Garmin Foretrex 401 Padidinti

Garmin Foretrex 401

Nauja prekė

157,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Mažo dydžio GPS imtuvas nešiojamas ant riešo 


 
Barometrinis aukštimatis
Yra
 
Elektroninis kompasas
Yra
 
Dydis, mm
75 x 43 x 23
 
Ekrano dydis, mm
36 x 23
 
Svoris, g
89
 
Ekrano tipas
Black and white LCD
 
Ekrano skiriamoji geba (pixels)
100 x 64
 
Maršruto taškai (waypoints)
500
 
Pėdsako taškai (tracklog)
10000
 
Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
20
 
Baterijų tipas
AAA, 2 vnt.
 
Baterijų darbo laikas
Iki 17 val.
 
 

Paprastas, bet išmanus GPS navigatorius Foretrex 401 yra kompaktiško dydžio, lengvas, nešiojamas ant rankos kaip laikrodis. Jis puikiai tinka tiems, kuriems kelionės metu reikalingos abi laisvos rankos (turistai, slidininkai, kariškiai ir t.t.). Foretrex 401 turi tvirtą, vandeniui atsparų korpusą, labai jautrų GPS imtuvą, elektroninį kompasą ir barometrinį aukštimatį. Šį navigatorių galima pajungti prie kompiuterio su USB sąsaja arba keistis duomenimis su kitais navigatoriais

Bet kada galite grįžti atgal

Su Foretrex 401 galite drąsiai keliauti bet kur ir nesirūpinti kad nerasite kelio atgal. Navigatorius nuolat įrašinės Jūsų pėdsaką ir jį rodys ekrane punktyrine linija. Kai tik norėsite grįžti tuo pačiu keliu atgal, pasirinkite funkciją TracBack® ir GPS navigatorius Jus nuves į pradinį tašką. Dėka elektroninio kompaso ir barometrinio aukštimačio galėsite stebėti azimutą ir aukštį. Foretrex 401 turi galimybę išsaugoti vidinėje atmintyje reikalingus taškus jeigu prireiks grįžti prie palapinės ar automobilio. Navigatoriaus maitinimui naudojamos AAA baterijos, kurios garantuoja 17 valandas darbo.

Duomenų saugojimas

Su Foretrex 401 galima sukurti ir išsaugoti maršrutus link mėgstamų vietų, taip pat ekrane matysite visą reikalingą informaciją: kelionės kompiuterį, saulės tekėjimo ir nusileidimo laiką, medžioklės ir žvejybos kalendorių. Pajungus prie navigatoriaus belaidžius daviklius galima stebėti savo pulsą, dviračio pedalų apsisukimus. Navigatorių galima tvirtinti ant dviračio vairo specialaus tvirtinimo pagalba.

Foretrex 401 galima pajungti prie kompiuterio per USB sąsają ir išsaugoti ar atnaujinti vietovių taškus, maršrutus ir pėdsakus. Taip pat galite keistis duomenimis belaidžiu būdu su kitais Foretrex 401 navigatoriais.