Perkamiausios

Naujos prekės

Garmin GPSMAP 66 serija

Nauja prekė

Nešiojamas navigatorius su kelių navigacijų palaikimu ir palydoviniu ryšiu

Gamintojas
Prekės ženklas
GLONASS palaikymas
Yra
Galileo palaikymas
Yra
Atsparumas vandeniui
IPX 7
Ploto matavimas
Yra
Barometrinis aukštimatis
Yra
Elektroninis kompasas
Yra
Lietuviškas meniu
Yra (tik pas mus)
Papildomų žemėlapių galimybė
Yra
microSD lizdas
Yra
Dydis, mm
62 x 163 x 35
Ekrano dydis, mm
38 x 63
Ekrano skiriamoji geba (pixels)
240 x 400
Svoris, g
230
Pėdsako taškai (tracklog)
20000
Maršruto taškai (waypoints)
10000
Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
250
Baterijų darbo laikas
Iki 16 val. su GPS ir LED; iki 1 savaitės ekspedicijos režimu
Baterijų tipas
2 AA tipo (rekomenduojama NiMH arba Lithium)
Vidinė atmintis
16 GB

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

359,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

 • GPSMAP 66s - 359 eur 

  GPSMAP 66sr - 499 eur 

  GPSMAP 66i - 599 eur

  Pažangus GPS turizmo navigatorius su BirdsEye Palydovinių vaizdų prenumerata ir palydoviniu ryšiu

  • Didelis, 3” colių spalvotas, saulės šviesoje lengvai įskaitomas ekranas
  • Jau įdiegtas visos Europos TopoActive žemėlapis (GPSMAP 66st/sr/i modeliai)
  • Keleto palydovinių pasaulinių navigacijos sistemų (GPS, GLONASS, Galileo) palaikymas, kad galėtumėte sekti savo kelionę sudėtingesnėse aplinkose negu naudojant tik GPS, taip pat integruoti 3-ašių elektroninis kompasas ir barometrinis aukštimatis
  • Prieiga prie BirdsEye palydovinių vaizdų su tiesioginių atsisiuntimų galimybe be kasmetinių prenumeratų
  • Išplėstas belaidis ryšys palaiko Active Weather naujausias orų prognozes, animuotus orų radarus ir Geocaching Live sinchronizavimą ir atnaujinimus susiejus su išmaniaisiais telefonais
  • Garmin Explore™ internetinio puslapio ir programėles palaikymas, kad galėtumėte tvarkyti trasas, taškus ir maršrutus būdami kelionėje
  • Iki 16 valandų GPS režimu veikianti baterija; “1 savaitė ekspedicijoje” režimo pagalba galėsite keliauti naudodami įrenginį ilgiau nei bet kada anksčiau naudojant 2 AA baterijų komplektą
  • Palydovinis ryšys inReach (tik GPSMAP 66i modelis)

  Paspauskite kad padidinti

  Planuokite savo sekančią kelionę su GPSMAP 66 serijos turizmo navigacijomis. Nesvarbu kopsite į kalnus, medžiosite, rinksite lobius (geocaching), plauksite baidarėmis ar važinėsite dviračiu po kalnus galėsite patirti daugiau įspūdžių su patvariu rankiniu navigatoriumi 3” colių spalvotu ekranu. Įrenginys turi prieigą prie BirdsEye palydovinių vaizdu su tiesioginiais atsisiuntimais, kad padėtų lengviau susiorientuoti. Taip pat multi-GNSS palydovinės sistemos bei belaidis ryšys Active Weather palaikymui, tiesioginiam siuntimuisi ir Garmin Explore programėlei.

  inReach palydovinis ryšys (GPSMAP 66i modelis)

  Būkite pasiekiami visur, netgi pačiose ekstremaliausiose kelionėse. Naudojant inReach palydovinį ryšį (reikalinga prenumerata), šis įrenginys galės pasiųsti SOS signalą GEOS 24/7 avarinei palaikymo komandai iškilus pavojingoms situacijoms. Taip pat jis leidžia naudotis abipusiu ryšiu siunčiant žinutes ir sekimą gyvai su LiveTrack vietovės dalinimuisi per 100% globalų palydovinį ryšį, taigi Jūs būsite pasiekiami bet kada ir galėsite palaikyti ryšį su savo šaimos nariais, draugais ar komanda. Reikalinga prenumerata.

  Laisvai orientuokitės kelionėse

   

   

  Be to jog GPSMAP 66 navigatoriai multi-GNSS (GPS, GLONASS, Galileo) palaikymą, šios serijos įrenginiuose yra integruoti ir ABC (aukštimatis, barometras ir kompasas) jutikliai papildomam jūsų patogumui. Integruotas aukštimatis nustato aukščio duomenis, kad galėtumėte sekti pakilimus ir nuolydžius, barometras galės būti naudojamas prognozuojant orų pokyčius, galėsite matyti trumpalaikius oro slėgio kitimus. 3-ašių elektroninis kompasas suteiks papildomą galimybę susiorientuoti.

   

   

   

   

  Sekite savo buvimo vietą palydovinių vaizdų pagalba

   

   

  Tiksliau identifikuokite savo esamą buvimo vietą didelės raiškos ekrane su jūsų maršruto palydoviniais foto vaizdais, juos galėsite matyti dėka tiesioginių atsisiuntimų iš BirdsEye palydovinių vaizdų — be metinės prenumeratos. Matysite tikrą aplinkos vaizdą, kad galėtumėte rasti reikiamus takus, poilsio vietas, medžioklės vietas ar rasti kur pasistatyti automobilį ir netgi išsaugoti taškus pagal gamtinius orientyrus.

   

   

   

   

  Būkite pasiruošę įvairioms oro sąlygoms

  Susieję savo GPSMAP 66 serijos įrenginį Bluetooth® belaidžio ryšio pagalba su palaikomu išmaniuoju telefonu jūs visada būsite informuoti apie oro sąlygas. Gaukite Active Weather atnaujinimus apie orų prognozių informaciją realiu laiku, įskaitant temperatūros, orų, kritulių ir debesų žemėlapius. Įrenginys taip pat turi orų radarą, todėl žinosite kada vengti orų galinčių pakenkti jūsų išvykai.

   

  Ieškokite lobių patogiau

   

   

  GPSMAP 66s ir GPSMAP 66st įrenginiai leis mėgautis “geocaching” žaidimu ieškant žaidimo lobių žymiai patogiau. Nauji lobiai įrenginyje atsinaujins automatiškai naudojant Geocaching Live, įskaitant lobių aprašymus ir užuominas. Naudodamiesi Wi-Fi® arba naudodami Garmin Connect™ išmaniajame telefone išvengsite koordinačių vedimo rankiniu būdu arba užuominų rašymo rašikliu ant popieriaus, be to kiekvienas rastas žaidimo lobis automatiškai atsiras jūsų Geocaching.com profilyje.

   

   

   

  Planuokite savo keliones

   

   

  Netgi neturėdami ryšio, su GPSMAP 66 serijos rankinius navigatorius, galėsite susieti įrenginį su Garmin Explore mobiliąja programėle, kad galėtumėte planuoti, peržiūrėti ir sinchronizuoti duomenis, įskaitant taškus, trasas ir maršrutus. Taip pat, galėsite peržiūrėti užbaigtus užsiėmimus kol būsite kelionėje, neturėdami ryšio. Gryžę į namus galėsite planuoti ateities keliones ir peržiūrėti jau baigtas keliones Garmin Explore internetiniame puslapyje.

   

   

   

  Funkcijos ekstremalioms situacijoms

   


   

  Būkite pasiruošę patiems ekstremaliausiems nuotykiams. GPSMAP 66 serijos navigatoriai veikia 16 valandų GPS režimu ir 1 savaitę ekspedicijos režimu (su 2 AA tipo baterijomis). Įrenginys turi integruotą LED žibintuvėlį ir SOS švyturėlį, kuris gali būti naudojamas pagalbos signalo siuntimui. Įrenginys sukurtas pagal karinius  šilumos, smūgių ir atsparumo vandeniui standartus (MIL-STD-810G) ir netgi yra suderinamas su naktinio matymo akiniais.