Naujos prekės

TomTom Start 20 M nemokami žemėlapių atnaujinimai Padidinti

TomTom Start 20 M nemokami žemėlapių atnaujinimai

Nauja prekė

TomTom Start 20 M – automobilinė navigacija su visos Europos žemėlapiu ir nemokamais jų atnaujinimais visą navigacijos tarnavimo laikotarpį. 4,3 colių ekrano įstrižainė

Smulkiau

130,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Charakteristikos

Ekrano dydis coliais4.3

Apie prekę

Eismo juostos pasirinkimo asistentas, lietuviškasmeniu ir įgarsinimas, perspėjimai apie stacionarius greičio radarus, milijonai naudingų vietovių (viešbučiai, kempingai, restoranai, degalinės ir kt.), parkavimosi asistentas.

Žemėlapiai

Navigacija pateikiama jau su įdiegtais Europos žemėlapiais. Detaliai padengtos Baltijos šalys, Skandinavija, Lenkija, Vokietija, Didžioji Britanija ir kt. Europos šalys. Start 20 M žemėlapiai atnaujinami nemokamai visą navigacijos tarnavimo laikotarpį internetu. Atnaujinimai išleidžiami vieną kartą per ketvirtį, iš viso 4 kartus per metus. Taip pat kasdien pateikiami žemėlapių atnaujinimai iš "Map Share" bendruomenės. "Map Share" atnaujinimai – tai kitų TomTom vartototojų surinkta ir pasidalinta informacija apie greičio apribojimus, kelio remontus. 

Detalus padengiamumas: Andora, Austrija, Belgija, Čekijos Respublika, Kroatija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Italija, Latvija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Vengrija, Malta, Madeira, Monakas, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, San Marinas, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Airija, Nyderlandai, Jungtinė Karalystė, Kanarų salos, Vatikanas

Dalinis padengiamumas (urbanizuotos vietovės): Turkija (88%), Bulgarija (60%), Rusija (60%), Ukraina (44%), Kipre (78%), Juodkalnija (90%), Serbija (90%)

Pagrindiniai keliai: Albanija, Bosnija ir Hercegovina, Makedonija, Moldova, Baltarusija

Pasitikrinkite TomTom žemėlapių detalumą internete - čia

Valdymas

Daugelio vartotojų atsiliepimais – nesudėtingas valdymas, intuityvus meniu. Menių kalbą galima pasirinkti lietuviškai, rusiškai, angliškai, lenkiškai ir kt. Po keletą kiekvienos kalbos įgarsinimo variantų (vyriški arba moteriški balsai), kurie balsu praneš apie maršruto manevrus, greičio viršijimus ir kt.  Perspėjimai apie stacionarias greičio kameras nustatytu signalu ir likus tam tikram atstumui. Galimybė planuoti maršrutus pasirinkus greičiausią, trumpiausią, ekonomiškiausia ir kt. Taip pat galimybė maršrutą planuoti vengiant greitkelių, apsisukimų, mokamų kelių, žvyruotų kelių ir pan. Dažnai lankomas vietas galima išsisaugoti TomTom atmintyje bei jas įvardinti jūsų norimu pavadinimu. Jūsų patogumui TomTom pasiūlo artimiausias automobilių stovėjimo aikšteles.

Komplektacija

 • GPS navigacija
 • Įdiegtas Europos žemėlapis
 • Integruotas laikiklis prie stiklo
 • USB laidas
 • Akumuliatoriaus krovimo adapteris automobilyje (12V)
  Bendra informacija
  Meniu kalbaLietuvių, anglų, rusų ir kt.
  Ekrano skiriamoji geba480 x 272 px
  Ekrano įstrižainė4,3 coliai (10,9 cm)
  Akumuliatoriaus darbo laikasiki 2 val.
  BalsaiLietuvių, rusų, anglų ir kt.
  ŽemėlapisEuropos
  Garantija2 metai
  Funkcionalumas
  Perspėjimai apire greičio radarusYra
  Eismo juostos pasirinkimo asistentasYra
  BluetoothNėra
  Perspėjimai apie kamščiusNėra
  Kelionės planavimasYra, mažiau nei per 5 taškus
  Kiti parametrai
  AtnaujinimaiNemokami
  Atminties išplėtimasmicroSD kortelėmis