Perkamiausios

Naujos prekės

Track-DOG medžioklės navigatorius su antkakliu +GSM ryšys

Nauja prekė

Kelių šunų sekimo ir dresavimo sistema daugiausia naudojama keliems medžiokliniams ar sportiniams šunims sekti ir treniruoti laukinėje gamtoje.

Smulkiau

799,00 € su PVM

Mokėjimai
Mokėjimai

Charakteristikos

Žemėlapiai Yra
Lietuviškas meniu Yra

Apie prekę

Sistema susideda iš rankinio, šuns antkaklio ir mobiliosios programėlės. TR-dog® rankinis ir šunų prietaisas yra tvirtai sukonstruoti ir turi IPX7 atsparumą vandeniui. Jie gali atlaikyti sudėtingiausias medžioklės gamtoje sąlygas.

Medžioklinių šunų sekimo ir dresavimo sistema

TR-dog® Houndmate® 100 kelių šunų sekimo ir dresavimo sistema daugiausia naudojama keliems medžiokliniams ar sportiniams šunims sekti ir treniruoti laukinėje gamtoje. Sistema susideda iš rankinio, šuns antkaklio ir mobiliosios programėlės. TR-dog® rankinis ir šunų prietaisas yra tvirtai sukonstruoti ir turi IPX7 atsparumą vandeniui. Jie gali atlaikyti sudėtingiausias medžioklės gamtoje sąlygas.

TR-dog® Houndmate® 100 kelių šunų sekimo ir dresavimo sistemos rankinis įrenginys yra kelių šunų GPS sekimo ir nuotolinio dresavimo įrenginys, kuris veikia kartu su TR-dog® šuns antkakliu. Naudotojai turi susieti antkaklius su rankiniu ir pirmiausia pritaikyti šunų antkaklius ant jūsų šunų. Tiek rankiniame, tiek šuns antkaklyje yra didelio tikslumo GPS/GLONASS/BeiDou palydovinis imtuvas ir 4G mobiliojo tinklo modulis. Tai užtikrina, kad skalikų medžiotojai ar sportinių šunų savininkai gali ne tik sekti ir dresuoti savo šunis mobiliojo ryšio tinklo aprėpties zonose, bet ir mobiliojo ryšio tinklo aprėpties zonose. Mobilioji programėlė per Bluetooth iš delninio kompiuterio gauna šuns antkaklio buvimo vietos ir būsenos informaciją ir parodo ją iš anksto atsisiųstame žemėlapyje. Viename mobiliojo telefono žemėlapyje galite patikrinti iki 20 šunų buvimo vietų vienu metu. TR-dog® kelių šunų sekimo ir dresavimo sistema – tai patogių prietaisų rinkinys ne tik šunims sekti, bet ir dresuoti šunis. Šunys gali būti dresuojami ir valdomi nuotoliniu būdu. Sistema yra geras draugas skalikų medžiotojams ar sportinių šunų savininkams sekti ir mokyti skalikus ar šunis gamtoje.

TRAKAS REALIU LAIKU

TR-dog® Houndmate® 100 rankiniame kompiuteryje naudojamas saulės šviesoje įskaitomas 2,4 colio spalvotas ekranas. Jis gali tiksliai nustatyti iki 20 šunų vienu metu iki 15 km atstumu, o atnaujinimo dažnis net kas 2,5 sekundės, kai skalikų medžiotojai ar sportinių šunų savininkai yra gamtoje ir nenaudoja mobiliojo ryšio tinklo. Stebėjimo diapazonas yra neribotas, kai jie yra mobiliojo ryšio tinklo aprėpties zonose.

Rankinė matuoja ir parodo kiekvieno šuns atstumą, kryptį nuo rankinio, šuns ir delninio įrenginio aukštį virš jūros lygio, šuns judėjimo būseną ir likusią šuns antkaklio įtaiso ir delninio įrenginio baterijos talpą. Jis gali sekti iki 20 šunų, gaudamas signalus iš suporuotų TR-dog® šunų antkaklių. Kas 2,5 sekundės šuns prietaisas perduoda informaciją apie šuns padėtį į delninį įrenginį. Galima rinktis iš kelių atnaujinimo dažnių. Greičiausias atnaujinimo dažnis yra kas 2,5 sekundės, o tai yra vienas aukščiausių pramonės lygių rinkoje. Jei norite, galite nustatyti lėtesnį atnaujinimo greitį nei kas 2,5 sekundės, kad jūsų šuns antkaklio baterija tarnautų ilgiau.

Galite ne tik sekti savo šunis bėgiojant realiuoju laiku, bet ir patikrinti savo šuns nukeliautą pėdsaką šiandien arba praėjusią dieną mobiliojoje programėlėje. Programėlė gali suteikti vertingesnių dalykų. Žemėlapyje galite pažymėti vietos žymes, kad galėtumėte rasti kelią atgal į tas vietas, kad nepasiklystumėte laukinėje gamtoje. Žemėlapyje galite nustatyti geografines tvoras, kad apribotumėte savo šuns veiklos diapazoną. Kai jūsų šuo įeis arba išeis iš bet kurios nustatytos geografinės tvoros, mobiliojoje programėlėje gausite signalą. Ši funkcija sukurta taip, kad jus iš anksto įspėtų, kol jūsų šuo nepatirs jūsų problemų.

TRAUKINIS IR KONTROLĖ

TR-dog® Houndmate® 100 kelių šunų sekimo ir dresavimo sistema padeda dresuoti ir kontroliuoti savo šunis laukinėje gamtoje. Treniruotės funkcijos yra saugiai ir efektyviai sukurtos ir lengvai naudojamos. Jie leidžia bendrauti su kiekvienu šunimi atskirai. Yra 3 skirtingos vibracijos trukmės ir 3 skirtingo intensyvumo stimuliacijos lygiai, kuriuos galite naudoti dresuodami savo šunis.

Galite siųsti komandą nuotoliniu būdu įjungti LED švyturėlius, įmontuotus TR-dog® šunų antkaklio įrenginyje, kad jūsų šuo būtų lengvai matomas iš toli esant prastam apšvietimui, naktį arba prieš jam bėgant per greitkelį.

Daugumos skalikų medžiotojų pageidavimu sistema dabar turi unikalią savybę: gali nuotoliniu būdu išgirsti šuns lojimo garsus. Delninėje galite užsisakyti apykaklę garsams įrašyti. Tada antkaklis įrašys garsus aplink apykaklę ir nusiųs įrašą atgal į delninį įrenginį, kad galėtumėte išgirsti. Patyrę medžiotojai, remdamiesi žiniomis apie šuns būsenas, gali nuspręsti, kokia yra jo šuns būsena, pagal jo lojimo garsų tipus. Tai gali labai padėti pagerinti bendrą medžiotojų medžioklės efektą ir efektyvumą.

PAGRINDINĖS FUNKCIJOS

● Didelio tikslumo GPS / GLONASS / Beidou priėmimas leidžia geriau sekti palydovą sudėtingose ​​​​aplinkose nei naudojant vien GPS

● Vienu metu seka iki 20 šunų

● Šuns buvimo vieta gali būti atnaujinama kas 2,5 sekundės. Tai leidžia greičiau sekti vietą, kai šunys bėga.

● Sekimo atstumas iki 15 km už mobiliojo ryšio tinklo aprėpties ribų, o mobiliojo ryšio tinklo aprėpties diapazonas neribotas.

● Šuns buvimo vieta realiuoju laiku, judėjimo pėdsakai šiandien gali būti rodomi iš anksto mobiliojoje programėlėje atsisiųstame žemėlapyje. Šuns pėdsakus per pastarąsias 15 dienų taip pat galima patikrinti ir parodyti

SPECIFIKACIJOS Houndmate 100 delniniam kompiuteriui

Ekrano dydis

1,45 col. x 1,93 col. (3,7 x 4,9 cm); 2,4 colio skersmuo (6,1 cm)

Ekrano tipas

65K spalvų TFT, skaitomas saulės šviesoje

Vieta GPS / GLONASS / BeiDou
Antenos GPS antena ir radijo antena
Tinklo moduliai GSM moduliai Azijai ir Europai
Kelių šunų sekimas

Vienu metu seka iki 20 šunų

Atnaujinimo greitis Kas 2,5 sekundės greičiausias
Baterijos Tipas

Įkraunamas 18650 ličio jonų, įkraunamas, vartotojo keičiamas

Baterijos veikimo laikas

20-40 valandų

Atsparumo vandeniui įvertinimas

IPX7

SPECIFIKACIJOS R50 šunų antkakliui

Antenos GPS antena ir radijo antena
Baterijos tipas Įkraunamas 18650 ličio jonų, įkraunamas
Baterijos veikimo laikas

35-45 valandos

Apykaklės dirželio dydis

1 colis (2,54 cm)

Atsparus vandeniui IPX7 klasė