Midland H5 veiksmo kamera

Nauja prekė

Midland veiksmo kamera su LCD ekranu

Gamintojas
Judesio detektorius
Yra
Vidinė baterija
Yra
WiFi
Yra
Mikrofonas
Yra
Vaizdo stabilizavimas
Yra
Svoris, g
58
Dydis, mm
59.3 x 29.3 x 41.1
Baterijų darbo laikas
1,5 val.
Baterijų tipas
Li-ion 900 mAh
Sensoriaus tipas
CMOS 5MP
Video raiška, maksimali
FHD 1080P(30fps)
Video įrašo failo formatas
MOV
Duomenų atminties palaikymas
Iki 32 Gb

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

86,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Naujos kartos Midland veiksmo kamera

Po sėkmingo XTC modelio, Midland pristato naują H serijos veiksmo kamerą, su kitaip išdėstyta priekine kamera. Midland H5 garantuoja aukštą kokybę - Full HD 30fps, aukštos raiškos vaizdo įrašymas ir iki 12MP nuotraukomis. Integruotas Wi-Fi ryšys leis peržiūrėti, dalintis nuotraukomis ir vaizdo įrašais. Tam yra skirta APP iSmart DV programėlė mobiliems įrenginiams, suderinama su iOS ir Android. Jau integruotame 1.5" LCD ekrane galėsite peržiūrėti savo nuotraukas ir filmuotą medžiagą tiesiogiai veiksmo kameroje, tam papildomai nereikalingas išmanus telefonas ar planšetinis kompiuteris.

Midland H5 turi savyje daug inovatyvių funkcijų: laikmatis daryti uždelstoms fotografijoms, sulėtintos nuotraukos (Time-lapse), galimybė fotografuoti iki 3/5/10 kadrų per sekundę, judesio detektorius (kamera pradės filmuoti pajutusi judėjimą). Taip pat, Midland H5 įrašinėja begaliniu ciklu, trindama senus įrašus kai atminties kortelė užsipildo. Yra galimybė peržiūrėti įrašus sulėtintai.
.
Midland H5 komplekte turi 20 įvairių priedų skirtų kameros tvirtinimui. Ši veiksmo kamera turi 170° plataus kampo objektyvą ir vaizdo stabilizavimą, tai kamera skirta Jūsų nuotykiams!

Komplektacija:

  • Vandeniui atsparus dėklas iki 30 m,
  • Įvairūs tvirtinimai ir adapteriai
  • 90 ° adapteris,
  • 180 ° adapteris,
  • USB kabelis,
  • Šluostė objektyvui valyti