Perkamiausios

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Garmin Zumo 595

Nauja prekė

570,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Aprašymas:

 

5 colių navigatorius motociklui  su nemokamai atnaujinamais Europos žemėlapiais.

Ekrano dydis, coliais
5"
 
Žemėlapis
Yra
 
Įdiegti žemėlapiai
City Navigator Europe
 
Bluetooth telefono laisvų rankų įranga
Yra
 
Garmin Smartphone Link
Yra
 
Lietuviškas meniu
Yra
 
Pranešimai balsu Lietuviškai
Yra
 
Navigacija kelio juostose
Yra
 
Valdymo aprašymas ekrane (help)
Yra
 
Papildomų žemėlapių galimybė
Yra
 
Nemokami žemėlapių atnaujinimai
Yra
 
Taško paieška pagal koordinates
Yra
 
microSD kortelės lizdas
Yra
 
Dydis, mm
149 x 97 x 33
 
Ekrano dydis, mm
108 x 65
 
Ekrano skiriamoji geba (pixels)
800 x 480
 
Maršruto taškai (waypoints)
1000
 
Pėdsako taškai (tracklog)
Yra
 
Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
Yra
 
Baterijų tipas
Li-ion
 
Baterijų darbo laikas
Iki 4 val.
 
 

Aukščiausios klasės motociklo navigatorius, kuris pavers paprastą važiavimą nuotykiu

  • Pritaikytas valdymui su pirštinėmis, gerai matomas saulėtą dieną, 5 colių liečiamas ekranas, atsparus kuro purslams, UV spinduliams, lietui (IPX7)
  • Garmin Adventurous Routing™ specialiai sukurs ir parinks maršrutą su kuo daugiau posūkių, keliuose kalnuose ir ribos maršruto planavimą greitkeliuose
  • Detalus visos Europos žemėlapis su nemokamais atnaujinimais visam laikui
  • Nuspauskite čia norėdami pamatyti žemėlapio padengimą
  • Pranešimai vairuotojui apie staigius posūkius, geležinkelio pervažas, greičio kameras¹ ir dar daugiau
  • Laisvų rankų įranga² mobiliam telefonui
  • MP3 grotuvo arba išmanaus telefono² valdymas tiesiai Zumo ekrane

built-adventure.jpg

Sukurtas nuotykiams, gimęs važiuoti

Kartu su Garmin Adventurous Routing™ maršruto nustatymo funkcija galite pasirinkti kokiu keliu norėtumėte važiuoti - labiau vingiuotu, kalnų keliais ar vengti greitkelių, tokiu kokiu mėgstate. Ekranas pritaikytas valdymui su pirštine. Patogus valdymo meniu, 5 coliu liečiamas ekranas, kuriuo lengva naudotis - Zumo 595LM yra navigatorius sukurtas suvirpinti Jūsų širdį.

 

 

Visi laisvų rankų įrangos privalumai

benefits-bluetooth.jpg

Suporuokite savo navigatorių Zumo 595LM su suderinamu išmaniu telefonu² ir su suderinamomis ausinėmis arba šalmu (įsigyjama atskirai). Jūs galėsite skambinti ir priimti skambučius nenusiimdami pirštinių ar šalmo. Padėkite savo telefoną į krepšį ir mėgaukitės važiavimu neatitraukdami dėmesio nuo kelio.

Klausykitės mėgstamos muzikos

Norite kelionėje klausytis mėgiamos muzikos? Zumo 595LM ekrane galėsite valdyti muziką ir kitą mediją iš suderinamo MP3 grotuvo arba išmanaus telefono², tiesiai navigatoriaus liečiamame ekrane.

rally.jpg

 

Daugiau jokių važiavimų tuščiu baku

no-running.jpg

Zumo 595LM navigatoriuje yra įdiegtas kelionės kompiuteris su kuro rodmenimis. Todėl dabar lengva paskaičiuoti kiek maždaug kilometrų galima nuvažiuoti su pilnu baku. Dinaminė kuro lygio sekimo sistema praneš kada laikas užsipilti degalų bei parodys artimiausias degalines. Greičio apribojimo indikatorius leis Jums žinoti kuomet laikas sumažinti greitį. Kompaso lange visada galėsite matyti važiavimo kryptį iki tikslo. Navigatoriuje vedamas techninio aptarnavimo žurnalas, kuriame galėsite sekti datas kada reikia atlikti techninę apžiūrą ar pakeisti įvairias motociklo dalis.

 

 

Venkite staigių posūkių

Kelionės saugumo gerinimui, Zumo 595LM pateikia daug naudingos informacijos apie staigius posūkius, maksimalaus leistino greičio pasikeitimus, geležinkelio pervažas ir gyvūnų perėjas, mokyklos zonas ir dar daugiau. Papildomai gausite pranešimą jei važiuojate draudžiama kryptimi, vienpusiame kelyje. Taip pat gausite pranešimus apie greičio ar šviesoforų kameras¹. Ilgose kelionėse gausite pranešimus4 apie pervargimą, kad laikas padaryti pertraukėlę, užkąsti ar pailsėti po daugelio valandų kelionės. Zumo 595LM funkcija "Kas Priekyje", pagrindiniame navigacijos žemėlapio lange, rodys įdomias ir lankytinas vietas esančias maršrute. Easy Route Shaping funkcija leis Jums pridėti tarpinį tašką ir susikurti maršrutą pasirinktuose žemėlapio plotuose ar konkrečiuose keliuose.

        

 

Navigacija naudojant žinomus objektus

guidance.jpg

Zumo 595LM Garmin Real Directions™ turi žymiai patobulinta funkciją kuri praneša apie važiavimo kryptis. Papildomai kartu su balsu sakomais gatvių pavadinimais, Jūsų Zumo gali naudoti ir pranešimus apie įvairius objektus, tokius kaip pastatai, žymesnės vietovės arba šviesoforai (pvz. "Sukite į dešinę už raudono pastato"). Taip pat navigatorius turi įkrautą milijonus Foursquare® lankytinų ir įdomių taškų turinčią duomenų bazę. Papildomai yra ir nauja tiesioginės prieigos funkciją (Direct Access), kuri supaprastina paiešką ieškant kelionės tikslo didelėse kompleksinėse vietose, tokiose kaip dideli prekybos centrai arba aerouostai. Jeigu ruošiatės keliauti į prekybos centrą, tiesioginės prieigos funkcija (Direct Access) suteikia papildomos informacijos apie parduotuves esančias komplekso viduje. Pvz. "Atvykstama į Lakeside. Debenhams yra viduje, viršutiniame aukšte".

Nemokami žemėlapių atnaujinimai

Zumo 595LM jau turi įdiegtus visos Europos žemėlapius, kurių atnaujinimai5 bus nemokami, todėl visada turėsite naujausius duomenis. Žemėlapio atnaujinimai gaunami iki 4 kartų per metus.

Navigacijos įrankiai

Judėjimas juostose kartu su kelio išsišakojimo vaizdais padės įveikti sudėtingas sankryžas žymiai lengviau. Ryški rodyklė tiksliai rodys kuriuo keliu reikia pasukti ir kokia eismo juosta reikia laikytis norint atlikti manevrą. Taip pat Jums padės TracBack® funkcija, kuri leis grįžti tuo pačiu maršrutu kuriuo atvykote.

tire-pressure.jpg

Padangų slėgio stebėjimas

Zumo 595LM gali stebėti Jūsų motociklo padangų slėgį Garmin padangų slėgio daviklių (PSD)5 (įsigyjami papildomai) pagalba. Vienas PSD reikalingas vienam ratui ir gali veikti tik ant metalinių antgalių. PSD naudoja belaidę technologiją slėgio duomenų perdavimui. Duomenis matysite realiu laiku, tiesiogiai savo Zumo navigatoriaus ekrane.

 

 

virb.jpg

Suderinamumas su VIRB® kameromis

Zumo 595LM navigatorių galite naudoti ir Garmin VIRB serijos HD veiksmo kameros (įsigyjama papildomai) valdymui. Valdykite Virb veiksmo kameras nuotoliniu būdu - pradėkite įrašą ar sustabdykite įrašymą - viskas tiesiogiai Jūsų Zumo ekrane. Dabar paprasta įrašyti kiekvieną savo nuotykį.

 

 

 

Garmin Express

Atnaujinimai ir įvairūs priedai

Naudokitės Garmin Express™ programą programinės įrangos (firmware) ar žemėlapių atnaujinimui Jūsų Zumo 595LM. kartu su Garmin Express atnaujinsite žemėlapius, perkelsite savo įrašytus taškus iš vieno įrenginio į kitą, darysite jų kopijas, taip pat galite atsisiųsti naujus balsus bei transporto priemonės vaizdus. Zumo 395LM dėžutėje rasite tvirtinimus motociklui ir papildomai gausite tvirtinimą automobilyje, todėl galėsite navigatoriumi naudotis ir savo automobilyje.

 

¹Greičio ir šviesoforų kameros rodomos ne visose šalyse.
²Būtinas suderinamas šalmas, ausinės ar išmanus telefonas (įsigyjama papildomai).
³Muzika ir kitas turinys valdomas su iPhone® 4S ir aukštesniu ir 2tros kartos iPod touch® ar naujesniu.
4Pervargimo pranešimai rodomi jei važiuojama ilgą laiką be didesnės pertraukos.
5Netinkamas naudoti automobiliuose.