Perkamiausios

Naujos prekės

GPS TK905 trakeris

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

59,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Automobilio sekimo įrenginys su magnetu

Svoris, g
168
Dydis, mm
90 x 72 x 22
Baterijų tipas
Pakraunamos 3.7V 5000mAh Li-ion
Korpuso atsparumas vandeniui
IP65
Baterijų darbo laikas
iki 90 dienų laukimo režimu
Darbo temperatūra, °C
-20°C iki +55°C
Imtuvo jautrumas
-159dBm

Kompaktiškas sekimo įrenginys automobiliams

Savybės:

1. Ilgai laikanti baterija: prietaise integruota 3.7V 5000mAh Li-ion baterija galinti dirbti iki 90 dienų laukimo režimu.
2. Galingas magnetinis pagrindas: leidžiantis greitai ir lengvai pritvirtinti prietaisą prie automobilio.
3. Nuotolinis pasiklausimas: Nusiųskite į įrenginį "Monitor+Password" ir galėsite perjungti jį į pasiklausimo stebėjimą. Dabar galėsite paskambinti į prietasą ir jis automatiškai atsakys įjungdamas mikrofoną.
4. Greičio viršijimo stebėjimas: Tai dirba kartu su pozicijos stebėjimu. Kai įrenginio judėjimo greitis viršys leistiną, jis pradės siųsti pranešimą į administravimo numerį kas 5 minutes.
5.Smūgio perspėjimas: Prietaisas atsiųs SMS pranešimą "sensor alarm!” į administravimo numerį smūgio metu.
6. Laukimo režimas:
* Laukimas laiko atžvilgiu: Nustačius šį režimą aktyvuotas prietaisas veiks tik 5 minutes, po to vėl pereis į laukimo režimą išjungdamas GPS ir pervesdamas GSM į laukimo režimą. Prietasą galima aktyvuoti SMS žinute.
* Laukimas iki smūgio: Nustačius šį režimą prietaisas po 5 minučių pereis į laukimo režimą išjungdamas GPS. Aktyvuoti prietaisą galima SMS žinute arba po vibracijos/smūgio.
7. Aktyvumo istorija: Jūs galėsite sekti, peržiūrėti ir atstatyti judėjimo istoriją 6 mėnesių laikotarpyje WEB tinklapyje arba su mobiliomis Android ar IOS programėlėmis.