Garmin Forerunner 920XT su HRM Padidinti

Garmin Forerunner 920XT su HRM

Nauja prekė

Dėl šios prekės likučių kreiptis el. paštu: [email protected]

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

410,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Bluetooth jungtis
Yra
WiFi
Yra
Veikla
Aktyvumo asistentas
Bėgimas
Plaukimas
Dviračių sportas
Multisportas
Išmanūs pranešimai
Connect IQ Apps
Atsparumas vandeniui
5 ATM
GPS imtuvas
Yra
GLONASS palaikymas
Yra
Barometrinis aukštimatis
Yra
Širdies daviklio pajungimas
Yra
Dydis, mm
48 x 55 x 12.7
Ekrano dydis, mm
29 x 21
Svoris, g
61
Ekrano tipas
spalvotas LCD
Ekrano skiriamoji geba (pixels)
205 x 148
Maršruto taškai (waypoints)
100
Baterijų tipas
Pakraunama lithium-ion
Baterijų darbo laikas
Iki 40 val. UltraTrac rež.; iki 24 val. treniruotė; iki 4 mėn. laikrodis
Gamintojo kodas
010-01174-30

Profesionalus GPS sportinis laikrodis su bėgimo dinamika ir belaidžiu susijungimu

  • Atsparus vandeniui
  • Stebi bėgimo dinamiką¹ tokia kaip ritmas, vertikalus judėjimas ir sąlyčio su žeme laikas
  • Pateikia VO2 max parametrą², bėgimo laiko numatymas pagal šį parametrą ir savijautos atsistatymo laiko po treniruotės numatymas
  • Plaukimo funkcijos - atstumas, tempas, mostų tipo identifikavimas, mostų kiekis, poilsio skaitiklis
  • Išmanūs pranešimai³ leis matyti žinutes, el. paštą ir kitus pranešimus tiesiai laikrodyje
  • Susijungimų galimybės4; : automatinis duomenų siuntimas į Garmin Connect™, sekimas realiu laiku, dalinimasis socialiniuose tinkluose

Kompanija pagaminusi pirmą pasaulyje GPS sportinį laikrodį įvairioms sporto šakoms (multisport) pristato naują laikrodį puikiai atitinkantį visus - tiek profesionalių tiek pradedančių atletų poreikius. Pristatome Forerunner 920XT — laikrodis su naujomis galimybėmis tokiomis kaip bėgimo dinamika, VO2 max, sekimas realiu laiku ir išmanūs pranešimai.

Aktyvios treniruotės sujungiamos su aktyvumo asistentu

Forerunner 920XT turi savyje visas reikalingas funkcijas treniruotėms ir yra aptakios formos laikrodis. Jis beveik 15% plonesnis nei jo pirmtakas Forerunner 910XT. Jame yra pagerintas, aukštos raiškos, spalvotas ekranas, patogus dirželis ir pagerintas laikrodžio režimas - todėl Jūs jį galite nešioti kasdien. Integruotas aktyvumo asistentas įrašys Jūsų žingsnius, poilsį ir sudegintas kalorijas, kas suteiks žymiai daugiau informacijos apie Jūsų visos dienos aktyvumą.

Nardykite

Nesvarbu ar Jūs treniruojatės baseine ar atvirame vandenyje, Forerunner 920XT visuomet pateiks tikslią plaukimo informaciją - atstumas, tempas, mostų kiekis, mostų dažnis ir kitą su plaukimu susijusią informaciją. Nėrimo įrašymo funkcija leidžia sekti Jūsų nėrimus ir atsistūmimus nuo baseino sienų, taip pat 2 tipų poilsio skaitikliai parodys atsistūmimų laiką. Naudokite laiko perspėjimus tam kad laikyti vienodą tempą ar atstumo pranešimus kad žinotumėte kada laikas keisti kryptį. Taip pat galite naudoti ir sudegintų kalorijų bei mostų dažnio perspėjimus.

Patobulinkite savo treniruotes

Forerunner 920XT yra suderinamas su įvairiais davikliais tokiais kaip greičio, dažnio ir širdies darbo, kurie padės geriau treniruotis dviračiu. Suporuotas su įvairiais ANT+™ davikliais laikrodis gali pateikti jėgos duomenis, tame tarpe ir Vector™ serijos viengubo ar dvigubo pedalų pasirinkimu.
Jei Jūs treniruojatės su širdies darbo ir jėgos davikliais važiuojant dviračiu, Forerunner 920XT gali pateikti informaciją apie VO2 max tam kad sekti Jūsų pasiekimus. Spalvotas ekranas leis lengvai palyginti rezultatą su kitais atletais Jūsų amžiaus grupėje. Kita galimybė leis palyginti rezultatą tam tikroje Garmin Connect atkarpoje (segments). Kuomet pabaigiate treniruotę ir nusiunčiate duomenis į Garmin Connect, Jūs galite pamatyti ir palyginti savo rezultatą su kitais sportininkais šioje atkarpoje.

Pagerinkite savo bėgimo formą

Jūs tai norėjote ir mes tai padarėme — bėgimo dinamika dedikuotame laikrodyje įvairiam sportui. Technologija kuri buvo naudojama mūsų Forerunner 620 ir Fenix™ 2 laikrodžiuose, dabar padeda Jums su 920XT ir HRM-Run™ davikliu treniruotis dar optimaliau kartu. Šis susijungimas pateikia 920XT tokius duomenis kaip žingsnių dažnis (žingsnių kiekis per minutę), vertikalus pokytis (atsispyrimo aukštis žingsnyje) ir sąlyčio su žeme laikas (kiek laiko koja būna ant žemės kiekvieno žingsnio metu). 920XT taip pat turi metronomo funkciją kuri kartu su vibravimu ir garso pranešimais leis palaikyti pastovų tempą treniruotėse.

Papildomos galimybės kartu su širdies darbo davikliu

Kuomet naudojamas kartu su širdies darbo davikliu (nesvarbu ar su įprastu Garmin HRM ar su HRM-Run), Forerunner 920XT pateikia papildomą informaciją apie Jūsų fizinės būklės atsistatymą po treniruotės, o taip pat ir treniruotės galimybes. Pirma tai yra fizinės būklės patikrinimas, kuris paskaičiuojamas po pirmų treniruotės minučių. Po treniruotės 920XT pateikia laiką, kuris reikalingas pilnai atsigauti sekančiai sunkiai treniruotei. 920XT taip pat paskaičiuoja Jūsų VO2 max reikšmę bėgimui jeigu naudojamas širdies darbo daviklis ir šią reikšmę važiuojant dviračiu, jeigu naudojamas širdies darbo daviklis kartu su jėgos davikliu. Atsižvelgiant į šią informaciją, laikrodis gali prognozuoti rezultatą įvairioms distancijoms.

Garmin Connect

Savo treniruočių ir rungtynių duomenis visuomet galite nukrauti į naują patobulintą Garmin Connect, mūsų nemokamą bendruomenės tinklą, kuriame galite išsaugoti, planuoti ir dalintis savo pasiekimais su kitais. Kai Jūs pabaigsite treniruotę įvairiose sporto šakose ji bus išsaugoma viename faile, tam kad būtu patogiau ją analizuoti ir dalintis. Individualūs skyriai parodys rezultatus kiekvienoje sporto šakoje atskirai.
Yra keletas būdų sinchronizuoti duomenis su Garmin Connect. 920XT gali nusiųsti duomenis naudojant Garmin Connect™ Mobile programėlę išmaniajame telefone su Bluetooth®. Taip pat galite tai padaryti naudojant vieną ar kelis Wi-Fi® taškus. Tuomet 920XT perduos duomenis į Garmin Connect automatiškai per atstumą, kai bus veikimo zonoje. Arba Jūs galite sinchronizuoti duomenis per USB susijungimą su kompiuteriu.
Suporuokite 920XT su Jūsų išmaniuoju telefonu per Garmin Connect Mobile programėlę. Tai leis būti nuolat susijungus ir būti pasiekiamiems per treniruotes ar rungtynes. Prisijungimas realiu laiku leis Jums pakviesti draugus el. paštu ar per socialinius tinklus. Jie galės stebėti Jūsų pasiekimus realiu laiku žemėlapyje. Išmanūs pranešimai leis Jums gauti pranešimus apie el. paštą, žinutes ar skambučius tiesiai laikrodyje. Kai 920XT yra suporuotas su telefonu per Garmin Connect Mobile programėlę, Jūsų treniruotės duomenys bus nukraunami iš karto po jos pabaigos.

¹Kai naudojama kartu su HRM-Run™ davikliu; būna komplekte su kai kuriais modeliais arba įsigyjama atskirai.
²Kai naudojama su širdies darbo davikliu.
³Suderinama su Bluetooth® Smart Ready telefonais. Android įrengimai turi būti su įdiegta Garmin Connect Mobile programėle ir įjungtais išmaniais pranešimais.
4Kada suporuota su suderinamu Android arba Apple įrengimu ir Garmin Connect Mobile.