Garmin GPSMAP 78S Padidinti

Garmin GPSMAP 78S

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

339,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Garmin GPSMAP 78S
 

Naujasis GPSMAP 78S nešiojamas navigatorius kaip ir daugelis šiuolaikinių GPS imtuvų turi 3-ašių magnetinį kompasą, barometrnį aukštimatį, palaiko žemėlapių įkrovimą, BirdsEye™ palydovines nuotraukas (reikalinga prenumerata) ir foto navigaciją. Tvirtas ir atsparus vandeniui, GPSMAP 78S naudoja jautrią "quad helix" tipo anteną, kuri užtikrina patikimą palydovų fiksavimą. GPSMAP 78S gali jungtis prie kompiuterio didelio greičio USB pagalba, o taip pat ir prie panašaus tipo įrenginių bevielio susijungimo pagalba. SKIRTAS NAUDOJIMUI VANDENS TELKINIUSE, įkritęs į vandenį - neskesta.

Nepameskite kurso

GPSMAP 78S turi integruotą 3-ašių elektroninį kompasą su nuokrypio kompensacija, kuris parodys teisingą kryptį net ir tada, kai įrengimas pasviręs bet kuriuo kampu, jums nebūtina jo laikyti horizontaliai. Jo barometrinis aukščiamatis stebi slėgio pokyčius nurodydamas savo tikslų aukštį, ir jūs galite stebėti barometrinį slėgį laikui bėgant, kas gali padėti jums sekti besikeičiančias oro sąlygas.

Dalinkitės duomenimis

Su GPSMAP 78S jūs galite dalintis savo kelio taškais, pėdsakais, maršrutais bei geocache taškais su kitais suderinamų Garmin įrengimų vartotojais. Todėl dabar Jūsų draugai gali lengvai pasinaudoti Jūsų mėgstamu maršrutu ar vaizdingų vietovių taškais - tiesiog spauskite "siųsti" norėdami perduoti informaciją į panašų įrenginį ir pramogaukite.

Raskite kelią

Su savo didelio jautrumo "quad Helix" antena, WAAS/EGNOS įjungtu GPS imtuvu bei HotFix® palydovine prognoze, GPSMAP 78S nustatys Jūsų padėtį greitai ir tiksliai. 

Pridėkite žemėlapius

Įrašykite daugiau žemėlapių, Garmin turi platų išsamių topografinių, jūrų ir kelių žemėlapių asortimentą. Su 1.7 Gb vidinės atminties, galite patogiai atsisiųsti ir įdiegti 24K ir 100K topo žemėlapius, įdiegti BlueChart ® g2 jūrlapių kortelę ar City Navigator NT® žemėlapius su automatiniu maršruto skaičiavimu. GPSMAP 78S taip pat palaiko Birdseye™ palydovinių vaizdų įkrovimą (reikalinga prenumerata), kuri leidžia jums atsisiųsti palydovinių nuotraukų į savo prietaisą ir integruoti jas su savo žemėlapiais. Be to, GPSMAP 78S yra suderinamas su Custom Maps žemėlapiais, laisva programine įranga, kuri paverčia popierinį (skanuotą) žemėlapį į elektroninį, suderinamą su Jūsų prietaisu.

Susisiekite

Jūs dabar galite visą keliavimo veiklą saugoti ir analizuoti. Prisijungę prie kompiuterio ir interneto, galite gauti išsamią analizę apie savo veiklą ir nusiųsti pėdsakus į Garmin Connect™ paslaugą. Ši paprasto naudojimo svetainė leidžia jums peržiūrėti savo veiklą Google ™ Earth žemėlapyje. Naršykite kartu su kitais milijonais Garmin vartotojų ir pasidalinkite savo patirtimi Twitter ir Facebook tinklapiuose. Pradėti labai paprasta, prisijunkite ir naudokitės.

Atraskite pramogas

GPSMAP 78S palaiko geocaching GPX failų atsisiuntimą ir detales tiesiai į savo įrenginį. Pereidami į skaitmeninį formatą, jūs ne tik saugote aplinką, bet ir didinate veiksmingumą. GPSMAP 78S saugo ir rodo pagrindinę informaciją, įskaitant duomenis apie vietą, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus, o tai reiškia daugiau jokių koordinačių įvedimų rankiniu būdu ir popierinių žemėlapių! Tiesiog įkelkite GPX failą į savo įrengimą ir pradėti medžioti slėptuves.
 


*** Šiame aparate yra instaliuotas TIKTAI BaseMAP - Tai labai grubus pasaulio žemėlapis, kuriame yra pažymėti  miestų taškai  ir tik pagrindiniai magistraliniai keliai.


  

 
Savybės
  
Baterijų darbo laikasiki 20 val.
 
Galimybė išsaugoti matavimo duomenis kompiuteryjeyra
 
GPS žaidimainėra
 
ŽemėlapisBasemap
 
Lietuviškas meniuyra
 
Orientuotas į geocachingąyra
 
Neskęstantis vandenyjeyra
 
Foto kameranėra
 
PC kabelisyra
 
Vidinė atmintis, MB1.7 Gb
 
Medžioklės-žvejybos kalkuliatoriusyra
 
Saulės-mėnulio kalendoriusyra
 
Bevielis duom.perdavimasyra
 
Svoris (su baterijomis)218.3
 
Atsparumas vandeniuiIPX7
 
Ekrano tipas65 tūkst. spalvų, TFT
 
Ekrano dydis, mm36 x 55
 
Ekrano raiška, pix160 x 240
 
Maršruto taškai (waypoints)2000
 
Išsaugoti maršrutai/taškai200
 
Automatinis maršrutizavimasyra
 
Automatinis tarp. taškų rūšiavimasyra
 
Garsiniai perspėjimo signalaiyra
 
Ploto skaičiavimasyra
 
TracBack™ Funkcijayra
 
Pėdsako taškai (tracklog)10000
 
Duomenų kortelėyra
 
Barometrinis aukštimatisyra
 
Dydis, mm66 x 152 x 30
 
Elektroninis kompasasyra (3 ašių)