Garmin Monterra

Nauja prekė

Dėl šios prekės likučių kreiptis el. paštu: [email protected]

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

657,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Nešiojamas navigatorius su Android operacine sistema

Gamintojas
GARMIN
Prekės ženklas
Liečiamas ekranas
Yra
Ploto matavimas
Yra
Gamintojo kodas
010-01065-01

GPS Navigacija kartu su Android™

  • 4” colių dvigubos orientacijos, gerai matomas saulėje, su liečiamu, mineralinio stiklo ekranu
  • Android operacinė sistema - atsisiųskite ir naudokite savo mėgstamas programėles iš Google Play™
  • Didelio jautrumo GPS imtuvas veikiantis tiek su GPS tiek su GLONASS palydovais
  • Specialiai sukurta dvigubo maitinimo sistema išvykoms lauke, akumuliatoriai arba 3 x AA tipo baterijos, kas leidžia naudotis navigatoriumi iki 22 valandų
  • 8 megapikselių kamera su automatiniu fokusavimu ir 1080p HD filmavimu kartu su vietos fiksavimu (geotagging), LED blykstė
  • Tvirtas korpusas sukurtas darbui lauke įvairiomis sąlygomis

Monterra yra pirmas Garmin GPS imtuvas su integruotu Wi-Fi ir Android operacine sistema. Monterra, tai integruota lanksti ir patikima Android operacinė sistema kartu su daugybe funkcijų ir tvirtas nešiojamas GPS imtuvas. Navigacinis imtuvas suteikia galimybę lauke dirbantiems specialistams arba mėgėjams, pritaikyti savo prietaisą pagal savo profesinius ar asmeninius poreikius ir dirbti su juo bet kokioje sudėtingoje aplinkoje.

Monterra

Puikus ekrano vaizdas bet kokiomis sąlygomis

Garmin Monterra turi optimizuotą lauko sąlygoms, didelio patvarumo, mineralinio stiklo ekraną. Šis šviesą atspindintis ekranas išnaudoja saulės galią tam, kad pateikti ryškų vaizdą net esant tiesioginiams saulės spinduliams. Tai tausoja baterijų energiją dieną, todėl LED pašvietimas reikalingas tik esant blogam apšvietimui.

Android programėlės

Android operacinė sistema suteikia vartotojams prieigą prie savo mėgstamų Android programėlių, skirtų patirti nuotykius lauko sąlygomis. Programėles galima atsisiųsti iš Google Play Store tiesiogiai į Monterrą integruoto WiFi ryšio pagalba. Vartotojai taip pat gali rasti ir profesionalių programėlių darbui laukuose. Viena iš populiaresnių programėlių yra PeakFinder Alps, kuri yra jau įdiegta į prietaisą ir gali parodyti kalnų pavadinimus ir aukščius esančių šalia Jūsų buvimo vietos.

Monterra PeakFinder

Padvigubinkite navigatoriaus galią

Moderni, dviguba Monterra baterijų sistema specialiai sukurta tam kad prailginti prietaiso darbo laiką išvykose. Jūs galite bet kada ir lengvai pasikeisti esamus ličio jonų akumuliatorius į standartines AA tipo baterijas. Tai suteikia navigatoriui Monterra dirbti iki 22 valandų nuo vieno akumuliatoriaus pakrovimo.

Gaukite tikslią savo padėtį

Monterra navigatoriuje įdiegtas didelio jautrumo, dviejų dažnių GPS imtuvas, kuris leidžia vienu metu priimti tiek GPS, tiek GLONASS palydovus. Tai suteikia galimybę žymiai greičiau užfiksuoti palydovų signalus net ir tada, kai esate kalnuose ar tankiame miške. Tam kad padidinti pozicijos tikslumą galite naudotis 3-ašių kompasu kartu su akselerometru. Tai padeda tiksliau nurodyti judėjimo kryptį kai stovite vietoje ar judate įvairiais kampais. Kalibruotas barometrinis aukštimatis tiksliai parodys aukščio pokyčius, taip pat jis gali sekti slėgio pokyčius ir tai gali padėti numatant aplinkos oro prognozės pokyčius. Įdiegtas ultravioletinių spindulių daviklis parodys esamą saulės spindulių intensyvumą, tai padės išvengti saulės spindulių poveikio esant didesniame aukštyje.

Monterra
 

Kokybiškos nuotraukos ir garsas

Monterra turi integruotą 8 megapikselių kamerą su automatiniu fokusavimu, kuri leis fiksuoti ryškias nuotraukas kartu su esamos pozicijos įrašu. Kamera gali filmuoti 1080p HD raiška bei turi LED blykstę. Nuotraukas galima lengvai perkopijuoti į kompiuterį ir dalintis su draugais naudojantis Garmin Adventures programa. Navigatorius Monterra turi pakankamai vidinės atminties, kurią dar papildomai galima praplėsti su microSD™ kortele net iki 64 GB papildomos atminties. Monterra taip pat turi integruotą FM radijo imtuvą kurį galima klausyti su ausinėmis.

Dalinimasis belaidžiu ryšiu

Wi-Fi, ANT+™, Bluetooth® ir NFC technologijos leidžia Monterra navigatoriumi dalintis savo duomenimis, žemėlapiais, kelio taškais, pėdsakais, maršrutais ir geocache taškais iki 50 kartų greičiau su kitais suderinamais įrenginiais. Taip pat Jūs galite dalintis dideliais failais, tokiais kaip fotografijos ar kitais duomenimis naudodami BaseCamp™ programą arba atsisiųsdami juos tiesiai į kompiuterį.

Pridėkite žemėlapius

Pridėti papildomus Garmin žemėlapius yra labai lengva. Atsisiųskite BirdsEye (reikalinga prenumerata) ir keliaukite. Įdiekite bet kokius Garmin TOPO arba kitokius GIS pagrindu sukurtus žemėlapius.

Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį arba Lietuvos TOPO Offroad žemėlapiu. Lietuvos kelių žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant Lietuvos keliais. Lietuvos TOPO Offroad žemėlapis yra puikus pagalbininkas važinėjant miškų ir laukų keliais.

 

 

 

Užsikraukite milijonus Geocache taškų

Monterra

Daugiau jokių išrinkimų, pasirinkimų ar planavimo "lobių" paieškoje, tiesiog atsisiųskite juos visus. Monterra gali saugoti savyje milijonus geocache taškų. Atsisiųskite bet kokį tašką iš OpenCaching.com. Užsikraukite taškus iš GSAK arba naudokitės mėgiama Android programėle. Visos popierinių slėptuvių galimybės dabar pasiekiamos prietaise. Skaitykite pilnus aprašymus, patarimus ir ataskaitas. Žiūrėkite taškų nuotraukas. Grupuokite "lobių" taškus pagal, dydį, aplinką, sudėtingumą. Junkitės prie chirp™ pažymėtų taškų.

3D žemėlapių sujungimas

Garmin Monterra turi unikalią galimybę dirbti su žemėlapiais trimačiu režimu, tai leidžia sujungti 2 žemėlapius - tokius kaip Topo, bazinis žemėlapis arba BirdsEye. Juos galima matyti trimatėje erdvėje su matomomis "tekstūromis", tokiomis kaip kalnai, slėniai, ežerai ir miškai. Pavyzdžiui, sujungiant BirdsEye su trimačiu reljefu esančiu baziniame žemėlapyje, galite didinti, mažinti, stumdyti ir vartyti jį naudojant kelių taškų liečiamą ekraną.

Planuokite sekančią kelionę

Planuokite sekantį nuotykį su BaseCamp programa, kuri leidžia peržiūrėti ir dirbti su žemėlapiais, kelionės taškais, maršrutais ir pėdsakais. Ši nemokama programa leis Jums sukurti naujus nuotykius (Garmin Adventures) su kuriais galėsite dalintis su draugais, šeimos nariais ar kitais keliautojais. BaseCamp gali atvaizduoti kompiuterio ekrane topografinį žemėlapį 2-D arba 3-D režimais, įskaitant reljefo linijas ir aukščio profilius. Jos pagalba taip pat galima nusiųsti į navigatorių aukštos kokybės rastrinius žemėlapius. Juos galite įsigyti BirdsEye Select arba Birdseye Satellite Imagery.

Keliaukite bet kur

Monterra yra suderinamas su bet kokiu tvirtinimo elementu, sukurtas naudoti automobilyje, keturratyje, laive ar tiesiog patogiai laikyti rankoje. Naudodami automobilinį tvirtinimą su maitinimo laidu galite girdėti pranešimus balsu apie artėjančius posūkius. Naudokite sustiprintus tvirtinimus motociklui ar keturračiui.

LakeVü HD WAAS enabled Geocaching ready Waterproof ANT