Stacionarus alkotesteris Alcodetector ID

Nauja prekė

Dėl kainos susisiekti.

Smulkiau

0,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Profesionalus stacionarus alkoholio matuoklis Alcodetector ID skirtas kontroliuoti, kad į patalpas ar teritoriją nepatektų apsvaigę nuo alkoholio asmenys. Stacionariu alkotesteriu blaivumą pasitikrina visi į darbą atvykstantys darbuotojai. Alcodetector ID pritaikytas darbui statybų aikštelėse, gamyklose, autobusų parkuose, logistikos centruose bei kituose pramoniniuose objektuose. Alcodetector ID veikia su bendrovės „Alkotesteris“ sukurta programine įranga.

Trumpą aprašymą atsisiųskite čia.

Alcodetector ID skirtas naudoti su vienkartiniais šiaudeliais. Pageidaujant, prietaisas gali būti naudojamas be šiaudelių, pučiant per atstumą.

Veikia autonomiškai 

Alcodetector ID autonomiškai patikrina į darbą atvykstančių žmonių blaivumą, prieš testą identifikuoja ir blaivumo testo metu nufotografuoja darbuotoją. Galimas biometrinis darbuotojo tapatybės patvirtinimas, t. y. veido atpažinimas. Visi atlikti blaivumo testų rezultatai su nuotraukomis saugomi prietaiso atmintyje. Matavimų atmintį galima peržiūrėti prietaiso ekrane arba centrinėje duomenų bazėje internete. Apie neblaivius darbuotojus prietaisas atsakingus asmenis nedelsiant informuoja el. pašto pranešimais ar SMS žinutėmis, gali automatiškai spausdinti nušalinimo nuo darbo aktus, siųsti periodines patikrinimo ataskaitas.

Kaip vyksta blaivumo patikra 

Darbuotojas priglaudžia ID pažymėjimą (RF kortelę) prie alkotesterio, arba jutikliniame ekrane įveda savo unikalų kodą. Prietaisas pasiruošia matavimui, tikrinamas asmuo per vienkartinį šiaudelį pučia į alkotesterį. Pūtimo metu asmuo nufotografuojamas. Pageidaujant, atliekamas biometrinis tapatybės patvirtinimas. Jei darbuotojo atpažinti nepavyksta, sistema gali nutraukti testą ir paprašyti pasitikrinti iš naujo.

Kas atsitinka aptikus alkoholio 

Visi matavimų rezultatai įrašomi į atmintį. Jeigu iškvėptame ore aptinkama alkoholio koncentracija viršija leistiną ribą – atsakingi asmenys informuojami el. paštu arba SMS pranešimu. Jei alkoholio neaptinkama, sistema gali aktyvuoti turniketą ar elektroninę durų spyną, kad į patalpas patektų tik atpažinti blaivūs asmenys.

Kaip ir kur saugomi duomenys 

Visi matavimai, darbuotojų ir darbuotojų grupių sąrašai bei prietaisų nustatymai išsaugomi duomenų bazėje internete naudojant Wifi, LAN ar mobilius duomenis. Sugadinus įrangą, pvz. vandalizmo atveju, ar tiesiog norint į sistemą įjungti dar vieną alkotesterį, informacija automatiškai sinchronizuojama į naują prietaisą – darbą galimą pratęsti nedelsiant.

Sistemos administratoriai ir kiti atsakingi asmenys gali peržiūrėti matavimo rezultatų duomenų bazę, nuotoliniu būdu papildyti darbuotojų sąrašą ar keisti prietaisų nustatymus, kurti periodines ataskaitas. Debesų kompiuterijos funkcija yra suteikiama visiems vartotojams, pasirinkusiems Cloud tipo licenciją programinei įrangai.

Technologija 

Sistema ir programinė įranga sukurta Lietuvoje, tačiau patys prietaisai gaminami Pietų Korėjoje – naudojama pasaulyje pripažinta profesionali blaivumo patikrinimo įranga. Profesionalios klasės elektrocheminis jutiklis užtikrina greitus ir patikimus rezultatus. Sistemos greitaveika: 4 testai per minutę (kai blaivumo testo rezultatas nulis promilių, naudojama RF kortelė, aktyvuota plataus kampo ir dinaminio diapazono vaizdo kamera su veido atpažinimo funkcija). Pageidaujant didesnio našumo, naudojama keletas lygiagrečiai dirbančių alkotesterių. Visi matavimai gali būti matomi bendroje duomenų bazėje internete, o prietaisai realiu laiku tarpusavyje sinchronizuoja darbuotojų sąrašus.

Techniniai duomenys

KategorijaProfesionalus alkotesteris
Šalis gamintojaLietuva/Pietų Korėja
JutiklisPlatinos elektrocheminis (Pro)
Garantija24 mėnesiai, aptarnavimas Lietuvoje
Pūtimo srauto kontrolėKontroliuojamas pūtimo stiprumas ir laikas
Testų skaitiklisYra
Matavimo vienetaiPromilės
KalibravimasYra galimybė
Kalibravimo dažnumaspatikrinti sukalibravimą kas 6 mėnesius
Metrologinė patikraGalima atlikti
Tikslumas±0,05 promilės iki 1.00 promilės rezultato; ±5% virš 1.00 promilės rezultato
EkranasLiečiamas, 8 colių, 1200x720 taškų
Ekrano pranešimų kalbaLietuvių, arba kitos, keičiama per naudotojo meniu
Valdymo meniuLietuvių kalba, apsaugota slaptažodžiu
Pasiruošimo laikasNuo 5 sekundžių
Analizės trukmė10 sekundžių esant 1.00 promilės rezultatui
Maitinimas220V elektros tinklas
AtmintisĮrašai saugomi prietaise. Prietaiso veikimui interneto ryšys nebūtinas, esant interneto ryšiui duomenys įkeliami į serverį.
Darbas su kompiuteriuDuomenų peržiūra ir redagavimas nuotoliniu būdu. Duomenys prieinami kelių lygių prisijungimu
Darbas su spausdintuvugalima automatiškai spausdinti visus, ar nustatytą koncentracijos ribą viršijusius rezultatus
Darbinė temperatūra-5 iki 40º C
Saugojimo temperatūra-5 iki 50º C
Dydis375 x 250 x 93 mm
Svoris~5kg
Komplekto sudėtisAlkotesteris, maitinimo šaltinis, instrukcija lietuvių kalba, 100 vienkartinių šiaudelių