Garmin VIRB XE veiksmo kamera Padidinti

Garmin VIRB XE veiksmo kamera

Nauja prekė

398,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

VIRB XE veiksmo kamera

 

Kompaktiška, nelaidi vandeniui aukštos raiškos veiksmo kamera su G-Metrix™

  • Video: 1440p/30fps, 1080p/60fps; 1080p/30fps; 960p/30fps; 720p/60fps; 480p/240 su vaizdo stabilizavimu ir didinimo galimybe
  • G-Metrix: Integruoti Garmin GPS imtuvas ir kiti davikliai seka jūsų judėjimą realiu laiku įrašo ir atvaizduoja tai ekrane kaip papildomus vaizdo elementus
  • Foto: 12 megapikselių kamera; iki 30 kadrų per sekundę; periodinis fotografavimas (time lapse)
  • Audio: Integruotas aukštos kokybės mikrofonas; belaidis HD audio iš papildomų Bluetooth® priedų
  • Atsparus vandeniui iki 50 metrų be papildomų nardymo dėklų

VIRB XE veiksmo kamera gali filmuoti aukšta raiška 1080p60, daryti 12 megapikselių fotografijas iki 30 kartų per sekundę greičiu, fiksuoti kitus daviklių duomenis. Sukurtas ekstremalioms aplinkoms, VIRB XE gali panirti iki 50 metrų gylį be papildomos apsaugos ir ten filmuoti bei įrašyti garsą. Integruotas Garmin GPS imtuvas, G-Metrix davikliai leidžia sužinoti kaip greitai, kaip toli, kaip aukštai ir kaip aktyvus jūs tuo momentu esate.

Profesionalus vaizdas

VIRB XE gali filmuoti aukšta raiška 1440p30, 1080p60 ir 720p120 arba sulėtintai 480p240, visa tai leis užfiksuoti jūsų nuotykius ryškiai ir kokybiškai. Su stiklo objektyvu, aukšta raiška ir didinimo galimybe VIRB XE duoda jums viską ko reikia įamžinant svarbias akimirkas.

Aukštos kokybės fotografijos

Dedikuotas foto mygtukas, plataus vaizdo 12 megapikselių kamera ir 30 kadrų per sekundę, visam tam ir sukurtas VIRB XE. Jūs taip pat galit fotografuoti kai filmuojate. VIRB XE taip pat gali automatiškai fotografuoti per nustatytą laiko tarpą (iki 120 sek.). Su praplėsta laiko funkcija (Extended Timelapse), VIRB XE gali "užmigti" tarpuose tarp fotografavimo, tokiu būdu taupydamas baterijų darbo laiką.

G-Metrix

Fiksuokite daugiau nei video vaizdus kartu su G-Metrix. VIRB XE integruotus Garmin GPS imtuvą, akselerometrą, orientacijos daviklius bei galimybę prisijungti belaidžiu ryšiu prie kitokių išorinių daviklių ir kitų Garmin įrenginių ir įrašyti jų darbo duomenis. Atkurkite aukštos kokybės vaizdą nešiojamuose ar stalo kompiuteriuose kartu su papildomais daviklių duomenimis - greitis, pagreitis, širdies darbas ir kita realiu laiku.

Patvarus ir paruoštas nardymui

VIRB XE yra pasiruošęs nardyti (iki 50 metrų) be jokios papildomos įrangos ar nardymo dėklų. Jo patvarus ir kompaktiškas korpusas tam pasiruošęs, kartu su integruotu aukštos kokybės mikrofonu.

Integruotas Wi-Fi®

Prijunkite vieną ar daugiau VIRB XE kamerų prie Garmin VIRB® Mobile programėlės suderiname telefone¹ ar delninio kompiuterio. Tai duos jums galimybę peržiūrėti visas kameras vienu metu, jas kontroliuoti, įrašyti ir atkurti, uždėti G-Matrix duomenis ir nusiųsti filmuotą medžiagą į debesų saugyklą. VIRB XE taip pat gali būti valdomas su kitu suderinamu Garmin įrenginiu.

Vaizdo stabilizavimas

VIRB XE turi judesio daviklius ir gali sekti kameros judėjimą ir gali padėti stabilizuoti vaizdą. Elektroninis vaizdo stabilizavimas sumažina kameros judėjimą ir pagerina vaizdo kokybę.

Bluetooth HD Audio

Integruotas Bluetooth 4.0, VIRB XE leidžia prisijungti tiesiai prie kitų belaidžių Bluetooth ausinių ar mikrofono tam kad įrašyti garsą. Net jei esate toliau nuo kameros galėsite komentuoti vaizdo įrašymą.

Distancinis valdymas

VIRB XE leidžia naudotis kitomis Garmin sistemomis ir praplėsti kameros valdymą. Stebėkite ir kontroliuokite savo VIRB XE su papildomu VIRB distanciniu pulteliu, išmaniu įrenginiu, nešiojamu navigacijos prietaisu, išmaniu laikrodžiujūriniu įrenginiu,aviacijos prietaisu ar net su kita  VIRB kamera.

Kelių kamerų sinchronizavimas

Naudodamiesi integruotu Garmin GPS imtuvu, VIRB XE gali filmuoti visos kartu ir automatiškai sinchronizuoti vaizdą naudodamiesi GPS laiku. Naudokite VIRB Edit programinę įrangą tam kad galėtumėte perjunginėti ir sumontuoti vaizdą iš kelių šaltinių.

Įrašymas vienu paspaudimu

VIRB XE sukurtas lengvam naudojimui su vienu įrašymo mygtuku kameros viršuje kuri taip pat gali ir fotografuoti. Mygtuku patogu naudotis ir su pirštinėmis. Kamera pradės filmuoti iškart kai tik nuspausite mygtuką, net jei ji tuo metu išjungta.

Ilgas veikimo laikas

VIRB XE turi vandeniui atsparius kontaktus, todėl galėsite bet kada prijungti kamerą prie automobilio akumuliatoriaus ar prie kito energijos šaltinio. VIRB XE taip pat turi pakraunamas keičiamas ličio baterijas.

VIRB sekimas

VIRB sekimas (tracking) visada žinos paskutinę kameros poziciją, todėl pametę galėsite lengvai rasti jos paskutinę buvimo vietą. Naudokitės VIRB sekimo funkcija su suderinamu Garmin įrenginiu ar išmaniu telefonu¹.

Tvirtinimas

Įvairūs tvirtinimo elementai leis patogiai ir tvirtai užfiksuoti kamerą. Nuo lenkto iki tiesaus paviršiaus, jūroje, ant keturračio, šalmo ar peties, kamerą galėsite pritvirtinti patikimai ir paprastai.

¹Suderinamas su Bluetooth® Smart telefonais

 
 
[?] Turite klausimų apie šią prekę?
 
Savybės
Sensoriaus tipas12.4 MP, 1/2.3" CMOS
 
Video įrašo failo formatasmp4
 
LCD ekrano dydis25.4 mm diagonal; 128 x 128
 
Video raiška, maksimaliMaks. 1440p HD video: 30 fps
 
Fotografavimo raiška, maks.12 MP
 
GPS sensoriusyra
 
Mikrofonasyra
 
Maksimali SD kortelės talpa, GB128
 
Vidinė baterijayra
 
Bevielis duom.perdavimasyra
 
Dydis, mm40.6 x 77.0 x 36.8
 
Svoris, g151.7

Video medžiaga (0)