Garmin MONTANA 600 Moto Bundle Padidinti

Garmin MONTANA 600 Moto Bundle

Nauja prekė

Dėl šios prekės likučių kreiptis el. paštu: [email protected]

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

405,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Garmin MONTANA 600 Moto 

Pasiimkite šį navigatorių į žygį, į medžioklę arba plaukiodami. Modelis Montana turi integruotą didelį 4 colių spalvotą ir lietimui jautrų ekraną su dviguba orientacija, palaikomi įvairiausi sausumos žemėlapiai, jūrlapiai bei kita (pvz. palydovinės BirdsEye™ Satellite Imagery nuotraukos). Montana prietaisas turi visas pagrindines aktyvaus poilsio funkcijas, tokias kaip 3-ašių kompasas su nuokrypio kompensavimu ir barometrinis aukštimatis. Taip pat galite papildomai įsigyti automobilinį laikiklį bei City Navigator NT® žemėlapius, tam kad prietaisas praneštų navigacijos patarimus keliuose nuo posūkio iki posūkio.

Gaukite didelį vaizdą

Navigatorius Montana turi didelį 4 colių spalvotą, didelės raiškos, lietimui jautrų ekraną, kuris užtikrina nepriekaištingą vaizdą net prie tiesioginių saulės spindulių. Paprastas valdymas duoda pilną laisvę poilsiaujant, kuriam skirsite daugiau laiko negu ieškant informacijos. Patvarus ir vandens nepraleidžiantis navigatorius Montana nebijo smūgių, purvo ir vandens. Šis prietaisas visur jaučiasi kaip namie, nesvarbu kur jį benaudotumėte - jachtoje, keturratyje arba iškylaujant.

Naudokite bet kur

Daugybė tvirtinimo elementų leidžia Montana naudoti keturračiuose, dviračiuose, kateriuose, automobiliuose, o taip pat kaip asmeninį navigatorių.Kartu su automobiliniu laikikliu ir City Navigator NT® žemėlapiu, prietaisas duos navigacijos patarimus nuo posūkio iki posūkio balsu. Taip pat galite pasirinkti patvarų laikiklį keturračiui arba motociklui. Kur be nuspr3stumėte naudoti Montana - mes galime pasiūlyti patvarų laikiklį bei žemėlapius.

Žemėlapiai

microSD™ kortelės lizdas bei 3 Gb vidinė atmintis leidžia Jums panaudoti įvairius kartografijos tipus: topografiniai žemėlapiai kelionėms pėsčiomis, jau įkrautos BlueChart® g2 kortlės jūrose bei ežeruose arba City Navigator NT® skaičiuoti maršrutams keliuose. Montana taip pat palaiko BirdsEye™ palydovinius žemėlapius (už papildomą mokestį), kad Jūs galėtumėte užkrauti palydovines nuotraukas ir integruoti jas su žemėlapiais.

Belaidis apsikeitimas duomenimis

Montana modelis leidžia keistis kelio taškais, pėdsakais, maršrutais ir slėptuvėmis su kitais suderinamais Garmin GPS navigatoriais. Tokiu būdu, Jūsų draugai taip pat galės pasinaudoti Jūsų mėgiamos kelionės maršrutu arba slėptuve - tiesiog spauskite "Send" (nusiųsti) norėdami perduoti duomenis į suderinamus prietaisus.

Pozicijos skaičiavimas

Efektyvaus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos dėka greitai ir tiksliai nustato jūsų poziciją ir palaiko patikimą ryšį miško arba kalnuotoje vietovėje. 

Naujos galimybės

Modelis Montana turi integruotą 3-jų ašių elektroninį kompasą su nuokrypio kompensacija, kuris rodo tikslią kryptį netgi tada, kada Jūs stovite vietoje arba laikote prietaisą ne horizontaliai. Barometrinis aukštimatis seka slėgio pokyčius ir nustato tikslų aukštį. Taip pat aukščio suvestinėje rasite slėgio pokyčių suvestinę pagal laiką, kad galėtumėte sekti oro pokyčius.  

Dviguba maitinimo galimybė

Modelyje Montana naudojamas unikalus dvigubas maitinimo šaltinis. Jūs galite naudotis ličio akumuliatoriumi arba tradicinėmis AA tipo baterijomis, būdu, kuris jums patogesnis.

Pramogaukite

Šis modelis palaiko slėptuvių (geocaching) GPX failus užkrovimą koordinatėms ir slėptuvių aprašams tiesiai į patį imtuvą. Norėdami pradėti medžioti slėptuves užeikite į OpenCaching.com tinklapį.

Skirtingai nei įprastas Montana 600, Moto Bundle rinkinys skirtas motociklininkams ir šip produkto komplektavime rasite papildomai:

- Baterijų pakrovėjas iš 220 V;
- Tvirtinimo įranga prie motociklo su reikalingais laidais;
- Plėvele ekranui nuo atspindžių;

 

 

 
Bevielis duom. perdavimasyra
 
Galimybė išsaugoti matavimo duomenis kompiuteryjeyra
 
Nuotraukų peržiūrayra
 
Orientuotas į geocachingątaip
 
JungtisUSB
 
Neskęstantis vandenyjene
 
Lietuviškas meniuyra
 
BaterijaLi-on akum. arba 3 AA
 
Baterijų darbo laikas16 val.
 
Medžioklės-žvejybos kalkuliatoriusyra
 
PC kabelisyra
 
Saulės-mėnulio kalendoriusyra
 
DCSintegruota
 
Vidinė atmintis, MB3 Gb
 
ŽemėlapisBazinis EU žemėlapis
 
Foto kameranėra
 
Imtuvo tipasSIRF III
 
WAAS/EGNOSyra
 
Papild. GPS antenos jungtisyra
 
NMEA įėjimas/išėjimasyra
 
Atsparumas vandeniuiIPX7
 
Ekrano tipasTFT, touchscreen, dual-orientation
 
Ekrano dydis, mm51 x 89
 
Ekrano raiška, pix272 x 480
 
Maršruto taškai (waypoints)4000
 
Išsaugoti maršrutai/taškai200/250
 
Automatinis maršrutizavimasyra
 
Automatinis tarp. taškų rūšiavimasyra
 
Garsiniai perspėjimo signalaiyra
 
Ploto skaičiavimasyra
 
TracBack™ Funkcijayra
 
Pėdsako taškai (tracklog)10000
 
Duomenų kortelėmicroSD
 
Barometrinis aukštimatisyra
 
Dydis, mm75 x 144 x 36
 
Svoris, g333
 
Elektroninis kompasasyra