Naujos prekės

Magellan eXplorist 310 Padidinti

Magellan eXplorist 310

Nauja prekė

Dėl šios prekės likučių kreiptis el. paštu: [email protected]

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

216,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Magellan eXplorist 310 GPS imtuvas su detaliausiu Lietuvos bekelės žemėlapiu. Smulkūs miško keliukai ir kvartalinės miško linijos. Atsparus smūgiams ir drėgmei (IPX7 standartas). 2,2 colių įstrižainės ekranas. Nemokama programa Windows OS „Vantage Point“. Galimybė įsivesti koordinates pagal pasaulinę ar lietuvišką (LKS-94) koordinačių sistemas. Taško žymėjimas, įvardinimas ir aprašymas. Prelimenarus ploto matavimas, 3 - 7 metrų tikslumas.

Žemėlapiai

GPS imtuve bus jau įdiegtas detaliausias Lietuvos bekelės žemėlapis su smulkiais miško keliukais ir kvartalinėmis miško linijomis. Pastarojo žemėlapio mastelis 1:10 000. Žemėlapis aktyvuoja galimybę planuoti maršrutus keliais ir keliukais. Taip pat žemėlapyje pateikiami 20 didžiausių Lietuvos vandens telkinių batimetriniai duomenys atvaizduojantys detalias kranto linijas, salas, duobes  bei izolinijas simbolizuojančias gylius. Vandens telkiniai: Kuršių ir Kauno marios, Antalieptės ir Elektrėnų tvenkiniai bei Drūkšių, Dysnų, Dusios, Sartų, Luodžio, Metelio, Avilio, Platelių, Rėkyvos, Alaušo,  Žuvinto, Lūksto, Asvejos, Daugų, Rubikių, Kretuono, Stirnių ir Krokų Lankos ežerų batimetriniai planai ir skenuotas Baltijos jūros priekrantės žemėlapis.

"Offroad 2012" žemėlapiui sukurti naudoti duomenys: 

 © Nacionalinė žemės tarnyba prie ŽUM, 2011

© Valstybinė miškų tarnyba, 2010

 © InfoEra, UAB 2012

Valdymas

Galimybė pažymėti ir išsaugoti savo esamą poziciją, tašką pagal pasaulinę ar lietuvišką koordinačių (LKS-94)sistemą, tašką žemėlapyje į kuriuos galėsite sugrįžti kitą kartą. Taip pat galimybė įsivardinti bei aprašyti tašką pagal savo pageidavimus. Magellan eXplorist GPS imtuvą galima naudoti kartu su nemokama „Vantage Point“ programine įranga skirta Windows OS. Galite persikelti visus esamus žemėlapius, taškus, maršrutus į programą kompiuteryje bei joje informaciją redaguoti ar archyvuoti. Taip pat galima sukurtus taškus ar maršrutus programoje importuoti į GPS imtuvą. Prelimenarus ploto matavimas, 3 - 7 metrų tikslumas. 

Komplektacija

  • GPS imtuvas
  • Įdiegtas „Offroad 2012“ žemėlapis
  • 2 vienkartinės AA tipo baterijos
  • USB laidas