Perkamiausios

Naujos prekės

Garmin Varia RVR315

Nauja prekė

Dviračio galinio vaizdo radaras

Gamintojas  GARMIN
Prekės ženklas  Varia
Bluetooth jungtis  Yra
Veikla  Dviračių sportas
Atsparumas vandeniui  IPX 7
Dydis, mm  40 x 72 x 20
Svoris, g  51
Baterijų darbo laikas  Iki 7 val.

Smulkiau

142,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Būkite saugūs kelyje matydami iš galo artėjančius automobilius

  • Pateikiami vaizdiniai ir garsiniai įspėjimai, įspėjantys apie transporto priemones artėjančias iš paskos, iki 140 metrų atstumu
  • Įrenginys lengvai prisitvirtina prie daugumos dviračių, įskaitant lenktyninius, miesto ir kalnų dviračius
  • Reikalingas specialus radaro vaizduoklis arba suderinamas Garmin įrenginys
  • Baterijos veikimo laikas: iki 7 valandų

Tapkite saugesni su Varia RVR315 galinio vaizdo radaru. Tinkamai pritvirtintas prie sėdynės, radaras suteiks vaizdinius ir garsinius įspėjimus apie transporto priemones važiuojančias iš paskos esančias iki 140 metrų atstumu.

Apsauga iš galinės pusės

Važiuodami dviračiu turite viską sekti patys. Kokia kelio būklė, kaip toli važiuojate, kaip greitai važiuojate ir kaip stipriai minate pedalus. Važiuoti su Varia radaru tai lyg turėti akis nugaroje. Tai išankstinio perspėjimo sistema, kad galėtumėte matyti artėjančias transporto priemones iš nugaros ir jos galėtų matyti jus, todėl saugiai jausdamiesi galėsite geriau sutelkti dėmesį į važiavimo dviračiu techniką, kelio būklę ir sėkmingai palaikyti tempą.

Apsisaugokite nuo nelaimingų atsitikimų

Varia RVR315 galinio vaizdo radaras yra tik viena dviratininkų saugumo dalis. Susiejus įrenginį su palaikomais garmin įrenginiais, sistema sukuria saugią aplinką suteikdama įspėjimus apie iš paskos artėjančias transporto priemones. Jei matysite žalią spalvą, jūs esate saugūs. Gintarinė spalva? Artinasi transporto priemonė. Raudona šviesa? Saugokitės, transporto priemonė artėja dideliu greičiu, būkite budrūs.