dirbti dar stipriau negu bet kada anksčiau. Jūsų kančios turi vertę, pasinaudokite tuo.

Prisijunkite ir pritaikykite

Išmanūs pranešimai, automatinis duomenų nukrovimas į Garmin Connect ir sekimas realiu laiku, paverčia Forerunner 735XT nepakeičiamu išmaniu sportiniu laikrodžiu atletams. Turėkite savo telefoną netoliese ir ilgoje treniruotėje bėgant ar važiuojant dviračiu galėsite gauti išmaniuosius pranešimus tiesiai ant savo riešo ir galėsite patys nuspręsti ar atsakyti į juos ar judėti toliau. Taip pat su Garmin Connect™ Mobile programėlės pagalba galėsite dalintis su kitais sportininkais savo rezultatais ar treniruočių planais. Jūsų šeima ir draugai galės stebėti ir komentuoti Jūsų rezultatus, nesvarbu kaip toli jie bebūtų. Jūs taip pat galite pritaikyti įrenginį savo reikmėms įdiegdami papildomas programėles ar laikrodžio temas iš Connect IQ.

Daugiau galimybių

Forerunner 735XT kaip ir Jūs, sunkiai dirba visą dieną. Šis laikrodis taps Jūsų poilsio patarėju su visos dienos aktyvumo informacija¹, kuri seka nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas ir miegą. Jis taip pat suderinamas su Varia™ dviračiams skirtais priedais, tokiais kaip galinio vaizdo radaruišmanus žibintas ir Varia Vision™ ekranu.

¹Matavimo tikslumas
²Kai naudojamas su HRM-Run™ arba HRM-Tri™ širdies ritmo davikliais; būna komplekte prie kai kurių modelių arba įsigyjama atskirai.
³Kai naudojama su papildomu ant krūtinės dedamu davikliu.
4Kai suporuotas su suderinamu telefonu
5Kai naudojamas su HRM-Swim™ arba HRM-Tri davikliais; būna komplekte prie kai kurių modelių arba įsigyjama atskirai.