Naujos prekės

TomTom RIDER 550

Nauja prekė

475,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

Vingiuoti ir kalvotieji keliai
Raskite įdomiausius vingiuotus ir kalnuotus kelius, kad išvengtumėte nuobodžių tiesių ir lygumų. Pasirinkite, kokio sudėtingumo norite vingiuotumo ir kalvotumo: žemą, vidutinį ir aukštą. Jūsų GPS atliks likusį darbą, kad galėtumėte mėgautis „adrenalino“ pramogomis.

Winding and hilly roads


Atnaujinimai naudojant „Wi-Fi®“
Gaukite naujausius žemėlapius ir programinę įrangą ir lengvai sinchronizuokite naujus TomTom Rider maršrutus naudodami integruotą „Wi-Fi®“. Nereikia kompiuterio. Jūsų GPS praneša jums, kai yra naujų atnaujinimų - tiesiog prisijunkite prie pageidaujamo „Wi-Fi®“ tinklo ir pasirinkite, ką įdiegti.

Updates via Wi-Fi®


„TomTom Road Trips“
Keliaukite su geriausiais pasaulyje kuruojamais maršrutais, kurie gali būti sinchronizuojami tik su „Rider 550“. Nuo krantinių kelio iki kvapą gniaužiančių kalnų, jūs galite rasti puikų pasivažinėjamą su visais vaizdingais sustojimais ir gaivinančiomis pertraukomis.

TomTom Road Trips


„MyDrive“ motociklų maršruto planavimas
Naudokite „MyDrive“, kad suplanuotumėte ir redaguotumėte savo puikų pasivažinėjamą. Pasirinkite individualizuotus kelio taškus, išsirinkite kalvotumo ir vingiuotumo lygį. Jūs galite pasidalinti savo planuojamu nuotykiu iškart su savo GPS naudodami „Bluetooth®“ arba „Wi-Fi®“. 


Suderinama su „Siri“ ir „Google Now ™“
Atrakinkite visišką išmaniojo telefono naudojimą naudodami „Siri“ ir „Google Now“ ™, kad galėtumėte naudotis muzika, skambinti, siųsti žinutes ir kt. Patikrinkite orą tiesiog klausdami per savo ausinių mikrofoną ir gaukite atsakymą tuoj pat - visi būkite dėmesingi kelyje.


Kelionės planavimas
Leiskite TomTom Rider automatiškai atrasti kitą kelią. Tiesiog pasirinkite pradžią ir tikslą, tada „TomTom Rider“ įsitikins, kad kelias skiriasi nuo nuo to, kuriuo atvažiavote , kad galėtumėte atrasti naujus maršrutus.


TomTom Traffic
Gaukite protingus maršrutus, kad būtų išvengta srauto realiu laiku. Žinokite, kur yra kamščių ir ar yra greitesnis maršrutas, kad galėtumėte protingai planuoti maršrutus aplink kamščius.


Avaringų atkarpų ir eismo kamščių perspėjimas
Avaringų atkarpų ir eismo kamščių perspėjimai padeda važiuoti atsargiau. Jūsų GPS padeda jums išvengti staigaus stabdymo ir pernelyg greito važiavimo avaringuose keliuose, jus informuodamas, kad galėtumėte važiuoti ramiai.


Atsparus vandeniui
„TomTom Rider“ yra atsparus prastoms oro sąlygoms ir vandeniui, paruoštas važiuoti visomis sąlygomis. Net ir esant šlapiam, jutiklinio ekrano jautrumas išlieka tikslus, kad būtų galima nuolat jį kontroliuoti, nepaisant oro sąlygų.

Gaminio savybės

Prekės tipas:GPS navigacijos
Prekės ženklas:Tomtom
Modelis:RIDER 550
Svoris:0.28 kg
Žemėlapis:Centrinė Europa, Pietų Europa, Rytų Europa, Vakarų Europa, Šiaurės Europa
Ekrano įstrižainė:4.3 "
Ekrano raiška taškais:480 x 272
Atminties talpa:8 GB
Palaikomos atminties kortelės:MicroSD
Valdymas balsu:Ne
Bluetooth sąsaja:Taip
Garantija:24 mėn
Papildoma informacija:Sensorinis ekranas. Valdymas balsu.