Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

  • Midland M10
    Midland M10

    CB automobilinė radijo stotelė...

    99,00 € 125,00 €
TomTom GO 61 WORLD Padidinti

TomTom GO 61 WORLD

Nauja prekė

TomTom GO 61 World – automobilinė navigacija su visos Europos ir pasaulio žemėlapiu ir nemokamais jų atnaujinimais. 6 colių ekrano įstrižainė

Smulkiau

219,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Visiškai naujas meniu, kuris nuo šiol interaktyvesnisGreita ir lengva paieška, greitas reagavimas į užduotis. 6 colių ekrano įstrižainė. Eismo juostos pasirinkimo asistentas, lietuviškas meniu ir įgarsinimas, perspėjimai apie stacionarius greičio radarus, milijonai naudingų vietovių (viešbučiai, kempingai, restoranai, degalinės ir kt.), perspėjimai apie kamščius, interaktyvus žemėlapis.

 

ŽEMĖLAPIAI

Navigacija pateikiama jau su įdiegtais Europos žemėlapiais. Detaliai padengtos Baltijos šalys, Skandinavija, Lenkija, Vokietija, Didžioji Britanija ir kt. Europos šalys. Esant poreikiui galima įsirašyti kitų pasaulio regionų žemėlapius (Š. Amerika, P.Amerika, Afrika ir t.t.). GO 61 World žemėlapiai atnaujinami nemokamai visą navigacijos tarnavimo laikotarpį internetu. Atnaujinimai išleidžiami vieną kartą per ketvirtį, iš viso 4 kartus per metus. Taip pat kasdien pateikiami žemėlapių atnaujinimai iš "Map Share" bendruomenės. "Map Share" atnaujinimai – tai kitų TomTom vartototojų surinkta ir pasidalinta informacija apie greičio apribojimus, kelio remontus. 

Detalus padengiamumas: Andora, Austrija, Belgija, Čekija, Kroatija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Italija, Latvija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Vengrija, Malta, Madeira, Monakas, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, San Marinas, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Airija, Olandija, Didžioji Britanija, Kanarų salos, Vatikanas, Serbija, Juodkalnija, Kipras, Kosovas, Gibraltaras

Dalinis padengiamumas (urbanizuotos vietovės): Turkija (90.2%), Bulgarija (65.4%), Rusija (69.5%), Ukraina (44%), Albanija (57%), Bosnija ir Hercegovina (65%), Makedonija (54.7%)

Pagrindiniai keliai: Moldova, Baltarusija

LIFETIME WORLD MAPS

Tomtom GO 510 World, GO 610 World, GO 5100 World and GO 6100 World turi priėjimą prie Lifetime World Maps (Nemokami pasaulio žemėlapiai). Šie navigatoriai parduodami jau su instaliuotais Europos žemėlapiais, tačiau esant poreikiui galima įrašyti  kito regiono žemėlapius.

 

VALDYMAS

Visiškai naujas menių valdymas, kuris nuo šiol interaktyvesnis. Lengvas ir greitas žemėlapio naršymas pirštais (funkcija "Pinch and zoom"). Žvilgtelėjus į ekraną svarbiausia informacija matoma informacinėje juostoje (kamščiai, greičio kameros priekyje). Naujoji intuityvi paieška suteiks galimybę greitai rasti tikslo adresą, tereikės į vieną paieškos laukelį įrašyti tikslo trumpinius, pavyzdžiui, „viln žukau 17“ (Vilnius, Žukausko g. 17). Kaip ir priklauso aukščiausios klasės navigacijai, jos procesorius ypač greit reaguos į užduotis. Be naujojo funkcionalumo GO 61 World turės lietuvišką, rusišką, anglišką ir kitų kalbų meniu, balsus, kurie perspės apie artėjančius manevrus ar greičio viršijimą, eismo juostos pasirinkimo asistentą ir kt.

"TomTom MyDrive" - naudodami išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar kompiuterį galite peržiūrėti informaciją apie eismą realiuoju laiku, planuoti maršrutus ir siųsti kelionės tikslus į savo "TomTom GO"

Imtuve yra ir tokios jau klientų pamėgtos funkcijos:
"Tap & Go" - bakstelėkite pamėgtą kelionės tikslą ir pradėkite kelionę.
"Speak & Go" - valdykite savo įrenginį balsu.
Greitoji paieška - greičiau raskite kelionės tikslą naudodamiesi intuityviosios paieškos rezultatais.
Paieška internete - ieškokite internete ir raskite daugiau lankytinų vietų
Maršruto juosta - matykite svarbiausią eismo ir kelionės informaciją vos žvilgtelėję.
Išplėstinė eismo juostų nuoroda - aiškiai matykite, kuria eismo juosta važiuoti didžiausiose sankryžose
3D žemėlapiai - 3D žemėlapiuose pastatai ir orientyrai rodomi stulbinamu 3D vaizdu, kad visada tiksliai žinotumėte, kur esate.
Sakytiniai gatvių pavadinimai - nuo šiol į balsu ištariamas instrukcijas įtraukti gatvių pavadinimai, todėl dar aiškiau, kada daryti posūkį, žiūrint į kelią.
Automobilio stovėjimo aikštelės paieškos priemonė - raskite stovėjimą maršrute netoli kelionės tikslo arba prie dabartinės vietos.
Kito maršruto planavimas - matykite iki trijų skirtingų kelionei planuojamų maršrutų.
Nemokami naujinimai - gaukite pažangias naujas funkcijas su mūsų reguliariais naujinimais.
Mano vietos - matykite pamėgtas vietas žemėlapyje.
Mano maršrutai - laikykite pamėgtus maršrutus įrenginyje ir jais naudokitės.

 

 

Komplekte rasite:
TomTom GO 61 GPS navigacinį imtuvą;
"EasyPort" laikiklį;
Automobilinį tįkroviklį ir USB kabelį kompiuteriui;
Dokumentaciją;
Naudotojo vadovą.