Garmin VECTOR LUNA Padidinti

Garmin VECTOR LUNA

Nauja prekė

Dėl šios prekės likučių kreiptis el. paštu: [email protected]

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

397,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Vector išmanus laikrodis dirbantis iki 30 dienų

Gamintojas
VECTOR
Prekės ženklas
Bluetooth jungtis
Yra
Veikla
Aktyvumo asistentas
Išmanūs pranešimai
Atsparumas vandeniui
5 ATM
Dydis, mm
44 mm diametras
Baterijų tipas
Li-ion, pakraunamos
Baterijų darbo laikas
Iki 30 dienų

Tai kas svarbiausia - išmanus Vector laikrodis su 30 dienų veikimo laiku

  • Išmanus ir stilingas korpuso dizainas iš nerūdijančio plieno su mineraliniu stiklu; 5 ATM atsparumas vandeniui
  • 30 dienų veikimo laikas su visuomet įjungtu ekranu; akimirksniu matomi pranešimai;
  • Didelis ciferblato vaizdų pasirinkimas, perduodami informacijos "srautai" (Facebook, Instagram, Twitter ir kiti), papildomos įdiegiamos programėlės (Nest, Uber ar Evernote);
  • Aktyvumo asistentas - nueiti žingsniai, miego sekimas, sudegintos kalorijos; integracija su Google Fit ir Apple Health kit; gali rinkti GPS informaciją iš telefono raliu laiku, kartu su greičio, tempo ir aukščio duomenimis
  • Įeinančių žinučių skaitymas; skambučių priėmimas/atmetimas tiesiai nuo riešo; funkcija "rasti telefoną"

Klasikinis dizainas ir šiuolaikinės technologijos, tai aukščiausios kokybės, patvarūs, patogūs ir stilingi Vector sukurti produktai. Išmanios technologijos leis patogiai sudėlioti gaunamus pranešimus iš telefono: žinutes, atnaujinimus. Reikiamu laiku ir bet kur.

Visada įjungtas ekranas ir 30 dienų darbo laikas. Šis laikrodis Jums leis būti visuomet pasiekiamam. Verslas, šeima, draugai. Susikaupkite ties tuo kas išties svarbu.

Vector unikalus pasiūlymas - mes suteikiame pilną 2 metų laikrodžio ir baterijos garantiją.

ASMENINIS

Protingas pagalbininkas išmaniajam telefonui. Vector laikrodžiai perduoda asmenines žinutes, kurios yra matomos tik Jums. Tam kad apsaugoti Jūsų privatumą, pranešimai yra rodomi tik tuomet kai žiūrite į laikrodį.

Diskretiška vibracija praneš apie gaunamus skambučius, žinutes, elektroninius laiškus ir bet kokių aplikacijų pranešimus, kuriuos galėsite išjungti lengvu riešo judesiu.

SUDERINAMUMAS

Naudojant paprastą ir intuityvią Vektor laikrodžio programėlę su "Bluetooth Low Energy" technologija, Jūsų išmanusis telefonas sklandžiai prisijungs prie mūsų pritaikytos operacinės sistemos. Todėl Jums aktualią informaciją patogiai ir be pertraukų gausite 30 dienų be papildomo laikrodžio įkrovimo.

Mūsų išmanūs laikrodžiai sukurti darbui su pagrindinėmis operacinėmis sistemomis: iOS, Android ir Windows.

Vector Smartphone programėlė yra orientuota į ateitį ir nuolat tobulinama. Patyrusių dizainerių ir programuotojų dėka, Jūs pastoviai galėsite atsinaujinti laikrodžio ciferblato vaizdus, programėles bei naujienų "srautus", kurie visi saugomi debesyje.

PROGRAMOS

Patogiai valdykite savo Vector laikrodį, pridėkite, trinkite, rūšiuokite laikrodžio ciferblato vaizdus, programėles ir "srautus" savo išmanaus telefono pagalba. Akimirksniu gaukite viską kas Jums svarbu, el. laiškai, SMS, socialiniai tinklai, orų prognozės, laiko zonos, naujienos ir Jūsų fizinio aktyvumo ataskaitos. Visi programėlių pranešimai yra suderinami su Vector laikrodžiu, pasirinkite kas Jums svarbiausia ir gaukite tai tiesiai ant riešo. Pasiimkite naujausias Vector ir kitų gamintojų programėles iš mūsų programėlių parduotuvės.

Vectorwatch appVector Watch app Googlevector Watch app Windows 10 mobile

iOS (iOS 8 ir aukščiau)
Android (Android 4.4 ir aukščiau)
Windows (Windows Phone 8.1 update 1 ir aukščiau)