Garmin Oregon 700

Nauja prekė

Dėl šios prekės likučių kreiptis el. paštu: [email protected]

Smulkiau

335,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Patvarus GPS/GLONASS nešiojamas navigatorius su Wi-Fi

Gamintojas
GARMIN
Prekės ženklas
Liečiamas ekranas
Yra
Atsparumas vandeniui
IPX 7
Ploto matavimas
Yra
GLONASS palaikymas
Yra
Barometrinis aukštimatis
Yra
Lietuviškas meniu
Yra (tik pas mus)
Elektroninis kompasas
Yra
microSD lizdas
Yra
Papildomų žemėlapių galimybė
Yra
Dydis, mm
61 x 114 x 33
Ekrano dydis, mm
38 x 63
Svoris, g
210 su bat.
Ekrano tipas
transflective color TFT touchscreen
Ekrano skiriamoji geba (pixels)
240 x 400
Maršruto taškai (waypoints)
10000
Pėdsako taškai (tracklog)
25000
Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
250
Baterijų tipas
2 AA, rekomenduojama NiMH ar Ličio
Baterijų darbo laikas
Iki 16 val.
Vidinė atmintis
1.7 GB
Gamintojo kodas
010-01672-02

Oregon 700 savybes

Patvarus GPS/GLONASS nešiojamas navigatorius su įdiegtu Wi-Fi® ir daugiau

  • Jautrus GPS imtuvas su GLONASS
  • Patobulinta antena užtikrina geresnį palydovų fiksavimą; 3-ašių kompasas kartu su barometriniu aukštimačiu ir pagreičio davikliu
  • 3 colių puikiai saulėje matomas liečiamas ekranas su dviguba orientacija (vertikalus arba horizontalus vaizdas)
  • Praplėstos belaidžio susijungimo galimybės (Wi-Fi, Bluetooth®, ANT+® suderinamas); palaikomi Active Weather ir Geocaching Live
  • Išmanūs pranešimai su Bluetooth suderinamu išmaniu telefonu1 ir automatinis duomenų įkrovimas į Garmin Connect™
  • 1 metų nemokama BirdsEye palydovinių žemėlapio nuotraukų prenumerata

Garmin Oregon 700 serija

 

Oregon 700

Pagerintos vidinės antenos dėka, geresniam palydovų fiksavimui, Oregon 700 GPS imtuvas kartu su GLONASS leis patirti dar daugiau nuotykių gamtoje. Nesvarbu ar Jūs keliaujate pėsčiomis, dviračiu, ieškote geo lobių, laipiojate, plaukiojate ar užsiimate dar kokia veikla, šis patvarus navigatorius pasiruošęs viskam. Jis pasižymi įvairiu belaidžiu prisijungimu (Wi-Fi, Bluetooth ir ANT+), realaus laiko oro prognozė2 su animuotu radaro vaizdu, vienerių metų BirdsEye palydovinių žemėlapio nuotraukų prenumerata. Jame yra įdiegtas trijų ašių kompasas su barometriniu aukštimačiu.

 

Oregon 700 Geocaching

 

 

Pramogaukite su Geocaching.com

Belaidis prisijungimas prie Geocaching.com Oregon prietaise leis dar lengviau pasiekti ir ieškoti geocaching lobių. Jūs galite nustatyti prietaisą kad jis automatiškai atnaujintų lobių vietas. Daugiau Jums nereikės rankomis suvedinėti koordinates ar naudotis popierine žemėlapio versija.

 

 

 

 

Dar daugiau ryšio priemonių, dar paprasčiau juos valdyti1

Oregon 700 Hike

Praplėstos Oregon 700 belaidžio susijungimo galimybės padaro jį dar paprastesniu programinės įrangos atnaujinimui, oro prognozės patikrinimui arba pasidalinimui savo informacija Garmin Connect bendruomenės tinklapyje ar socialiniuose tinkluose. Jūs taip pat galite dalintis LiveTrack duomenimis realiu laiku arba geocache pasiekimais per WiFI ar išmanųjį telefoną. Išmanūs pranešimai per Bluetooth susijungimą su Jūsų išmaniuoju telefonu, leis jums gauti el. paštą, žinutes ar kitokius pranešimus tiesiai savo navigatoriaus lange.Todėl visada žinosite kas vyksta aplink Jus, net jei esate toli.

 

 

 

 

 

Nepsiklyskite

Oregon 700 Navigacija

Oregon 700 Jums suteikia visapusišką navigaciją bei Jūsų kelionių (pėdsako) įrašymą naudojantis GPS ir GLONASS palydovais, barometrinius aukštimačiu ir trijų ašių elektroniniu kompasu. Įdiegtas aukštimatis pateikia tikslius aukščio duomenis bei jų pokyčius, barometras gali padėti pastebėti oro slėgio pokyčius. 3 ašių kompasas parodys tikslią kryptį, nesvarbu ar judate tuo metu ar ne. Navigatoriuje atrasite ir firminę Garmin funkciją TrackBack, kurios pagalba galite sugrįžti atgal, į pradinį kelionės tašką tuo pačiu keliu kuriuo atėjote. Taip pat galite pažymėti savo stovyklavietės ar palikto automobilio vietą, kad bet kada galėtumėte ten vėl sugrįžti.

 

 


Oregon 700

Džiaukitės nepriekaištingu vaizdu

Oregon 700 turi ryškų, gerai saulėje matomą 3 colių spalvotą, liečiamą, dvigubos orientacijos ekraną persijungiantį į vertikalų ar horizontalų vaizdą. Ekrane puikiai matysite tiek Lietuva TOPO, tiek BlueChart® g2 HD žemėlapius naviguojant vandens telkiniais, tiek City Navigator® žemėlapius naviguojant miestų gatvėmis. Patvarumas ir IPX7 atsparumas vandeniui Oregon 700 serijos navigatorius daro nepakeičiamais įvairiose gamtos sąlygose. Papildomai galėsite pritaikyti ekraną savo poreikiams nemokamų Garmin Connect IQ™ programėlių pagalba3.

 

Oregon 700 trailPlanuokite savo būsimą kelionę

Pasiruoškite savo būsimoms kelionėms kartu su nemokama BaseCamp™, programa. Jos pagalba galėsite peržiūrėti, tvarkyti žemėlapius, maršruto taškus, maršrutus ir pėdsakus. Ši nemokama kelionių planavimo programa taip pat leis sukurti Garmin Nuotykius kuriais galėsite pasidalinti su draugais, šeima ar kitais keliautojais. BaseCamp parodys bet kokį įdiegtą topografinį žemėlapį Jūsų navigatoriuje, taip pat aukščių linijas ir aukščio pokyčius. Ji taip pat gali įrašyti neribojamą kiekį palydovinių nuotraukų pasinaudojant vienerių metų BirdsEye palydovinių žemėlapio nuotraukų prenumerata.


 

1Kai suporuotas su suderinamu išmaniu telefonu. Daugiau http://www.garmin.com/ble .
2Oro prognozė veikia ne visose šalyse, o tik: Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje, Liuksemburge, Šveicarijoje, Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Austrijoje, Slovėnijoje ir ribotoje šiaurės Italijos dalyje.
3Programėlės, duomenų laukai gali būti anonsuoti vėliau. Patikrinkite Connect IQ tinklapyje.