Tom Tom GO 510 Padidinti

Tom Tom GO 510

Nauja prekė

TomTom GO 510 World 5 colių ekrano įstrižainės

Smulkiau

210,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

TomTom GO 510 World – automobilinė navigacija su visos Europos ir pasaulio žemėlapiu ir nemokamais jų atnaujinimais visą navigacijos tarnavimo laikotarpį. Visiškai naujas meniu, kuris nuo šiol interaktyvesnisGreita ir lengva paieška, greitas reagavimas į užduotis. 5 colių ekrano įstrižainė. Eismo juostos pasirinkimo asistentas, lietuviškas meniu ir įgarsinimas, perspėjimai apie stacionarius greičio radarus, milijonai naudingų vietovių (viešbučiai, kempingai, restoranai, degalinės ir kt.), perspėjimai apie kamščius, interaktyvus žemėlapis.

Žemėlapiai

Navigacija pateikiama jau su įdiegtais Europos žemėlapiais. Detaliai padengtos Baltijos šalys, Skandinavija, Lenkija, Vokietija, Didžioji Britanija ir kt. Europos šalys. Esant poreikiui galima įsirašyti kitų pasaulio regionų žemėlapius (Š. Amerika, P.Amerika, Afrika ir t.t.). GO 510 World žemėlapiai atnaujinami nemokamai visą navigacijos tarnavimo laikotarpį internetu. Atnaujinimai išleidžiami vieną kartą per ketvirtį, iš viso 4 kartus per metus. Taip pat kasdien pateikiami žemėlapių atnaujinimai iš "Map Share" bendruomenės. "Map Share" atnaujinimai – tai kitų TomTom vartototojų surinkta ir pasidalinta informacija apie greičio apribojimus, kelio remontus. 

Detalus padengiamumas: Andora, Austrija, Belgija, Čekija, Kroatija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Italija, Latvija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Vengrija, Malta, Madeira, Monakas, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, San Marinas, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Airija, Olandija, Didžioji Britanija, Kanarų salos, Vatikanas, Serbija, Juodkalnija, Kipras, Kosovas, Gibraltaras

Dalinis padengiamumas (urbanizuotos vietovės): Turkija (90.2%), Bulgarija (65.4%), Rusija (69.5%), Ukraina (44%), Albanija (57%), Bosnija ir Hercegovina (65%), Makedonija (54.7%)

Pagrindiniai keliai: Moldova, Baltarusija

 

Pasitikrinkite TomTom žemėlapių detalumą internete - čia

LIFETIME WORLD MAPS

Tomtom GO 510 World, GO 610 World, GO 5100 World and GO 6100 World turi priėjimą prie Lifetime World Maps (Nemokami pasaulio žemėlapiai). Šie navigatoriai parduodami jau su instaliuotais Europos žemėlapiais, tačiau esant poreikiui galima įrašyti  kito regiono žemėlapius.

 

Valdymas

Visiškai naujas menių valdymas, kuris nuo šiol interaktyvesnis. Lengvas ir greitas žemėlapio naršymas pirštais (funkcija "Pinch and zoom"). Žvilgtelėjus į ekraną svarbiausia informacija matoma informacinėje juostoje (kamščiai, greičio kameros priekyje). „Bluetooth“ technolgija suteikia galimybę sujungti navigaciją su išmaniuoju telefonu ir gauti naujausią informaciją apie kamščius realiuoju laiku (reikalingas interneto ryšys). Naujoji intuityvi paieška suteiks galimybę greitai rasti tikslo adresą, tereikės į vieną paieškos laukelį įrašyti tikslo trumpinius, pavyzdžiui, „viln žukau 17“ (Vilnius, Žukausko g. 17). Kaip ir priklauso aukščiausios klasės navigacijai, jos procesorius ypač greit reaguos į užduotis. Be naujojo funkcionalumo GO 510 World turės lietuvišką, rusišką, anglišką ir kitų kalbų meniu, balsus, kurie perspės apie artėjančius manevrus ar greičio viršijimą, eismo juostos pasirinkimo asistentą ir kt.

Komplektacija

 • GPS navigacija
 • Įdiegtas Europos žemėlapis
 • Integruotas laikiklis prie stiklo
 • USB laidas
 • Akumuliatoriaus krovimo adapteris automobilyje (12V)
  Bendra informacija
  Meniu kalbaLietuvių, anglų, rusų ir kt.
  Akumuliatoriaus darbo laikasiki 2 val.
  Garantija2 metai
  Ekrano skiriamoji geba480 x 272 px
  Ekrano įstrižainė5 coliai
  BalsaiLietuvių, rusų, anglų ir kt.
  Kiti parametrai
  Perspėjimai apie kamščiusYra, mobiliu ryšiu
  AtnaujinimaiNemokami
  BluetoothYra
  Atminties išplėtimasmicroSD kortelėmis
  Eismo juostos pasirinkimo asistentasYra
  Perspėjimai apire greičio radarusYra
  Liečiamas ekranasYra
  ImtuvasGPS