Perkamiausios

Naujos prekės

Garmin Montana 680t Padidinti

Garmin Montana 680t

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

471,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Tvirtas GPS / GLONASS įrenginys su 8 megapikselių kamera ir jau įrašytais topografiniais žemėlapiais

  • 4 colių (10,2 cm), keičiamos krypties jutiklinis ekranas, kuriuo galima naudotis mūvint pirštines
  • 8 megapikselių kamera, kuri automatiškai fokusuoja ir fiksuoja nuotraukos vietos koordinates
  • Imtuvas, priimantis ir GPS, ir GLONASS sistemų signalus
  • Iš anksto įrašytas topografinis žemėlapis, 1 metų „BirdsEye“ palydovinių vaizdų prenumerata
  • 3 ašių kompasas ir barometrinis aukštimatis

Montana Banner

Pasiimkite jį į žygius. Pasiimkite jį į medžioklę. Pasiimkite jį į laivą.

„Montana 680t“ turi spalvinį jutiklinį, keičiamos krypties ekraną, kuriuo galima naudotis ir mūvint pirštines. Su šiuo įrenginiu taip pat gaunate topografinį žemėlapį ir 1 metų trukmės „BirdsEye“ palydovinių vaizdų prenumeratą. Skaitmeninė kamera fiksuoja kokybiškus didelės skyros vaizdus, o su nuotraukomis automatiškai susieja jų vietų koordinates.

Šiame rankiniame įrenginyje taip pat yra 3 ašių kompensuojamo posvyrio kompasas, barometrinis aukštimatis bei GPS ir GLONASS signalų imtuvai, užtikrinantys didesnį padėties nustatymo greitį bei tikslumą.

Mėgaukitės vaizdu

Raiškus 4 colių (10,2 cm) „Montana 680t“ ekranas tinka naudoti ir intensyviai šviečiant saulei, vaizdo spalvos spalvos jame yra sodrios. Šio įrenginio jutikliniu ekranu lengva naudotis, todėl galėsite mėgautis gamtos grožiu, o ne gaišti laiką informacijos paieškoms.

Nuotraukos su užfiksuotomis koordinatėmis

Vietoves ir įspūdžius galėsite užfiksuoti naudodamiesi „Montana 680t“ 8 megapikselių skaitmenine kamera. Prie kiekvienos nuotraukos automatiškai įrašomos atitinkamos vietos koordinatės, todėl ateityje galėsite grįžti į tiksliai tą pačią vietą. Tvarkyti nuotraukas ir matyti jų padarymo vietas galėsite programa „BaseCamp™“. Jei norite, kad nuotraukų tilptų daugiau arba pageidaujate peržiūrėti kitu įrenginiu padarytas nuotraukas, galite įdėti „microSD™“ kortelę.

Montuoti galima bet kur

Kadangi „Montana 680t“ gali turėti įvairius laikiklius, jis tiks jūsų keturračiui, laivui, automobiliui, nameliui ant ratų ar tiesiog nešiotis rankose. Automobilinis laikiklis ir „City Navigator® NT“ žemėlapiai tinka balsinei navigacijai, kai nurodomas kiekvienas posūkis, o tvirtasis laikiklis puikiai derės prie jūsų motociklo ar keturračio.

Keliaukite bet kur

Į „Montana“ įdiegti naujų žemėlapių – visiškai paprasta. Atsisiųskite detalius topografinius žemėlapius, jei einate į žygį. Norite puikiai praleisti dieną ant vandens? Tiesiog įdėkite kortelę su „BlueChart® g2“ žemėlapiais. O jei ketinate važiuoti automobilių keliais, įkelkite „City Navigator“ žemėlapio duomenis. Turėdami „BirdsEye“ palydovinių vaizdų prenumeratą (1 metų trukmės prenumerata įeina į įrenginio komplektą) prie žemėlapių galėsite pridėti ir vaizdus iš palydovų. Kita vertus, galite pasinaudoti tinkintų žemėlapių funkcija ir konvertuoti turimus popierinius žemėlapius bei sukelti juos į savo „Montana“.

Užtikrintai išlaikoma signalų kokybė

Turėdamas jautrų GPS ir GLONASS signalų imtuvą su technologija WAAS ir palydovų padėties prognozavimo funkcija „HotFix®“, įrenginys „Montana 680t“ jūsų padėtį nustato greitai, tiksliai ir iš esmės bet kokioje aplinkoje. Pasitikėti „Montana 680t“ galite ir miško tankmėje, ir prie aukštų pastatų ar medžių.

Navigacija paprastai

„Montana 680t“ turi integruotą 3 ašių elektroninį kompasą su posvyrio kompensavimu, kuris kryptį rodo net tada kai stovite ir įrenginio nelaikote horizontaliai. Barometrinis aukštimatis tikslų aukštį nustato pagal slėgio pokyčius, juo taip pat galima brėžti barometrinio slėgio grafikus, padedančius nuspėti oro sąlygų pasikeitimus.

Laisvė rinktis energijos šaltinį

Be kitų privalumų, „Montana 680t“ pasižymi ir unikalia dviguba baterijų sistema. Šis įrenginys gali būti maitinamas energija ne tik iš įkraunamojo ličio jonų akumuliatoriaus, bet ir iš įprastinių AA tipo elementų.

Atradimo džiaugsmas

„Montana 680t“ palaiko GPX failus, tinkamus ieškoti geolobių nenaudojant popieriaus. Geolobių failus į įrenginį galima įkelti tiesiog iš svetainės Geocaching.com. Rankinį koordinačių įvedinėjimą ir popieriaus lapus su lobių aprašais galėsite pamiršti. „Montana 680t“ išsaugo ir parodo visą pagrindinę informaciją: padėtį, reljefą, sunkumą, užuominas ir aprašymus. Sekimo tvarkyklės funkcija padeda organizuoti ir susirasti orientyrus, maršrutus bei sekimo žurnalus (galima lengvai paleisti arba sustabdyti fiksavimą į žurnalą).

Dalykitės belaidžiu ryšiu

„Montana 680t“ taip pat gali belaidžiu ryšiu bendrinti jūsų orientyrus, sekimo duomenis, maršrutus ir geolobius su kitais atitinkamus „Garmin“ GPS įrenginius turinčiais naudotojais. Tiesiog paspauskite siuntimo mygtuką, kad informaciją perduotumėte į kitus panašius įrenginius, ir teprasideda nuotykiai.

Planuokite kitą savo kelionę

Programa „BaseCamp“, kurią gausite nemokamai, galėsite peržiūrėti ir tvarkyti žemėlapius, orientyrus, maršrutus bei sekimo duomenis. Naudodamiesi šia nemokama maršruto planavimo įranga net galėsite kurti nuotykių aprašus („Garmin Adventure“), kuriais galėsite pasidalyti su draugais, šeimos nariais ar bendrakeleiviais. Kompiuterio ekrane „BaseCamp“ rodo dvimačius arba trimačius topografinių žemėlapių duomenis, taip pat – kontūrų linijas bei aukštėjimo profilius.