Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Garmin Vivomove Padidinti

Garmin Vivomove

Nauja prekė

165,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Bluetooth jungtis Yra
Veikla Aktyvumo asistentas Atsparumas vandeniui 5 ATM
Dydis, mm 42 mm diametras x 12 mm storis (20 mm pločio dirželiai)
Svoris, g Sport: 51.0 g; Classic: 48.0 g; Premium: 67.0 g
Baterijų tipas CR2025 (keičiama)
Baterijų darbo laikas Iki 1 metų

Klasikinis laikrodis su aktyvumo asistentu

  • Baterijos darbo laikas iki 1 metų
  • Stilingas, nesenstantis dizainas
  • Raudona aktyvumo juostelė ir nueiti žingsniai matomi laikrodžio ekrane
  • Skaičiuoja žingsnius ir stebi Jūsų miegą
  • Automatiškai sinchronizuojami1 duomenys su Garmin Connect™, galima saugoti, planuoti ar dalintis su draugais

Žingsniuokite stilingai

Nesvarbu ar Jūs su aukštakulniais bateliais ar dėvite išeiginį kostiumą, vivomove visuomet išlaikys klasikinio ir prabangaus laikrodžio išvaizdą, kartu sekdamas Jūsų visos dienos aktyvumą neprarasdamas stilingos išvaizdos. Šis elegantiškas laikrodis seks nueitus žingsnius, stebės miegą ir automatiškai sinchronizuos duomenis su Garmin Connect™ Mobile programėle, kurioje galėsite gauti detalią informaciją apie savo aktyvumą.

Garmin vivomove stiliai

Parodys laiką ir parodys kada laikas judėti

Be laiko rodymo, vivomove seka nueitus žingsnius visą dieną ir parodo tai ant laikrodžio ciferblato juostelės pavidalu. Jei nejudate, raudona juostelė padidėja kas 15 minučių, norėdami ją anuliuoti, turite pora minučių pasivaikščioti. Taip pat matysite kiek žingsnių liko iki dienos tikslo.

garmin connect mobile

Įžvalgos iš Garmin Connect

Viso dienos metu Garmin Connect Mobile sinchronizuoja Jūsų duomenis su Garmin Connect, nemokamu socialiniu tinklapiu, ir po to pagal Jūsų aktyvumą, pasidalina įžvalgomis kurios padės nugalėti vakar dieną. Laikrodis pasiūlys daugiau pajudėti tam, kad pasiekti dienos tikslą, arba pagirs už tai, kad tikslą pasiekėte. Taip pat papildomai gausite sveikos gyvensenos patarimų iš ekspertų, kurie gali tapti Jūsų virtualiais treneriais. Pilnam Jūsų pasiekimų paveikslui parodyti, į suvestinę gali būti įtraukti duomenys iš Garmin Index išmanių svarstyklių2, kurios irgi gali perduoti Jūsų svorio duomenis, kūno masės indeksą ir kitus duomenis į Garmin Connect. Taigi, įdiekite Garmin Connect Mobile programėlę ir pradėkite. Jūsų dienos aktyvumo sekimas taps greitesnis, paprastesnis ir žinoma - geresnis.

Pritaikykite savo laikrodį sau

Priderinkite savo laikrodį pasinaudodami keičiamomis apyrankėmis, pasirinkite reikiamą sportui, šventėms ar juodą verslo susitikimams.