Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Garmin VIRB™ELITE Dark veiksmo kamera Padidinti

Garmin VIRB™ELITE Dark veiksmo kamera

Nauja prekė

235,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Garmin VIRB™ELITE Dark veiksmo kamera 

 

Dar tobulesnė 1080p HD veiksmo kamera kartu su Wi-Fi® ir GPS

  • 1080p HD video įrašymas su 16 megapikselių vaizdo procesoriumi
  • Chroma™ ekranas: spalvotas, didelės raiškos; lengvas valdymas, atkūrimas ir nustatymai
  • Ilgai laikančios pakraunamos ličio baterijos, įrašymas iki 3 val maksimalia 1080p raiška
  • Tvirtas, atsparus, vandeniui nelaidus (IPX7¹) su aptakiu dizainu
  • Didelio jautrumo GPS, pagreičio daviklis ir barometrinis aukštimatis
  • Wi-Fi susijungimas, naudokite ją kartu su programėlėmis skirtomis iPhone® ir Android™

Virb Elite Action Camera

Virb minisite

VIRB Elite yra tikra HD 1080p raiškos veiksmo kamera kuri suderina savyje bekompromisinį tvirtumą, praplėstą HD vaizdo įrašymą ir paprastą valdymą. Pradėkite nuo 1.4" colių spalvoto Chroma ekrano, kuris veikia kartu su kamera, bet naudoja labai mažai energijos. Ekranas leis lengvai valdyti vaizdą, jo atkūrimą ir nustatymus neatjungiant kameros nuo laikiklio. Norėdami pradėti filmuoti tiesiog įjunkite didelį jungiklį į priekį. Rašykite maksimalia 1080p raiška iki trijų valandų, tai leidžia pasiekti pakraunamos ličio baterijos. Tokios vaizdo apdorojimo galimybės kaip Skaitmeninis vaizdo stabilizavimas bei Objektyvo iškraipymų korekcija leis pasiekti maksimalią vaizdo kokybę.

Tikras įrašymas aukšta raiška

VIRB Elite įrašinėja vaizdą tikra 1080p raiška, todėl tai leis džiaugtis kiekviena minute didelio ryškumo ir neiškraipyto jūsų nuotykių vaizdo.Be to galėsite keisti vaizdo įrašymą nuo [email protected] iki dramatinio sulėtinimo filmuojant 120 kadrų per sekundę. Ir visa tai matoma per WideVü objektyvą ir apdorojama 16 megapikselių vaizdo procesoriumi kad pasiekti maksimalią vaizdo kokybę dar iki jos redagavimo. Galite naudoti įvairius įrašymo nustatymus: [email protected], [email protected], [email protected]/60fps, [email protected]

1.4 Chroma Display

1.4" Chroma ekranas

Kam maigyti mygtuką tikintis geresnio kadro jei pamatyti kaip tai atrodys, pakeisti nustatymus ir kita galima integruotame spalvotame chroma ekrane? 1.4" colių ekranas taip pat yra jūsų langas tam kad pasiekti nustatymus. Patikrinkite kadrą prieš šuolį, pasirinkite filmavimą sulėtintai arba persijunkite iš filmavimo į fotografavimą. Visa tai visuomet ekrane ir ekranas visuomet įjungtas (bet naudoja minimaliai energijos).

Ištvermingos baterijos

VIRB Elite turi įdiegtas aukštos klasės 2000 mAh ličio baterijas kurios yra testuotos 3 valandų darbui įrašant 1080p raiška. Tai reiškia kad greičiausiai jūs pavargsite anksčiau negu baigsis baterijų darbo laikas. Pakrauti baterijas galima lengvai prijungiant prietaisą prie kompiuterio arba įjungiant į nuolatinės srovės šaltinį. Prailginti filmavimą jei jūsų nuotykis tesis kelias dienas galima su keičiamomis baterijomis (įsigyjamos atskirai) .

Prisijunkite prie išmaniojo telefono

VIRB Elite turi savyje belaidį Wi-Fi prisijungimą kuris leis prisijungti prie išmaniojo telefono ar kompiuterio. Wi-Fi leidžia matyti vaizdo peržiūras. Taip pat galėsite kontroliuoti atkūrimą ir keisti kameros nustatymus. Ir dar galėsite valdyti įrašymą, daryti nuotraukas, net jei kamera tuo metu filmuoja.

Filmuokite veiksmą, o ne pauzes

VIRB Elite tarp kitų privalumų galima paminėti didelio jautrumo GPS, kuris leidžia pažymėti vaizdą kartu su koordinatėmis ir "protingą" filmavimą, tokį kaip čiuožimo režimas (Skiing Mode), kuris automatiškai pradės įrašinėti leidžiantis nuo kalno ir sustabdys įrašą kai jūs geriate kakavą ar laukiate lifto į virš.

Davikliai, davikliai ir dar daugiau daviklių

VIRB Elite’s ANT+™ belaidis susijungimas dirba ir su kitais papildomais Garmin davikliais. Suporuokite su tempe™ belaidžiu temperatūros davikliu, greičio/tempo dviračio arba širdies darbo davikliu ir visa tai bus atvaizduojama jūsų video įraše, pvz. galėsite pamatyti kaip dirbo jūsų širdis paskutinėse dviračių lenktynėse ar balansuojant ant Didžiojo Kanjono krašto. Elite taip pat gali įtraukti į filmavimą ir integruotų greičio daviklio ir barometrinio aukštimačio duomenis.

Easy Helmet Camera Use

Aptakus ir lengvas vartoti

VIRB Elite sukurtas su lengvai naudojamu ir dideliu slenkamu įrašymo mygtuku prietaiso šone. Mygtuko slinkimas ir paspaudimas leis jums tiksliai žinoti kad filmavimas įjungtas, net jei jūs dėvite pirštines. Kameros dizainas yra aptakus ir tvirtas, todėl tai leis lengvai integruoti VIRB Elite į jūsų veiklą be sudėtingų darbų. Taigi pirmyn ant slidžių ar į pramogų parką žinodami kad turėsite geriausius kadrus.

Valdykite VIRB distanciniu būdu

VIRB Elite naudoja belaidį ANT+™ susijungimą tam kad prisijungti su suderinamais Garmin produktais tokiais kaip fenix™,Oregon® arba Edge® ir naudoti juos kaip distancinius pultelius. Vėliau 2013 metais bus ir tam skirtas valdymo pultelis kuris dirbs naudojant tą patį ANT+ susijungimą, todėl jums nereikės laikyti kameros rankose ar nuiminėti ją nuo tvirtinimo tam kad pradėti ar sustabdyti filmavimą.

Digital Image Stabilization and More

Skaitmeninis stabilizavimas ir daugiau

Kartu su įjungtu skaitmeniniu stabilizavimu VIRB Elite prideda daugiau stabilumo šokinėjant ar drebant kamerai, todėl galite dalintis su draugais ryškesniu vaizdu. Taip pat Objektyvo iškraipymo korekcija ( Lens Distortion Correction, LDC) padeda dar daugiau pagerinti vaizdo kokybę dar prieš ją redaguojant.

Aukštos raiškos fotografijos

VIRB yra taip pat ir skaitmeninis fotoaparatas. Kartu su 16 megapikselio vaizdo apdorojimo procesoriumi jūsų nuotraukos bus ryškesnės, šviesesnės ir mažiau iškraipytos. Fotografuokite 16 megapikselių, 12 megapikselių ar 8 megapikselių raiškos nuotraukas (su kameros mygtuku arba valdydami distanciniu būdu) arba pasirinkite nuotraukų serijos ar laiko intervalų režimus. Ir visa tai bus apdorojama 16 megapikselių vaizdo procesoriumi tam kad pasiekti maksimalią kokybę.

Fotografuokite ir filmuokite vienu metu

Nepraraskite svarbių momentų filmuojant kai norite padaryti nuotrauką. VIRB Elite leidžia padaryti nuotrauką tuo pat metu kai filmuojate paprastu mygtuko paspaudimu nuotoliniu būdu su suderinamu Garmin prietaisu arba pačioje kameroje.

01.jpg 02.jpg 03.jpg

Paprastas redagavimas

VIRB Edit yra paprasta ir lengvai valdoma nemokama redagavimo programa su puikiomis Garmin funkcijų savybėmis kurią galite atsisiųsti iš Garmin tinklapio. Pavyzdžiui, VIRB Edit gali automatiškai palyginti vaizdo įrašą ir Edge dviračio kompiuterio duomenis, tam kad pridėti greičio ir mynimo duomenis į jūsų važiavimo video medžiagą, arba pridėti širdies pulsą šokant su parašiutu. kai turėsite paruoštą video medžiagą jūs galėsite ja pasidalinti su draugais Internete.

editing-1.jpg editing-2.jpg

Tvirtinimas

Didelis tvirtinimo elementų pasirinkimas leidžia patikimai pritvirtinti VIRB Elite praktiškai visur. Nuo lenktų ir tiesių paviršių iki įvairių priemonių tokių kaip kronšteinai vairui, šalmui, daugkartinio naudojimo dirželiai ir kitos priemonės. Visa tai leis patikimai pritvirtinti VIRB Elite ten kur jums reikės. Garmin taip pat gali pasiūlyti jungtis ir su kitų gamintojų stovais.

Papildomas nardymo korpusas

VIRB Elite jau yra tvirtas ir nelaidus vandeniui (IPX7¹). Gilesniam nardymui galima naudoti papildomą nardymo korpusą kuris padidins atsparumą vandeniui iki 50 m.

 

¹Apsauga nuo vandens iki 30 minučių iki 1 metro gylyje.

 
 
Savybės
Bevielis duom.perdavimasyra
 
Video įrašo failo formatasmp4
 
Fotografavimo raiška, maks.16 MP (4664*3496)
 
Maksimali SD kortelės talpa, GB64
 
Sensoriaus tipasCMOS
 
Video raiška, maksimali1920x1080, @30fps
 
Mikrofonasyra
 
LCD ekrano dydis1.4"
 
GPS sensoriusyra
 
Vidinė baterijayra
 
Dydis, mm32 x 53 x 111
 
Svoris, g170 g.