BlackSys CF-100 (komplektacija su GPS) Padidinti

Išmanus vaizdo registratorius BlackSys CF-100 (komplektacija su GPS)

Nauja prekė

199,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Savybės

full_hd.png

Full HD 1080p VAIZDO KAMERA

2Mpx full HD (1920x1080) su SONY WDR sensoriumi, tai itin naudinga funkcija, kuri sulygina kadre esančius ryškius ir tamsesnius taškus - tad gauname detalų, aukštos raiškos ir vienodai apšviestą vaizdą.
hd.png

PAPILDOMA GALINIO VAIZDO KAMERA

Taip, tai tikrai naudinga funkcija, prie BlackSys CF100 įrenginio galite prijungti papildomą HD (1280x720) galinio vaizdo kamerą. Ją galima įsigyti atskirai (kaina: ~189Lt).
continuous.png

NEPERTRAUKIAMAS FILMAVIMAS

Vaizdo įrašymas pradedamas vos tik užvedus automobilį, 1 min. trukmės įrašai išsaugomi atminties kortelėje. Užpildęs visą atmintį įrenginys automatiškai ištrins seniausią įrašą ir jį pakeis nauju, taip vyksta nepertraukiamas filmavimas.
motion.png

JUDESIO FIKSAVIMAS BUDĖJIMO REŽIME

Įrenginys būdamas budėjimo režime gali atpažinti judesį, kuris vyksta jo matymo zonoje, tuomet pradedamas vaizdo įrašymas ir tęsiamas tol kol judesys baigiasi, o įrenginys vėl grįšta į budėjimo režimą. Ši funkcija įrašo tik vaizdo įrašą, kuriame vyksta veiksmas, o duomenys atminties kortelėje valdomi taip pat kaip ir vykdant įprastą vaizdo irašymą.
bum.png

3D G-JĖGŲ JUDESIO JUTIKLIS

3-jų ašių G-sensorius aptinka staigius stabdymo bei pagreičio pokyčius bei automobilio posvyrio kampą. Įrenginys užfiksuota vaizdą ir išsaugo atskirame aplanke, kuriame įrašai gali būti ištrinami tik rnakiniu būdu, t.y. išlieka apsaugoti nuo automatinio įrašų pašalinimo.
parking.png

VAIZDO ĮRAŠYMAS AUTOMOBILIUI NEJUDANT

Kai automobilis nejuda įrenginys persijungia į budėjimo režimą, tačiau jei įrenginys prijungtas prie pastovaus el. maitinimo tuomet įsijungia stovėjimo režimas, kurio metu bus užfiksuotas vaizdas ir automobiliui stovint.
battery.png

VIDINĖ BATERIJA

Didelės talpos vidinė baterija išsaugos įrašus net jei ir nutrūktų išorinis el. maitinimas.
voice.png

GARSO ĮRAŠYMAS

Įmontuoto mikrofono dėka įrašyti automobilio salone girdimi garsai ar žmonių balsai. Taip pat įrenginys tikrovišku balsu praneša apie savo būklę bei komentuoja atliekamus nustatymus.
led.png

LED ŠVIESŲ INDIKACIJA

LED šviesos diodas esantis įrenginio priekinėje dalyje praneša, kad įrenginys prijungtas prie išorinio maitinimo ir kad yra sumontuotas teisingai. Šviesos diodas esantis įrenginio galinėje dalyje šviečia mėlynai, praneša apie įrenginio esamą būklę bei veikiančias funkcijas, pvz.: vaizdo įrašymas ar GPS signalo priėmimas.
2x.png

2-jų KAMERŲ PALAIKYMAS

Įrenginys turi du video kanalus, todėl palaiko ir išsaugo informaciją gaunamą iš dviejų kamerų vienu metu. Pirminė kamera filmuoja Full HD 1080p, o galinė kamera HD 720p formatu. Abieju kamerų įrašo dažnumas yra 30 kadrų per sekundę. Kamerų vaizdai yra visiškai sinchroniniai, kadangi įrašomi į tą patį failą.
130.png

OPTIMALUS 130° FILMAVIMO KAMPAS

Įrenginyje sumontuota kamera filmuoja plačiu, net 130° laipsnių kampu. Platesnis kampas eismo registratoriams nerekomenduojamas, kadangi per daug iškreipia vaizdą, sunku nustatyti tikrą atstumą tarp objektų.
player.png

PROGRAMINĖ ĮRANGA PERŽIŪRAI

Komplekte yra specialus BlackSys vaizdo grotuvas, su juo galite peržiūrėti vaizdo įrašus. Programa pateiks visą žinomą informaciją apie konkretų irašą, pvz.: priekinės ir galinės kameros vaizdus, GPS koordinates, greitį, vietą Google MAPS žemėlapyje. Yra galimybė padidinti norimą vietą ir sutabdyti kadrą.
emergency.png

SKUBAUS VAIZDO ĮRAŠO FUNKCIJA

Pastebėjote įdomų vaizdą ar pavojingą vairavimą/avariją - tereikia paspausti "Emergency" mygtuką ir įrenginys įrašą išsaugos atskirame, apsaugotame aplanke. Vaizdo įrašai saugomi 30sek. trukmės atkarpomis, pridedant 10 sek. įrašo prieš paspaudžiant mygtuką ir 20 sek. po paspaudimo.
format.png

SAVARANKIŠKAS FORMATAVIMAS

Jei kažkas nutiko atminties kortelei - galite savarankiškai ją suformatuoti, ir tam neprireiks kompiuterio. Tiesiog galite atlikti įrenginio pagalba.
zoom.png

VAIZDO PRARTINIMAS

Naudodamiesi vaizdo peržiūros programa savo kompiuteryje galėsite nesudėtingai priartinti norimą vaizdą detalesnei peržiūrai. Vaizdas labai kontrastingas dėka eismo registratoriujy įmontoto SONY sensoriaus.
gps.png

GPS IMTUVAS

Papildomai galima įsigyti didelio jautrumo GPS (SiRF4) priedėlį, kuris fiksuos automobilio padėtį ir judėjimo greitį. Šią informaciją programa sinchronizuoja su Google Maps aplinka ir pateikia aiškų vaizdą žemėlapyje su pažymėtu nuvažiuotu keliu. GPS imtuvo kaina: 69 Lt.

OPTIMALUS EISMO REGISTRATORIUS

Džiaugiamės galėdami pristatyti ir Lietuvą pasiekusį, itin kokybišką, Korėjiečių gamybos automobilinį vaizdo registratorių BlackSys CF100. Tai itin aukštos kokybės, PREMIUM klasės įrenginys kuriame sumontuotas aukštos kokybės SONY 2M CMOS sensorius, kurio dėka išgaunamas itin detalus vaizdas tiek naktį tiek dieną. Šiuo metu tai pats geriausias įrenginys iš mūsų bandytų vaizdo registratorių - ir kas įdomiausia - vaizdo kokybe nenusileidžia net ir brangiesiems, kainuojantiems 950Lt ar daugiau. 

BlackSys CF100 įrenginio pakuotėje rasite 16GB atminties kortelę, todėl papildomai ja rūpintis neteks! Priešingai nei daugelis vaizdo registratorių BlackSys CF100 galima naudoti automobiliuose kuriuose tiekiama tiek 12V, tiek 24V el. įtampa. 

Garantuojame, kad tai puikus pirkinys ar dovana bičiuliui. BlackSys CF100 vaizdo registratorius yra ne tik kokybiškas ir praktiškas įrenginys, bet ir nepakeičiamas asistentas netikėčiausiose situacijose. Jis gali stipriai pagelbėti ir tapti rimtu liudininku eismo įvykio metu. 

Taip pat nufilmavę kelių erelių pasiskraidymus, vaizdo įrašus galite perduoti kelių policijai - taip galime visi prisidėti atsakingo vairavimo ir kultūringo elgesio skatinimo kelyje! 

SVARBU! Prieš pradedant naudotis registratoriumi, nulupkite apsauginę plėvelę nuo kameros lęšio. 

DĖMESIO! Tik iš oficialaus pardavėjo gausite 1m garantiją, detalią instrukciją bei vartotojo vadovą Lietuvių kalba! 
 

Kas dėžutėje?

  • Blacksys CF100 eismo registratorius
  • 16Gb microSD atminties kortelė
  • Maitinimo šaltinis (12V/24V)
  • Atsarginis saugiklis
  • 5 vnt. laido tvirtinimų
  • Instrukcija lietuvių kalba
  • GPS imtuvas *
  • Galinio vaizdo kamera su 5m laidu *
  • Video laidas **
* šiuos priedus galima pasirinkti papildomai 
** video laido nėra komplektacijoje "pilnas" 

CF100_features.jpg

 


KameraObjektyvasPagrindinis: 2Mp / Galinio vaizdo: 1Mp(įsigyjama atskirai)
Matymo kampasPagrindinė: 130° Galinio vaizdo: 120°
Jautrumas šviesai1.0LUX
FunkcijosVaizdo/Garso kodavimasH.264(AVI) / PCM
Skiriamoji gebaPagrindinė kamera: 1920×1080 Full HD Galinio vaizdo: 1280×720 HD
Įrašymo režimasĮPRASTAS (užpildo iki 70% atminties 1min trukmės įrašais, 30 kadrų per sekundę greičiu)
PasirinktinaiĮVYKIO (užpildo iki 20% atminties 30sek trukmės įrašais, 30 kadrų per sekundę greičiu)
STOVĖJIMO REŽIMAS (1min trukmės įrašais, 30 kadrų per sekundę greičiu)
Įrašymo būdasUžpildęs visą atmintį įrenginys automatiškai ištrins seniausią įrašą ir jį pakeis nauju
Garso įrašymasĮmontuoto mikrofono dėka įrašomi garsai ar žmonių balsai
FormatavimasMicro SD atminties kortelės formatavimo galimybė
Išorinis GPS įrenginysSirf 4 (įsigyjama atskirai)
Smūgio jutiklisTrijų ašių smūgio jutiklis G-Sensorius
Atminties laikmenaMicro SD atminties kortelė (16Gb – 32Gb) 16Gb atminties kortelė pridedama
Įrašymo greitisDidžiausias 30 kadrų per sekundę
Vaizdo peržiūraVaizdo išvestisNTSC (kombinuotas)
Išorinis atkūrimasPer AK vaizdo grotuvą ir spec. AK grotuvą
Vaizdo analizėSpecialaus AK grotuvo pagalba
TemperatūraDarbinė-20oC – +70oC
Sandėliavimo-30oC – +80oC
EnergijaDarbinėDC 12V – 24V (+/-0,3V) / su kištuku į cigarečių pridegėjo lizdą
Išmatavimai (mm)58x100x34 (p/s/a)